SpellForce 3 Download

Już w sierpniu bieżącego roku swojej premiery doczeka się długo wyczekiwana gra komputerowa SpellForce 3 Download, która z całą pewnością przyniesie ze sobą wiele zmian oraz poprawek względem dwóch poprzednich części. To właśnie na powrót tego projektu czekało wiele osób. Trzecia odsłona popularnego cyklu gier strategicznych z niezwykle rozbudowanym systemem RPG będzie toczyć się w klimatach science-fiction. Przed graczami trudne zadanie, bowiem muszę przede wszystkim wykorzystać swoją wiedzę oraz umiejętności, a także pomóc głównemu bohaterowi i jego kompanom. Rozbudować bazę, werbować nowych żołnierzy do swojej armii i szkolić ich, aby byli jak najlepiej przygotowani do walki. Czyż nie chciałbyś spełniać takich zadań? Nie ma nic prostszego! Pobierz grę SpellForce 3 już w dniu premiery na swój komputer PC! Strategiczna gra czasu rzeczywistego będzie dostępna w angielskiej wersji językowej. Projekt został zrealizowany przez studio Grimlore Games na polecenie firmy Nordic Games. W skład projektantów wchodzili między innymi twórcy gier RTS oraz The Settlers II, a także wcześniejsi kreatorzy SpellForce 3. Data premiery zapowiedziana została na dzień 7 grudnia 2017 i wydana na platformy Microsoft Windows PC.

SpellForce 3 Download – do pobrania skidrow

SpellForce 3 steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła trzeciej części gry SpellForce 3 Download jest osadzona w czasie jeszcze przed wydarzeniami mającymi miejsce w pierwszej części, kiedy to świat Eo został rozerwany na małe, liczne wyspy. Gracz śledzi wydarzenia, które doprowadziły do tegoż wydarzenia. Dowiaduje się, jak niezwykle dużą rolę odegrało stowarzyszenie trzynastu najpotężniejszych magów wszystkich ras, tak zwanego Kręgu. Zagrożeniem jednak jest przede wszystkim owiana tajemnicą frakcja Arcane. Gracze wcielają się w głównego bohatera, który ma za zadanie przyłączać do swojej drużyny coraz to nowsze osoby, szkolić je, a także wykonywać powierzane mu zadania. Może wznosić obozy, werbować wojsko, które będzie jego zapleczem w trakcie licznych walk, a także formować grupę najlepszych żołnierzy.

Bitwy – co ważniejsze – są uzależnione przede wszystkim od między innymi czynników ukształtowania terenu, widoczności, a także zwiadu. Niektóre obszary są od siebie wydzielone, jednocześnie połączone za sprawą licznych portali. Na mapie istnieją segmenty, nad którymi bohater główny (gracz) musi stopniowo przejmować kontrolę za sprawą wspomnianych właśnie walk. Każdy wygrany bój pomaga zdobywać coraz to większe tereny. Trailer pokazuje, że w grze fantasy wydawcy THQ Nordic znajdziemy także elementy RPG użyte na potrzeby fabuły.

Gra jest dostępna dla osób powyżej szesnastego roku życia, więc jeśli ową barierę wiekową już pokonałeś, nie musisz się obawiać! Pobierz grę SpellForce 3 Download już w dniu premiery na swój komputer i ciesz się wspaniałą grafiką, jakością, a także dbałością o najmniejsze szczegóły, które nie umknęły projektantom! Sprawdź, czy błędy z poprzednich części zostały już usunięte i co jeszcze może sprawić, iż kolejna część będzie perfekcyjna. A może właśnie trójka już taka jest? Cóż, już za parę miesięcy będziesz mógł się o tym przekonać! Istnieje możliwość ściągnięcia ją na komputery, które nie posiadają parametrów najwyższej jakości, bowiem projekt pobierz SpellForce 3 Download nie jest zbyt wymagający. Liczna roślinność, zróżnicowane tereny, ciekawe widoki oraz obszary, które należy stopniowo podbijać. Czy nie brzmi to wspaniale? W sam raz na idealny wieczór jedynie z grą, prawda? Nie czekaj, pobierz ją więc na własny komputer już za kilka miesięcy! Cena na steam: 49,99 USD.

SpellForce 3 Pobierz / zainstaluj

SpellForce 3 PC reloaded

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-4790 4-Core 3.6GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • CODEX spolszczenie SpellForce 3 steam Download
  • Pebx SpellForce 3 Pobierz za darmo PC
  • Steam Download SpellForce 3 Crack Exsite
  • Reloaded SpellForce 3 edycja kolekcjonerska Torrent Chomikuj

Oficjalna strona: https://spellforce.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *