Star Wars Jedi: Fallen Order Pobierz

Pobierz Star Wars Jedi: Fallen Order to przygodowa gra akcji TPP, która utrzymana jest w konwencji science-fiction. Z pewnością usatysfakcjonuje ona wszystkich miłośników serii Gwiezdnych Wojen i tego typu gier komputerowych. W tej odsłonie akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami z trzeciego i czwartego epizodu. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak Windows PC, XONE, a także PS4. Producentem jest studio Respawn Entertainment, a wydawcą Electronic Arts Inc. Data premiery: 15 listopada 2019.

Star Wars Jedi: Fallen Order Download za darmo PC

Star Wars Jedi: Fallen Order pobierz

Pobierz za Darmo!

Upadły zakon gry Star Wars Jedi: Fallen Order

Masz ochotę przenieść się do magicznego świata Gwiezdnych Wojen? Zainstaluj pełna wersja Star Wars Jedi: Fallen Order Download i wciel się w skórę młodego Cala Kestisa. Naszym głównym zadaniem jest go przed żołnierzami Imperium Galaktycznego. Oznacza to oczywiście, że nie będzie to łatwe – ważne jest, aby sprawnie reagować na pojawiające się zagrożenia.

W trakcie gry Star Wars Jedi Upadły Zakon przenosimy się do czasów, gdy imperator Palpatine wydał rozkaz zamordowania wszystkich ocalałych rycerzy Jedi. Za realizację wspomnianego zadania odpowiadają bezwzględni rycerze Imperium Galaktycznego. Dzięki temu są oni nie tylko bezwzględni, ale również czujni. Z łatwością przychodzi im namierzenie swojej ofiary. Działa to na niekorzyść głównego bohatera, który robił wszytko, aby ukryć przed otoczeniem swoją prawdziwą tożsamość.

Kierowana przez nas postać stara się prowadzić normalne życie. Cal próbuje odciąć się od wydarzeń z przeszłości, tak aby nikt nie zainteresował się jego osobą. Aktualnie zamieszkuje on planetę Bracca. Trudni się demontowaniem wraków Republiki. Rozbite okręty były wykorzystywane podczas Wojen Klonów. Wielu graczy pisało opinie, że jest to jedna z najlepszych gier do pobrania w tym roku.

Ucieczka przed zagrożeniem – Star Wars Jedi: Fallen Order

Nic nie wskazywało na to, że imperialni inkwizytorzy wpadną na trop głównego bohatera. Gry darmowe typu Star Wars Jedi Upadły zakon zapewniają prężnie rozwijającą się akcję, a więc nie ma tutaj chwili na nudę. Prawda o Cal’u została odkryta, a więc nie pozostaje mu nic innego niż ucieczka. Tylko wtedy uda mu się ocalić życie. Ruszamy w podróż po rozległej galaktyce w grze Star Wars Jedi Upadły Zakon. Musimy stale się przemieszczać, tak aby nie trafić w sidła przeciwników. Sprawdź również podobną grę Star Wars Battlefront 2 w której rozgrywka jest na wysokim poziomie. Mamy możliwość pobierania z pełną prędkością.

Początkowo sterowana przez nas postać w grze Star Wars Jedi Upadły Zakon jest skazana sama na siebie. Z czasem jednak trafiamy na sprzymierzeńców, którzy zapewniają nam potrzebne wsparcie. Mowa tutaj przede wszystkim o mentorce Cere. Ponadto spotkamy kapitana statku kosmicznego o imieniu Greez. Nie można również zapomnieć o droidzie BD-1, czyli robocie, który także bierze udział w odbudowie Zakonu Jedi.

Złożony mechanizm walki

W Star Wars Jedi: Upadły zakon do pobrania nie wprowadzono zbyt wielu modyfikacji, jeśli chodzi o główny mechanizm gry. Podczas walki możemy stosować miecz świetlny. Należy wspomnieć, że starcia są złożone, a zarazem widowiskowe. Będziemy musieli wykazać się sporą zręcznością, gdyż w innym przypadku nie odeprzemy ciosów wymierzonych przez wroga. Całość rozgrywki jest ukazana z perspektywy trzeciej osoby.

Ciekawym jest, że posiadana broń ewoluuje wraz z głównym bohaterem. W tym celu zdobycie doświadczenia sprawia, że miecz świetlny staje się coraz mocniejszy, a potencjał bojowy wzrasta. Na uwagę gry Star Wars Jedi Upadły zakon zasługuje także konieczność tworzenia własnych kombinacji ataków. Wszystko po to, aby wyeliminować wroga w możliwie najkrótszym czasie. Członkowie Zakonu Jedi dysponują także rozmaitymi zdolnościami specjalnymi z których korzystanie jest na porządku dziennym.

Star Wars Jedi: Upadły zakon Pobierz Pełna Wersja

Star Wars Jedi: Fallen Order download

Download free!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7750
  • Wolna przestrzeń na dysku: 55 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Ocena użytkowników: 6/10
 

  • Free Download Star Wars Jedi Upadły zakon Crack Chomikuj pliki
  • Pełna wersja Star Wars Jedi Upadły zakon Torrent Darkw
  • Gdzie pobierać gry za darmo? Gra Star Wars na PC
  • CODEX Star Wars Jedi: Fallen Order free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *