Dark Souls Remastered Download

Gra darmowa w polskiej wersji językowe dostępna tylko u Nas. Pełna wersja Dark Souls: Remastered jest odświeżoną edycją hitowej gry RPG akcji Dark Souls, wypuszczonej na rynek w 2011 roku. Zremasterowana wersja oferuje znacznie bardziej dopracowaną oprawę graficzną, a także kilka pomniejszych zmian. Produkcja wydana została przez firmę Bandai Namco Entertainment. Jeżeli chcesz powrócić do uznanego klasyka, pobierz Dark Souls Remastered Download i sprawdź zupełnie nową wersję tej kultowej gry. Producentem gry jest FromSoftware. Data premiery PC: 24.05.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Dark Souls Remastered Download Pełna Wersja PC

Dark Souls Remastered pobierz
Pobierz za Darmo!

Mechanika

Akcja przedstawiona w Dark Souls: Remastered PS4, PC, XONE oraz Switch ma miejsce w uniwersum mrocznego fantasy, które pod wieloma względami przypomina świat znany z serii Berserk autorstwa Kentaro Miury. Otoczenie zapewnia płynne przejścia między każdą ze stref obszaru gry, dzięki czemu niezależnie od terenu gracz ma możliwość do dotarcia w każde widoczne miejsce. Lokacje w Dark Souls: Remastered rozciągają się w pionie i poziomie, a także cechują się dość wysokim poziomem skomplikowania oraz oferują rozbudowaną eksplorację. Jeżeli chcesz zwiedzić ten niezwykły świat, pobierz za darmo Dark Souls Remastered PC Download i przenieś się do krainy opuszczonych zamków oraz mrocznych podziemi.

Rozgrywka

Sam model rozgrywki nie odbiega szczególnie od rozwiązań znanych chociażby z Demon’s Souls. Zabawa rozpoczyna się od kreacji własnego bohatera, podczas której można określić jego płeć, wygląd, klasę oraz imię. Każdą postać da się swobodnie rozwijać w trakcie gry, dlatego nie jest wymagane sugerowanie się konkretnymi parametrami. Jeżeli chcesz stworzyć własnego bohatera, pobierz grę Dark Souls: Remastered PC Download i wykreuj nieustraszonego wojownika. Postać może w trakcie gry korzystać z rozmaitych ataków, wyprowadzanych przez zróżnicowane typy broni. Nie bez znaczenia pozostają umiejętności bohatera oraz jego technika walki. Dzięki obecności usprawnionego silnika fizycznego, utrzymanie przewagi nad przeciwnikiem wymaga opracowania odpowiedniej metodologii. Gracz ma także możliwość korzystania ze zdolności magicznych, m.in. zaklęć oraz cudów.

Tryby i kwestie techniczne

Tryb multiplayer pozwala na udział maksymalnie sześciu graczom. Współzawodnictwo oraz kooperacja to bardzo istotne elementy rozgrywki w Dark Souls: Remastered. Obserwując poczynania innych graczy oraz zapoznając się z treścią pozostawianych przez nich wiadomości, gracz zyskuje coraz większą wiedzę o całym świecie gry. Pod wieloma względami produkcja przypomina różne oldschoolowe gry RPG, takie jak na przykład Dragon Quest. Punkty doświadczenia to dusze pokonanych przeciwników, które wykorzystać można również w formie waluty. Jeżeli chcesz wziąć udział w mrocznej i wciągającej zabawie, ściągnij Dark Souls Download i podziel się swoim doświadczeniem z innymi graczami. Odświeżona edycja gry została znacząco usprawniona pod względem oprawy wizualnej. Grafika posiada ulepszoną animację oraz wyższą rozdzielczość tekstur. Najmocniejsze maszyny są w stanie uruchomić Dark Souls: Remastered w 4K oraz 60 klatkach na sekundę.

Dark Souls Remastered Pobierz grę na PC

Dark Souls Remastered download
Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Dark Souls Remastered Crack Chomikuj
  • Free Download Dark Souls Remastered Torrent Pebx
  • Exsite Dark Souls Remastered Pobierz za darmo
  • SKIDROW Dark Souls Remastered Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *