Soulcalibur VI Pobierz

Geralt z Rivii trafi znany z wiedźmina trafi do recenzowanej gry. Soulcalibur VI PC jest rozbudowaną bijatyką, pozwalającą graczom na walkę przy użyciu białej broni różnego typu. Produkcja jest dziełem firmy Bandai Namco. Aby wziąć udział w fascynujących starciach, pobierz Soulcalibur VI Download i wybierz dla siebie najlepszą z dostępnych broni. Data premiery: 19.10.2018. Platformy: PC, PS4, XONE.

Soulcalibur 6 / Soulcalibur VI Pobierz grę na PC

Soulcalibur VI download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Soulcalibur VI PS4, PC, XONE ma miejsce w XVI wieku, w realiach renesansu wzbogaconego o elementy fantastyczne. Jeżeli jesteś fanem tego szczególnego okresu historycznego, Soulcalibur VI Pobierz i zapoznaj się z nietypowym połączeniem estetycznym opracowanym przez projektantów. Fabuła gry kręci się wokół dwójki potężnych oraz obdarzonych intelektem, magicznych ostrzy. Pierwszy z nich to demoniczny Soul Edge. Drugim jest święty Soulcalibur, który stworzony został w celu przeciwdziałania złym wpływom pierwszego. Bohaterowie gry pochodzą z najróżniejszych części świata, począwszy od Europy, a skończywszy na Chinach i feudalnej Japonii. Aby zwiedzić starożytne krainy, ściągnij Soulcalibur VI Download i weź udział w pasjonującej zabawie.

Mechanika

Soulcalibur VI to klasyczna bijatyka w trójwymiarowej oprawie. Uczestnicy zabawy wybierają swoich bohaterów, z których każdy dysponuje innym rodzajem broni oraz posiada unikalne zestawienie ciosów. Do dyspozycji graczy pozostawiono między innymi miecze, szable, sztylety, topory, młoty oraz kije. Wybierz ulubioną broń i pobierz grę Soulcalibur VI PC Download, aby stanąć do walki z każdym przeciwnikiem.

Pojedynki toczone są na trójwymiarowych mapach, głównie przy użyciu ataków zwyczajnych, łączonych w efektowne kombinacje. Gracze mają jednak również możliwość wykonywania ciosów specjalnych, parowania ataków przeciwnika, przeprowadzania rzutów czy robienia sprytnych uników. Aby zdobyć przewagę, do walki wykorzystać można również elementy areny, na przykład przepaści czy ścian. Spróbuj swoich sił w wymagających potyczkach i pobierz za darmo Soulcalibur 6 free Download, aby zostać najlepszym wojownikiem. Podobna gra do pobrania Dead or Alive 6.

Tryby i kwestie techniczne

Soulcalibur VI pozwala na zabawę zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i niezwykle rozbudowanych trybach wieloosobowych. W zmaganiach multiplayer udział wziąć można za pośrednictwem internetu lub lokalnie. Jeżeli jesteś fanem rozbudowanych wariantów rozgrywki dla wielu graczy, Soulcalibur 6 Pobierz i zaproś do zabawy znajomych. Produkcja przygotowana została w oparciu o silnik Unreal Engine 4, dzięki czemu tytuł wyróżnia się atrakcją oprawą graficzną oraz dźwiękową. Na uznanie zasługuje zarówno starannie zaprojektowane otoczenie wszystkich aren, jak i szczegółowe modele postaci. Stylistyka gry jest dość mroczna, ale jednocześnie niepozbawiona kolorów i miłych dla oka lokacji. Sprawdź niezwykłe połączenie renesansu z elementami fantastycznymi aby wziąć udział w pasjonujących zmaganiach bronią białą. Uwagę przykuwa również dynamiczna ścieżka muzyczna oraz wszystkie odgłosy otoczenia, które prezentują się bez zarzutu.

Soulcalibur VI Download – Pełna Wersja

Soulcalibur VI pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4160 3.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 1050 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • RELOADED Soulcalibur 6 Pobierz za darmo
  • CODEX Soulcalibur VI Free Download
  • Pobierz Soulcalibur 6 Torrent Pebx
  • Free Download Soulcalibur VI Crack Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.