Rock of Ages II Bigger and Boulder Download

Rock of Ages II: Bigger and Boulder to zwariowana hybryda gier zręcznościowych i strategii wydana na platformę Windows PC. Jest to sequel wydanej w 2011 roku pierwszej części serii, która została bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjęta zarówno przez graczy jak i recenzentów. Całą produkcję opracował ten sam zespół, który odpowiada za pierwszą część czyli ACE Team. Jeśli grałeś w pierwszą część Rock of Ages, to dwójka z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jeśli jednak nie miałeś okazji wcielić się w wielką, toczącą się kulę, to druga część serii sprawi Ci ogromną frajdę i zapewni doskonałą zabawę. Pobierz Rock of Ages II Bigger and Boulder Download i odkryj na własnej skórze, czy tak doskonałe recenzje mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Data premiery zaplanowana została na dzień 28 sierpnia 2017 i udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Producent: ACE Team. Wydawca: Atlus.

Rock of Ages II Bigger and Boulder Download PC

Rock of Ages II Bigger and Boulder pobierz

zainstaluj gre

Główne mechanizmy gry zostały zachowane, co oznacza, że gracz ma za zadanie wcielić się w ogromny głaz, którym niszczy się armie oraz kolejne zamki przeciwnika. Dwójka została wzbogacona w elementy zręcznościowe oraz składniki strategii typu tower defense. Rywalizacja pomiędzy dwoma zamkami połączonymi długą ścieżką to główne clue całej zabawy. Każda ze stron musi naprzemiennie atakować twierdze przeciwnika, a następnie bronić się kupując oddziały i budowle, które stawiane są na drodze tego ogromnego głazu. Wspomniane powyżej przeszkody mają za zadanie spowolnienie kuli przeciwnika, zatrzymanie jej lub wyrzucenie z drogi. Autorzy położyli nacisk na rywalizację pomiędzy dwiema drużynami złożonymi z dwóch graczy, którzy mają możliwość modyfikowania swoich chorągwi lub kolorystyki ubrań swoich jednostek. Dzięki temu system sieciowy multiplayer cieszy się znaczną popularnością. Druga część serii oferuje graczom dużo zmian i ulepszeń. Sprawdź wady i zalety, zagraj na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerze PC.

Podczas rozgrywki można przeturlać się przez szereg lokacji i miejsc, które inspirowane są różnymi okresami w dziejach sztuki, jak np. starożytny Egipt, gotyk, renesans czy okres surrealizmu. Wszystkie te okresy zostały przedstawione w bardzo prześmiewczy i wręcz karykaturalny sposób na styl serii “Latającego cyrku Monthy Pythona“. Jest to nie lada atrakcja dla wielbicieli tego typu parodii. Jeśli pragniesz stanąć na czele jednej z drużyn i spróbować przejąć lub zniszczyć twierdzę swojego przeciwnika, to koniecznie pobierz Rock of Ages II Bigger and Boulder Download, a gra komputerowa z pewnością zapewni Ci nie lada rozrywkę i świetną zabawę. Stawianie kolejnych przeszkód na drodze gigantycznej kuli, która ma za zadanie zdemolować Twoją siedzibę to nie lada wyzwanie dla każdego gracza. Zmierz się z drużyną przeciwnika i udowodnij, który z Was jest lepszym strategiem!

Rock of Ages II: Bigger and Boulder została oparta o nowoczesny silnik Unreal Engine 4, który odpowiada za doskonałą grafikę gry. Cała destrukcja i inne rozgrywki są dzięki temu bardzo efektowne i realistyczne. Gra została wzbogacona o zupełnie nowe typy jednostek oraz głazów, które sprawiają, że pojedynek staje się jeszcze atrakcyjniejszy i bardziej wciągający. Nowoczesny i bardzo wydajny silnik wpłynął również na lepsze zachowanie i umiejscowienie obiektów na mapie. Jeśli jesteś mistrzem destrukcji, uwielbiasz gry zręcznościowe oraz masz w sobie cechy stratega, to ta gra będzie dla Ciebie idealną propozycją. Pobierz Rock of Ages II Bigger and Boulder Download i sprawdź się w roli przywódcy. Cena na steam: ‎14,99 USD.

Rock of Ages II Bigger and Boulder Pobierz – Pełna Wersja

Rock of Ages II Bigger and Boulder download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ Dual 2.0 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD.
  • System: Windows 7/8 (64-bit).
  • Direct X: DX 10.
  • Pobierz Rock of Ages II Bigger and Boulder Torrent pebx
  • Free Download Rock of Ages II Bigger and Boulder Crack
  • Chomikuj Rock of Ages II Bigger and Boulder Pobierz za darmo
  • Exsite Rock of Ages II Bigger and Boulder Free Download

Oficjalna strona: https://www.rockofages2.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *