Pro Evolution Soccer 2015 Pobierz pelna wersja

Piłkarska seria przygotowana przez firmę Konami doczekała się kolejnej odsłony Pro Evolution Soccer 2015 zwraca jednak na siebie uwagę także z innego powodu, jest bowiem pierwszą częścią przygotowaną również z myślą o konsolach ósmej generacji. Do stworzenia tytułu wykorzystana została technologia Fox Engine, gra oferuje nam przy tym zarówno tryb single, jak i multiplayer. Data premiery: 11 listopada 2014. W grę zagrasz na platformach: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360..

Osoby, które są fanami serii mogą liczyć na przynajmniej kilka zapadających w pamięć innowacji. Tu na pierwszy plan wysuwa się wykorzystanie pełni możliwości silnika gry, co wpłynęło, między innymi, na ulepszenie w istotny sposób sztucznej inteligencji sportowców. Jeśli lubisz gry sportowe możesz już teraz zagrać w Pro Evolution Soccer 2015 Pobierz na komputer PC. Teraz możemy już cieszyć się z wysokiego poziomu skomplikowania gry z przeciwnikami, którzy znacznie lepiej reagują na sytuacje, w jakich się znajdują. Co więcej, przeciwnicy potrafią uczyć się tych zagrywek, które podpatrzyli u nas, możemy też liczyć na rzeczywistą pomoc kolegów z własnej drużyny. Warty podkreślenia jest też klimat, jaki charakteryzuje wirtualny stadion, zachowania typowe dla kibiców również doczekały się bowiem kilku ulepszeń. Tłum reaguje kompleksowo i coraz bardziej widowiskowo.

Pro Evolution Soccer 2015 Download „Trailer”

Powody do zadowolenia mogą mieć i te osoby, które zawsze uważały, że mechanika rozgrywki wymaga poprawy. Tu wypada wspomnieć przede wszystkim o nowym systemie oddawania strzałów, w oczy rzuca się jednak i to, że ulepszony został mechanizm wykonywania podań prostopadłych, których zadaniem jest finalizacja ataku. Poprawiły się również zachowania bramkarzy oraz interakcje pomiędzy zawodnikami z przeciwnych drużyn. Duża frajdę daje gra na 2 osoby poprzez podzielony wspólny ekran. Fani gry dostępnej na XONE, PS4, PC i starszych konsolach powinni zainteresować się kolejną częścią PES 2016.

Pro Evolution Soccer 2015 Pobierz na PC – Pełna wersja gry

Wspominając o nowościach nie można też zapomnieć o myClub, a więc rozszerzeniu systemu Master League Online. Dzięki temu zdobywane przez graczy punkty GP mogą być wykorzystywane po to, aby finalizować zakup nowych menedżerów i piłkarzy. Ulubieni piłkarze trafiają do nas poprzez wybór ich nazwiska z listy, mogą być przy tym wykorzystywani zarówno w rozgrywkach single, jak i multiplayer. Nie można nie docenić też mających miejsce raz w tygodniu aktualizacji składów i transferów. Co ważne, zmiany obejmują także statystyki poszczególnych piłkarzy, są przy tym uzależnione od ich rzeczywistych osiągnięć na murawie. Pobierz pełną wersję Pro Evolution Soccer 2015 Download i zagraj na swoim komputerze w piłkę nożną z przyjaciółmi.

Analizując najnowszą część gry multiplayer nie można zapominać i o tych zmianach, które dotyczą oprawy graficznej. Dzięki temu można cieszyć się nie tylko z nowego systemu oświetlania, ale i z bardzo rozbudowanego silnika fizycznego Fox Engine. Wszystko to sprawia, że poprawił się wygląd piłkarzy oraz płynność ich ruchów, która coraz dokładniej odpowiada sytuacji, w jakiej w danej chwili znajduje się gracz.

PES 2015 Download – Zainstaluj pełną wersję PES 15 na PC !

Pro Evolution Soccer 15 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i3-530 2.9GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 7950 GT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows 7 (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Pro Evolution Soccer 2015 Download
 • Pro Evolution Soccer 2015 Download PC Full Version
 • Pro Evolution Soccer 2015 Pobierz
 • Pro Evolution Soccer 2015 Pobierz pełną wersję za darmo
 • Download PES 15 Exsite
 • Pobierz PES 2015 Pebx
 • PES 2015 pobierz na komputer
 • Pro Evolution Soccer 2015 zainstaluj
 • PES 15 torrent
 • Download PES Chomikuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *