PES 2016 Download

Gry sportowe – szczególnie te związane z piłką nożną – cieszą się naprawdę ogromną popularnością niemalże od samego początku istnienia szeroko pojętej wirtualnej rozrywki. Trudno jest zatem dziwić się temu, że w dziedzinie tej znajdziemy przynajmniej kilka ciekawych serii, które istnieją już od kilkunastu lat i z roku na rok są stale ulepszane, oferując swoim graczom coraz to nowsze i ciekawsze możliwości. Jednym z najważniejszych przykładów takiej serii jest bez wątpienia Pro Evolution Soccer. Gry pod tym szyldem ukazują się już od 1996 roku, zaś najnowsza odsłona serii weszła na rynek w roku 2015. PES 2016 doskonale pokazuje, że nawet pomimo tego, że seria taka istnieje od kilkunastu lat z każdą kolejną odsłoną można stworzyć coś zupełnie nowego i w jeszcze większym stopniu wzbogacić całą rozgrywkę. Oficjalna data premiery odbyła się 15 września 2015 i została udostępniona na Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One. Wydawcą oraz producentem recenzowanej gry jest studio Konami.

PES 2016 Download – Pełna Wersja

Pro Evolution Soccer 2016 Download

Pobierz za Darmo!

Tegoroczna odsłona jest tym bardziej wyjątkowa, że obchodzimy teraz dwudziestolecie istnienia całej tej marki. Twórcy gry dołożyli w takim razie wszelkich możliwych starań do tego, aby tytuł ten jak najlepiej przypodobał się graczom. Grę można bez problemu pobrać z internetu i samemu przekonać się o tym, jak wiele ciekawych możliwości tytuł ten ma do zaoferowania. Wystarczy jedynie w dowolnej wyszukiwarce wpisać hasło takie jak PES 2016 Download, aby szybko znaleźć odpowiedni serwis. Uwiecznieniem sukcesu tej gry jest otrzymanie wyróżnienia w postaci The Game Award: Najlepsza gra sportowa/wyścigowa. Fani serii gier sportowych na pewno będą zainteresowani kolejną częścią Pro Evolution Soccer 2017.

Trailer – Pro Evolution Soccer 2016 PS4, XONE, PC

W pierwszej kolejności na uwagę zasługuje tutaj grafika, która w tytule tym stoi na naprawdę wysokim poziomie. Gra jest napędzana silnikiem Fox Engine, który jednak przeszedł ostatnio wiele istotnych ulepszeń i został znacznie dopracowany. Ilość szczegółów które zostały tutaj wiernie pokazane jest naprawdę zachwycająca. Grafika jest szczegółowa do tego stopnia, że dokładnie pokazuje nawet uszkodzenia murawy jakie powstają w trakcie gry. Świetnie prezentują się również modele zawodników, które obecnie wyglądają naprawdę naturalnie i przypominają ruchy prawdziwych ludzi. Co więcej, mogą one znacznie się od siebie różnić i imitować styl poruszania się poszczególnych, znanych obecnie w świecie sportu zawodników. Pełna wersja PES 2016 Download już dostępna do pobrania. Niesamowitą frajdą jest granie ze znajomy w 2 osoby na podzielonym/wspólnym ekranie.

Niemniej szczegółowa od grafiki jest także cała mechanika gry. W trakcie meczu może na przykład zacząć padać deszcz – swoją drogą, takie efekty też są doskonale odwzorowane – który rzecz jasna znacznie wpływa na warunki gry i sposób poruszania się zawodników. Kolizje naszych graczy z innymi zawodnikami są obliczane w czasie rzeczywistym, i również mogą znacząco wpływać na całą dalszą rozgrywkę. Wszystko to sprawia, że gra staje się znacznie bardziej wymagająca – gracz musi tu zwracać jeszcze większą uwagę na całe mnóstwo szczegółów i dostosowywać się do panujących akurat warunków. Trudno zatem dziwić się temu, że serwisy na których znaleźć można Pro Evolution Soccer 2016 już teraz są dosłownie oblegane.

Na bardzo wysokim poziomie stoi tutaj również sztuczna inteligencja, co także znacznie wpływa na przyjemność płynącą z gry. Zawodnicy kontrolowani przez komputer o wiele lepiej są w stanie dopasować się obecnie do ruchów gracza i współpracować z nim. Oczywiście, również i drużyna przeciwna stała się znacznie bardziej wymagająca i trudniejsza do pokonania. PES oferuje rzecz jasna możliwość rozgrywki zarówno dla pojedynczego gracza jak i w trybie multiplayer, dzięki czemu każdy może bawić się tutaj w taki sposób, jaki będzie dla niego faktycznie idealny. Zdecydowanie warto w takim razie wyszukać serwis, na którym można pobrać za darmo PES 2016 Download. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych gier związanych z tematyką piłkarską tego roku, a być może również i ostatnich lat.

Pro Evolution Soccer 2016 Download PC

PES 2016 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i3 530 2.93 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 260.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 9 GB HDD.
 • System: Windows 10/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Pro Evolution Soccer 2016 Torrent
 • Pobierz Pro Evolution Soccer 2016 Chomikuj
 • Exsite PES 2016 Pobierz za darmo
 • Cracked-3DM PES 2016 Download Free
 • Pebx PES 2016 Free Download
 • Prophet PES 2016 PC Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *