Assassin’s Creed: Origins Download

Każdy fan Assasina będzie chciał zagrać w kolejną część gry. Assassin’s Creed: Origins to najnowsza część kultowej serii gier akcji rozgrywających się w otwartym świecie. Tytuł jest dziełem wewnętrznego studia Ubisoft z siedzibą w Montrealu. Najnowsza odsłona jest swego rodzaju restartem całej serii i wprowadza szereg usprawnień, zmian oraz wielu rozwiązań pod względem konstrukcji fabuły i mechaniki rozgrywki. Assassin’s Creed: Origins to jednocześnie pierwsza część cyklu z akcją osadzoną w czasach starożytnych. Produkcja działa w oparciu o silnik AnviNext 2.0, dzięki czemu oprawa graficzna gry prezentuje się znakomicie, odsłaniając przed graczem otoczenie pełne szczegółów, detali i rozbudowanych animacji. Data premiery 27.10.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Assassin’s Creed: Origins Pełna Wersja PC

Assassin's Creed Origins Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry rozgrywa się w starożytnym Egipcie, gdzie bractwo tytułowych Asasynów miało swoje początki. W związku z powstaniem tego ugrupowania miała miejsce ogromna intryga, którą gracz poznają wraz z odkrywaniem meandrów fabuły. Jeżeli chcesz poznać prawdziwą genezę serii, pobierz za darmo Assassin’s Creed: Origins Download i wciel się w Bayeka z Siwy. Główny bohater to nubijski wojownik, który służył faraonowi jako elitarny stróż prawa i specjalny agent. Podobnie jak inni żołnierze, Bayek stał się reliktem przeszłości. Musi przystosować się do nowej sytuacji, która jest wynikiem zwiększenia greckich wpływ w postaci dynastii Ptolemeuszy. Podobnie jak w innych odsłonach, w nowej części oprócz wątków historycznych pojawiają się także epizody rozgrywane we współczesności.

Jeżeli chcesz poznać kolejne sekrety firmy Abstergo Industries, pobierz grę Assassin’s Creed: Origins free Download i odkryj tajemnice Templariuszy zwaśnionych z Asasynami. Najnowsza odsłona cyklu ponownie oddaje do dyspozycji graczy otwarty, rozbudowany świat. Pod względem wielkości dorównuje on obszarom znanym z Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Mechanika

W najnowszej części serii mapa nie jest podzielona na mniejsze sektory, dzięki czemu zabawa nie jest przerywana doczytywaniem żadnych informacji. Ważną rolę w rozgrywce ponownie odgrywać będzie eksploracja, którą gracz będzie mógł uskuteczniać na różne sposoby. W grze znów zaimplementowany został system freeruningu, pozwalający na wspinanie się i przeskakiwanie po elementach otoczenia w parkourowy i zręczny sposób. Bohater będzie mógł również podróżować na grzbiecie konia lub wielbłąda, a także powozić rydwanem i sterować pokładem łodzi. Jeżeli również chcesz poznać niezwykle bogaty świat Egiptu, pobierz i oddaj się nieskrępowanym wędrówkom po starożytnej krainie. Produkcja pozwala również na rozwój postaci, dzięki wyraźnie zarysowanym elementom RPG. Podczas rozgrywki gracz zdobywa punkty doświadczenia, dzięki którym może awansować na nowe poziomy i pozyskiwać nowe skille. Aby wczuć się w postać Bayeka, ściągnij Assassin’s Creed: Origins PC Download i zadecyduj o doborze umiejętności.

Assassin’s Creed: Origins Download grę na PC

Assassin’s Creed: Empire PC

Assassin's Creed Origins download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 2400 3.1 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R9 270 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10

  • Pobierz Assassin’s Creed Origins Crack Chomikuj
  • Free Download Assassin’s Creed Origins Torrent Pebx
  • CODEX Assassin’s Creed Origins Free Download
  • Exsite Assassin’s Creed Origins Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *