Code Vein Download

Prezentowana gra to action RPG inspirowany Dark Souls. Pełna wersja Code Vein soulslike to produkcja będąca przedstawicielką gatunku RPG. Wydany na komputery osobiste z systemem Windows tytuł jest dziełem japońskiego studia Shift, mającego na swoim koncie cykl God Eater. Wydaniem gry zajęła się firma Bandai Namco. Jeżeli jesteś fanem japońskich RPG-ów, pobierz Code Vein Download i rozpocznij kolejną fantastyczną przygodę. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Data premiery PC: 27 września 2019.

Code Vein PC Download – Pełna Wersja PC

Code Vein pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze

Historia przedstawiona w grze Code Vein PS4, PC oraz XONE ma miejsce w niedalekiej przyszłości. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym ziemska skorupa przebita została tajemniczymi kolcami. Cywilizacja ludzkości nie zdołała przetrwać apokalipsy. Jedynymi ocalałymi są istoty znane jako Revenants, czyli obdarzone specjalnymi mocami wampiry. Tworzą społeczność zwaną Vein, której członkowie zdecydowali się porzucić człowieczeństwo i własne wspomnienia, aby przetrwać w nieprzyjaznej i nieznanej rzeczywistości. Jeżeli lubisz klimaty postapokaliptyczne, pobierz grę Code Vein PC Download i wciel się w jednego z ocalałych. Revenants nie akceptują jednak swojego losu, dlatego starają się odkryć wszystkie sekrety zniszczonego świata. Dodatkowym utrudnieniem ich bytu jest potężna żądza krwi. Jeżeli nie zdołają jej powstrzymać, zamieniają się w agresywne i potworne kreatury.

Mechanika gry

Pod wieloma względami rozwiązania zastosowane w Code Vein PC nawiązują do mechaniki znanej z cyklu Dark Souls. Zadaniem gracza jest przemierzanie połączonych ze sobą lokacji, rozprawiając się po drodze z potężnymi bossami oraz innymi wymagającymi przeciwnikami. Ważnym elementem zabawy jest wysysanie z potworów krwi, co odbywa się przy pomocy funkcjonującego również jako zbroja Blood Veil. Pobranie życiodajnego płynu pozwala graczowi na korzystanie ze specjalnych zdolności, czyli Darów dających różne efekty. Mogą wzmacniać kierowaną postać lub pozwalać na wyprowadzanie bezpośrednich ataków, a także znacząco osłabiać wrogów. Zdolności postaci oraz Blood Veil występują w różnych wersjach. Urozmaicony jest także arsenał broni białej. Dzięki temu gracz może opracować unikalną strategię, która pozwoli mu odnieść zwycięstwo.

Rozgrywka w grze

Do najważniejszych elementów rozgrywki należy system, który umożliwia graczowi pokonywanie gry razem z postacią sterowaną przez komputer. Towarzysza wybrać można pośród bohaterów niezależnych, których ilość wzrasta wraz z postępami dokonanymi w grze. Takie rozwiązanie pozwala na uporanie się z wieloma trudnymi zadaniami, których przejście w wykonanie jest wyjątkowo uciążliwe. Jeżeli lubisz gry RPG pozwalające na nawiązywanie współpracy z postacią towarzyszącą, ściągnij Code Vein free Download i sam wybierz najlepszego kompana. Towarzysz gracza nie jest wyłącznie pomocnikiem w walce. Może działać w sposób samodzielny, przez co w niektórych sytuacjach może sam wymagać wsparcia. Dzięki wykorzystaniu silnika Unreal Engine 4, oprawa wizualna gry prezentuje bardzo dobry poziom i znacząco uprzyjemnia całą zabawę. Jeżeli lubisz starannie wykreowane otoczenie, pobierz Code Vein Download i wkrocz do świata po apokalipsie.

Code Vein Pobierz grę na PC

Code Vein download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Free Download Code Vein Crack Chomikuj
  • Pobierz Code Vein Torrent Pebx
  • SKIDROW Code Vein Free Download
  • Reloaded Code Vein Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *