Session Download

Session pełna wersja gry, to zaawansowany symulator jazdy na deskorolce. Za stworzenie tej gry odpowiedzialne jest studio Creature Studios (producent i wydawca). Co ciekawe, stworzenie gry było możliwe dzięki datkom uzyskanym z kampanii crowdfundingowej. Platformy: Windows Microsoft Windows, Xbox One.

Session gra PC do pobrania

Session gra do pobrania

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Cechą charakterystyczną Session jest prowadzenie rozgrywki z perspektywy trzeciej osoby. Dzięki temu, sterowanie deskorolką jest o wiele prostsze i wygodniejsze. TPP przedkłada się również na lepszy wgląd w świat gry, dzięki czemu gracz może wyszukiwać lokacje, które – jego zdaniem – będą nadawać się do planowania kolejnych, karkołomnych manewrów. Jeśli więc lubisz dynamiczne symulatory, w których podstawą jest dobra improwizacja, pobierz grę Session Download i przekonaj się, jak efektownie można jeździć na deskorolce.

Za wykonanie konkretnych trików, gracz nie otrzymuje żadnych dodatkowych punktów. Niemniej, sama rozgrywka należy do bardzo realistycznych, odzwierciedlając specyfikę poruszania się na deskorolce po zróżnicowanym terenie.

Twórcy Session XONE, PC stawiają na realizm. Oznacza to, że do wykonywania zaawansowanych i złożonych manewrów, naszemu bohaterowi nie wystarczą jedynie odpowiednie umiejętności, ale przede wszystkim wiedza, jak zadbać o samą deskorolkę. Przykładowo, pokrycie jej powierzchni woskiem, będzie wiązało się ze zwiększeniem jej wytrzymałości. Dzięki temu, gracz będzie mógł znacznie dłużej ślizgać się po barierkach i innych krawędziach. Dlatego, jeśli jazda na deskorolce jest Twoją pasją, pobierz na PC Session crack Download i sprawdź się w roli profesjonalnego miłośnika jazdy na tym osobliwym środku transportu.

Szata graficzna

W Session, dynamizm otoczenia przedkłada się nie tylko na zmiany otoczenia, ale przede wszystkim na zaimplementowane pory dnia i nocy. Dzięki temu, gracz może wykonywać swoje manewry zarówno w ciągu dnia, jak i wtedy, gdy jest już ciemno (wygląda to bardzo efektownie). Co więcej, istnieje możliwość zgrania przebiegu całej rozgrywki do pliku wideo. Materiał ten będzie można odtworzyć na każdym urządzeniu, chwaląc się tym samym swoimi umiejętnościami.

Co ciekawe, wokół Session narosła całkiem spora społeczność, która wymienia się między sobą poszczególnymi materiałami. Jeśli i Ty chcesz do niej dołączyć, ściągnij Session PC Download i stań się prawdziwym mistrzem wirtualnego poruszania się na deskorolce.

Kwestie techniczne

Session jest pozycją dopracowaną pod kątem graficznym. Widać to zarówno w dynamicznym oświetleniu poszczególnych lokacji, jak również w bogatej bazie animacji, przypisanych do odgrywanej przez nas postaci. O wydajności silnika obsługującego grę świadczy również wysoka dokładność otaczających nas tekstur, które pomimo dużej dynamiki, zachowują oryginalny porządek.

Od strony muzycznej, rozgrywka w Session jest okraszona przez ciekawą oprawę dźwiękową, składającą się wyłącznie z licencjonowanych utworów.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player.

Session Pobierz reloaded PC

Session PC torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam Session Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Session Crack Exsite
  • Chomikuj Session Do pobrania Prophet
  • CODEX Session Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *