SpellForce 3: Soul Harvest Pobierz PC

Zagraj dziś w świetną grę. SpellForce 3: Soul Harvest PC jest to przede wszystkim samodzielny dodatek do SpellForce 3, gry łączącej elementy gatunków RTS i RPG. Rozszerzenie to oferuje zupełnie nową kampanię, która trwa ponad dwadzieścia godzin. W rozgrywce występują dwie frakcje, takie jak: krasnoludy oraz bardzo mroczne elfy. Data premiery na steam: 28 maja 2019.

SpellForce 3 Soul Harvest Download pełna wersja

SpellForce 3: Soul Harvest

Pobierz za Darmo!

Gra została stworzona na komputery osobiste. Za produkcję odpowiada studio – Grimlore Games, które pochodzi z Niemiec. Zespół Grimlore Games został założony w 2013 roku przez popularną firmę THQ Nordic. Jeżeli zaś chodzi o wydawcę gry, to został nim – THQ Nordic / Nordic Games – jest to austriacki wydawca gier, który zdobył ogromną popularność zaledwie w kilka lat po tym, jak pojawił się na rynku.

Akcja gry rozgrywa się trzy lata po wydarzeniach, które zostały pokazane w podstawce. Mieszkańcom EO udało się pokonać niszczącą plagę, aczkolwiek wszelkie marzenia o pokoju nie zostały zrealizowane. Królestwo krasnoludów zagrożone jest wojną domową, a straszna sekta mrocznych elfów gromadzi ludzkie dusze. Jeżeli chcesz zadbać o to, aby na świecie zapanował pokój – pobierz grę SpellForce 3: Soul Harvest Download i ciesz się z wielogodzinnej rozgrywki.

Zdjęcia i obrazki gry

Niespokojne czasy w grze, sprawiają, że panuje w niej przerażający klimat. Gracz ma możliwość wcielenia się w generała Nortanderu, który został wysłany do walki na wielu frontach. Do wzięcia udziału w walce zmusiła go Królowa. Tryb fabularny z mroczną i porywającą historią stworzony został dla graczy, którzy świetnie odnajdują się w tego typu rozgrywkach. Dzięki rozbudowanemu drzewku umiejętności, gracz ma tworzyć niepowtarzalne, silne postacie.

Co ciekawe – gracz może poprowadzić armię, dzięki nowemu sektorowemu systemowi – RTS. Jeżeli chcesz wykorzystać niepowtarzalne mechaniki jednostek – ściągnij za darmo SpellForce 3: Soul Harvest pełna wersja i zrób wszystko, aby wygrać. Możesz również skorzystać z latających jednostek – w ten sposób użyjesz zaawansowanej taktyki, która być może doprowadzi Cię do zwycięstwa.

Trailer gry

Gracz może wybrać spośród wielu grup, takich jak: ludźmi, orkami, elfami, krasnoludami i mrocznymi elfami. Interfejs rozgrywki został ulepszony, posiada on większą przejrzystość – co z pewnością jest ogromną zaletą. Oprócz tego w grze pojawiła się doskonała oprawa graficzna, która odpowiada za fantastyczny klimat. Grafika widoczna jest z lotu ptaka, dzięki czemu gracz będzie mógł wszystko dokładnie obserwować. Wszystkie rasy, dostępne w grze oferują zupełnie inne mechaniki rozgrywki, dzięki czemu gra jest bardzo interesująca.

SpellForce 3: Soul Harvest Pełna wersja gry na PC

SpellForce 3: Soul Harvest steam download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB GeForce GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • DirectX: DX 11.
  • crack SpellForce 3: Soul Harvest ściagnij pebx
  • torrent SpellForce 3: Soul Harvest chomikuj pobierz
  • codex SpellForce 3: Soul Harvest do pobrania
  • SpellForce 3: Soul Harvest free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *