Assassin’s Creed Chronicles: India Download

Chyba nie ma na świecie szanującego się gracza, który nie miałby do czynienia z przygodową  grą akcji Assassin’s Creed wydanej ponad dekadę temu. Projekt oparty na typie sandbox, opowiadający o losach zwykłego, współczesnego człowieka, który pod wpływem niekontrolowanych wydarzeń przenosi się w czasie, wcielając się w swojego przodka Altaira. Bohater jest członkiem tajemniczego klanu zabójców, funkcjonującego w czasach trzeciej wyprawy krzyżowej. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One. Data premiery: 12 stycznia 2016. Producentem recenzowanej gry został Climax Studios a jej wydawcą Ubisoft.

Assassin’s Creed Chronicles: India Download na PC

Assassin's Creed Chronicles: India torrent

Pobierz za Darmo!

Assassin’s Creed już niedługo po premierze zyskał uznanie zarówno ze strony graczy jak i krytyków. Niegasnącą sławą cieszy się do dziś, świadczą o tym kontynuacje projektu jak choćby seria Assassin’s Creed Chronicles. Akcja pierwszej z trzech części serii rozgrywa się w XVI-wiecznych Chinach. Tym razem, rolę pierwszoplanową odgrywa znana już graczom Shao Jun, która obiera sobie za cel pomszczenie zamordowanych współbraci z zakonu. Na szczególną uwagę w Assassin’s Creed Chronicles: China należy zwrócić na charakterystyczną i realistyczną oprawę graficzną wzorowaną na sztuce, będącą jednocześnie największym atutem tej odsłony. Fani tej serii zechcą pograć w kolejną część wydaną w 2017 roku Assassin’s Creed: Origins.

Kolejnym owocem współpracy Gameloft i Ubisoft jest część pod frazą „Assassin’s Creed Chronicles: India Download„. W tym projekcie, którego premiera przypadła na rok 2015 – głównym bohaterem jest znany szerokiej publice Arbaaza Mir, którego zadaniem jest powstrzymanie Templariuszy przed zbeszczeszczeniem klejnotu Koh-i-Noor. Jednak głównej postaci przyświeca również osobisty cel: ochrony wybranki serca. Akcja rozgrywa się w roku 1841 na terenach Azji, zatem daje okazje do przeniesienia gracza do pradawnej, fascynującej rzeczywistości. Po względem technicznym ta część serii właściwie nie zaskakuje, choć zastosowana technologia platformówki 2.5D zdecydowanie uświetniła poruszanie się po wirtualnej przestrzeni. To właśnie dzięki niej gracz może cieszyć się precyzyjnie zaprojektowaną lokacją, może przenieść się na tereny Indii podziwiając nie tylko fenomenalne budowle, ale i wczuć się w panującą tam aurę. Spróbuj swoich sił grając na konsolach PS4, XONE lub komputerach stacjonarnych PC.

Jak już zostało wspomniane gra komputerowa do pobrania Assassin’s Creed Chronicles: India, nie różni się od znanych już serii. Podobnie jak poprzednich części bohater musi cechować się zarówno umiejętnością władania mieczem, precyzją oraz niezwykłą kondycją fizyczną i sprytem. Z drugiej strony, warto zaznaczyć że w tej części nieznacznie zmienia się punkt widzenia bohatera,oznacza to, że niektóre czynności trzeba wykonywać inaczej niż dotychczas. W tym wypadku pomocne będzie szczegółowe obserwowanie otoczenia, precyzyjnego, a także rozważnego planowania kolejnych kroków.

Jest jeszcze jeden aspekt łączący Assassin’s Creed Chronicles: India z innymi częściami, bowiem ta odsłona, podobnie jak poprzednie i pewnie następne są wspaniałym przykładem tak zwanych „skradanek”. Umiejętność niepozornego skradania się jest podstawowym krokiem do sukcesywnego rozwiązania misji. Ci gracze, którzy mieli już do czynienia z tą serią pewnie nie będą rozczarowani projektem, ponieważ wszystkie jego aspekty wykonane zostały na najwyższym poziomie. Niemniej jednak, Assassin’s Creed Chronicles: India nie jest to część dla tych osób które rozpoczynają przygodę serią, przez wzgląd na przewijające się wątki z poprzednich części, które dla niektórych mogą być niezrozumiałe. Dlatego warto jedynie Assassin’s Creed Chronicles: India pobrać, by przetestować produkt po czym z powodzeniem sięgnąć po ostatnią część Assassin’s Creed Chronicles: Russia, której premiera będzie miała miejsce tuż po nowym roku. Cena na steam: 9,99 USD.

Assassin’s Creed Chronicles: India Pobierz – Pełna Wersja + crack

Assassin's Creed Chronicles: India

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i3-2105 @3.1 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 470.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit/32-bit).
 • Direct X: DX 10.
 • Free Download Assassin’s Creed Chronicles: India Torrent
 • Pobierz Assassin’s Creed Chronicles: India Exsite
 • Chomikuj Assassin’s Creed Chronicles: India Download Free
 • Pebx Assassin’s Creed Chronicles: India Pobierz za darmo
 • Cracked Assassin’s Creed Chronicles: India poradnik Download
 • Dodatek Assassin’s Creed Chronicles: India PC Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.