Skull & Bones Download

Skull & Bones to taktyczna gra akcji, pozwalająca graczom na zapoznanie się życiem prawdziwych morskich piratów. Produkcja opracowana została przez szanghajski oddział Ubisoftu, którego pracownicy tworzyli wcześniej zbliżony segment walk morskich w grze Assassin’s Creed IV: Black Flag. Jeżeli lubisz pirackie klimaty, pobierz Skull & Bones Download i wciel się w jednego z morskich wilków. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Skull and Bones Download CODEX PC

Skull & Bones pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Skull & Bones PS4, XONE, PC opowiada o złotej erze piractwa, a cała akcja osadzona jest na wodach Oceanu Indyjskiego. Głównym bohaterem jest korsarz dysponujący własnym statkiem, który dzięki odnoszonym na morzu sukcesom stopniowo zaczyna gromadzić coraz lepsze łupy oraz zwiększać swoją pozycję w środowisku. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił jako pirat, pobierz grę Skull & Bones PC Download i zadbaj o swoją reputację. Początkowo bohater posiada tylko jeden statek, jednak wraz z postępem w rozgrywce możliwe jest zgromadzenie całej floty okrętów. Dzielą się one na różne klasy, określające na przykład wytrzymałość, zwrotność czy zasięg dział. Każdy ze statków da się wyposażyć w elementy dodatkowe, które uatrakcyjniają wygląd okrętu lub zwiększają jego bojową przydatność.

Mechanika

Podstawą zabawy w Skull & Bones są rozgrywki wieloosobowe, odbywające się w ogromnym, otwartym świecie. Jeżeli lubisz rozbudowany multiplayer, poszukaj na steam a następnie kliknij na pobierz za darmo Skull & Bones Download i weź udział w wielkiej pirackiej przygodzie. Podczas potyczek nagradzana jest zdolność wykorzystania wiatru i prądów morskich, a także właściwie opracowana taktyka i dobra współpraca z innymi graczami. Do określonych zadań wykorzystywana muszą być odpowiednie okręty. Podczas starć można prowadzić wymianę ognia z daleka lub taranować inne statki, a także przeprowadzać abordaż. Każde działanie wymaga wyczucia czasu oraz dobrego ustawienia, co pozwala uniknąć uszkodzeń lub ewentualnie zdążyć z ich naprawą. Inną piracką grą jest Sea of Thieves pobierz.

Tryby i kwestie techniczne

Podczas zabawy w Skull and Bones, gracze mogą zmierzyć się z innymi uczestnikami zmagań lub zdecydować się na walkę ze sztuczną inteligencją. Do najciekawszych wariantów w rozgrywce wieloosobowej należy tryb Loot Hunt, w którym gracze polują na siebie nawzajem. Do walki stają dwa zespoły, z których każdy dysponuje piątką okrętów. Aby odebrać bogactwa drużynie przeciwnej, konieczne jest uzyskanie przewagi. Nie zawsze gwarantuje to zwycięstwo, ponieważ zagrożeniem są także potężne okręty polujące na piratów. W takiej sytuacji często jedynym rozwiązaniem jest ucieczka. Gracze mają także możliwość tworzenia własnych drużyn i polować na kolejne lupy wspólnie, bądź też nawzajem się okradać. Aby poznać trudne realia pirackiego fachu, ściągnij Skull & Bones free Download i spróbuj swoich sił w świecie bez wyraźnego podziału na dobro i zło. Atutem produkcji jest oprawa wizualna, która dzięki szczegółowym modelom oraz bogatemu otoczeniu zapewnia odpowiednią widowiskowość rozgrywek.

Skull & Bones Pobierz reloaded

Skull & Bones download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Pobierz Skull & Bones Torrent Pebx
  • Free Download Skull & Bones Crack Exsite
  • Chomikuj Skull & Bones Free download
  • CODEX Skull & Bones Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *