Pro Evolution Soccer 2015 Pobierz Pełna Wersja

Piłkarska seria przygotowana przez firmę Konami doczekała się kolejnej odsłony Pro Evolution Soccer 2015 zwraca jednak na siebie uwagę także z innego powodu, jest bowiem pierwszą częścią przygotowaną również z myślą o konsolach ósmej generacji. Do stworzenia tytułu wykorzystana została technologia Fox Engine, gra oferuje nam przy tym zarówno tryb single, jak i multiplayer. Data premiery: 11 listopada 2014. W grę zagrasz na platformach: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360.

Informacje na temat gry Pro Evolution Soccer 2015

Fani piłki nożnej serii PES 2015 mogą liczyć na przynajmniej kilka zapadających w pamięć innowacji. Tu na pierwszy plan wysuwa się wykorzystanie pełni możliwości silnika gry, co wpłynęło, między innymi, na ulepszenie w istotny sposób sztucznej inteligencji sportowców. Jeśli lubisz gry sportowe możesz już teraz zagrać w Pro Evolution Soccer 2015 Pobierz na komputer PC.

Teraz możemy już cieszyć się z wysokiego poziomu skomplikowania gry z przeciwnikami, którzy znacznie lepiej reagują na sytuacje, w jakich się znajdują. Co więcej, przeciwnicy potrafią uczyć się tych zagrywek, które podpatrzyli u nas, możemy też liczyć na rzeczywistą pomoc kolegów z własnej drużyny. Warty podkreślenia jest też klimat, jaki charakteryzuje wirtualny stadion, zachowania typowe dla kibiców również doczekały się bowiem kilku ulepszeń. Tłum reaguje kompleksowo i coraz bardziej widowiskowo.

Pro Evolution Soccer 2015 Download „Trailer”

Powody do zadowolenia mogą mieć i te osoby, które zawsze uważały, że mechanika rozgrywki wymaga poprawy. Tu wypada wspomnieć przede wszystkim o nowym systemie oddawania strzałów, w oczy rzuca się jednak i to, że ulepszony został mechanizm wykonywania podań prostopadłych, których zadaniem jest finalizacja ataku. Poprawiły się również zachowania bramkarzy oraz interakcje pomiędzy zawodnikami z przeciwnych drużyn. Duża frajdę daje gra na 2 osoby poprzez podzielony wspólny ekran. Fani gry dostępnej na XONE, PS4, PC i starszych konsolach powinni zainteresować się kolejną częścią PES 2016 gry piłki nożnej.

Pro Evolution Soccer 2015 Pobierz na PC – Pełna wersja gry

Wspominając o nowościach nie można też zapomnieć o myClub, a więc rozszerzeniu systemu Master League Online. Dzięki temu zdobywane przez graczy punkty GP mogą być wykorzystywane po to, aby finalizować zakup nowych menedżerów i piłkarzy. Ulubieni piłkarze trafiają do nas poprzez wybór ich nazwiska z listy, mogą być przy tym wykorzystywani zarówno w rozgrywkach single, jak i multiplayer. Nie można nie docenić też mających miejsce raz w tygodniu aktualizacji składów i transferów. Co ważne, zmiany obejmują także statystyki poszczególnych piłkarzy, są przy tym uzależnione od ich rzeczywistych osiągnięć na murawie. Pobierz pełną wersję Pro Evolution Soccer 2015 Download i zagraj na swoim komputerze w piłkę nożną z przyjaciółmi.

Analizując najnowszą część gry multiplayer nie można zapominać i o tych zmianach, które dotyczą oprawy graficznej. Dzięki temu można cieszyć się nie tylko z nowego systemu oświetlania, ale i z bardzo rozbudowanego silnika fizycznego Fox Engine. Wszystko to sprawia, że poprawił się wygląd piłkarzy oraz płynność ich ruchów, która coraz dokładniej odpowiada sytuacji, w jakiej w danej chwili znajduje się gracz.

PES 2015 Download – Zainstaluj pełną wersję PES 15 na PC !

Pro Evolution Soccer 2015 download

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i3-530 2.9GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM lub 1 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 7950 GT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows Vista, Windows 7 (32-bit), Windows 8, Windows 10, Linux, Mac.
 • Direct X: DX 9.
 • Pro Evolution Soccer 2015 Download
 • Pro Evolution Soccer 2015 Download PC Full Version
 • Pro Evolution Soccer 2015 Pobierz
 • Pro Evolution Soccer 2015 Pobierz pełną wersję za darmo
 • Download PES 15 Exsite Konami
 • Pobierz Pro Evolution Soccer 2015 Pebx
 • PES 2015 pobierz na komputer
 • Pro Evolution Soccer 2015 zainstaluj
 • darmowa gra PES 15 torrent
 • Download PES Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.