Space Hulk Deathwing Download

Do pobrania Space Hulk: Deathwing PC download jest kolejną adaptacją klasycznej gry planszowej wydanej w 1989 roku, tym razem zaaranżowana na formę rasowej strzelaniny pierwszoosobowej z elementami role-playing. Jako jeden z rasy Librarian, członków elitarnej jednostki Deathwing naszym zadaniem jest stawienie czoła wrogim obcym zwanym genokradami, którzy opanowali Space Hulka znanego z tytułu, na dodatek chcą zdobyć ukryte na pokładzie statku drogocenne technologie. Data premiery została zaplanowana na dzień 14 grudnia 2016 i udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 natomiast na Xbox One została anulowana. Producentem recenzowanej gry jest Streum On Studio oraz jej wydawca Focus Home Interactive.

Space Hulk Deathwing Download PC Codex

Pobierz Space Hulk Deathwing pobierz

Pobierz za Darmo!

Space Hulk Deathwing PC download jest kolejną adaptacją osadzonej w tematyce Warhammera 40,000 kultowej gry planszowej, wydanej przez Games Workshop w roku 1989, poddanej odświeżeniu po dwudziestu latach. Przeciwieństwem do poprzednich prób zaadaptowania gry do komputerowych realiów w 1993 i 2013 roku, które reprezentowały odpowiednio gatunek role-playing oraz turowych strategii, tym razem mamy do czynienia z prawdziwie rasową strzelaniną pierwszoosobową. Stworzona na licencji Games Workshop nowa odsłona gry komputerowe, powstała we współpracy ze znanym już z serii Pro Cycling Manager studiem Cyanide z mającym na swoim koncie między innymi Call of Cthulhu. Streum On Studio ma na swoim koncie tylko takie produkcje jak E.Y.E: Divine Cybermancy. Gra science fiction ujrzy światło dzienne już dziewiątego grudnia tego roku i będziemy mieli możliwość grania w trybie kooperacyjnym.

Zdjęcia


W grze wchodzimy w skórę jednego z członków tytułowej jednostki Deathwing, będącej specjalnym oddziałem kosmicznych marynarzy. Naszym celem jest eliminacja znanych jako genokrady wrogich obcych jednostek, które opanowały legendarnego Space Hulka, czyli kosmiczny śmietnik wielkości naszego księżyca, który składa się z wraków międzygwiezdnych pojazdów, sporych rozmiarów asteroid i innych odpadków spotykanych we wszechświecie. Miejsce to skrywa niecodzienne, tajemnicze artefakty i liczne starożytne technologie, które są obiektem pożądania wielu kosmicznych piratów, na czele z naszym głównym oponentem.

W mrocznej, przyprawiającej o klaustrofobię atmosferze przyjdzie nam stoczyć bogaty szereg niebezpiecznych walk z różnego rodzaju kosmicznym robactwem, wykorzystując do tego celu charakterystyczne dla świata Warhammera 40000 bronie i bioniczne moce. Space Hulk Deathwing download jest w stanie zaoferować nam jednocześnie elementy charakteryzujące gatunek gier RPG, wprowadzając oryginalny system rozwoju postaci. Nasz protoplasta należy bowiem do dysponującej potężnymi umiejętnościami elitarnej grupy Librarian, dzięki temu w zamian za zdobyte podczas misji punkty odblokowuje kolejne umiejętności i moce których może użyć na polu  bitwy, rozwijając się w ramach jednej z czterech gałęzi rozwoju. Poddaj próbie swoje umiejętności zagraj na konsoli PS4 lub komputerze PC

Trailer

Gra została stworzona na nowoczesnym silniku Unreal Engine 4, gwarantującym najwyższej jakości wrażenia wizualne. Space Hulk Deathwing download łączy w sobie elementy najlepszej klasycznej, pierwszoosobowej strzelaniny FPS i gier RPG podane w najnowocześniejszej oprawie i zanurzone w doskonałym, niezwykłym, mrocznym klimacie. Nowa adaptacja klasycznej gry planszowej to propozycja jednocześnie dla wielbicieli Warhammera jak i fanów typowych, osadzonych w kosmicznych realiach strzelanek.

Podane przez producenta minimalne wymagania sprzętowe mówią o procesorze klasy Intel Core i5-2400 3.1 GHz lub AMD FX-8320 3.5 GHz, 8 GB pamięci operacyjnej RAM,  karcie graficznej 2 GB klasy GeForce GTX 660, Radeon HD 7870 lub wyższej, 40 GB miejsca na dysku twardym oraz systemie operacyjnym Windows 7 64-bitowym lub wyższym. Nie przedstawiają się one nad wyraz wysoko, więc gracze powinni być zadowoleni, a jeśli Ty lubisz niebagatelne strzelanki, osadzone w realiach kosmosu, oddalone od Ziemi o lata świetlne, pobierz ten tytuł już dziś.

Space Hulk: Deathwing Pobierz pełna wersja

Space Hulk: Deathwing torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-3770 4-Core 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Chomikuj Space Hulk Deathwing Pobierz
  • Crack Space Hulk Deathwing Pełna wersja
  • Skidrow Space Hulk Deathwing pebx
  • DOwnload Space Hulk Deathwing PC

Oficjalna strona: http://spacehulk-deathwing.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *