Star Wars Jedi: Fallen Order Pobierz

Pobierz Star Wars Jedi: Fallen Order to przygodowa gra akcji TPP, która utrzymana jest w konwencji science-fiction. Z pewnością usatysfakcjonuje ona wszystkich miłośników Gwiezdnych Wojen. W tej odsłonie akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami z trzeciego i czwartego epizodu. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, XONE, a także PS4. Producentem jest studio Respawn Entertainment, a wydawcą Electronic Arts Inc.

Star Wars Jedi: Fallen Order Download za darmo PC

Star Wars Jedi: Fallen Order pobierz

Pobierz za Darmo!

Upadły zakon

Masz ochotę przenieść się do magicznego świata Gwiezdnych Wojen? Pobierz Star Wars Jedi: Fallen Order Download i wciel się w skórę młodego Cala Kestisa. Musimy zrobić wszystko, aby ochronić go przed żołnierzami Imperium Galaktycznego. Oczywiście nie będzie to łatwe – ważne jest to, aby sprawnie reagować na pojawiające się zagrożenia.

Przenosimy się do czasów, gdy imperator Palpatine wydał rozkaz zamordowania wszystkich ocalałych rycerzy Jedi. Za realizację wspomnianego zadania odpowiadają bezwzględni rycerze Imperium Galaktycznego. Są oni nie tylko bezwzględni, ale również czujni. Z łatwością przychodzi im namierzenie swojej ofiary. Działa to na niekorzyść głównego bohatera, który robił wszytko, aby ukryć przed otoczeniem swoją prawdziwą tożsamość.

Kierowana przez nas postać stara się prowadzić normalne życie. Cal próbuje odciąć się od wydarzeń z przeszłości, tak aby nikt nie zainteresował się jego osobą. Aktualnie zamieszkuje on planetę Bracca. Trudni się demontowaniem wraków Republiki. Rozbite okręty były wykorzystywane podczas Wojen Klonów.

Ucieczka przed zagrożeniem – Star Wars Jedi: Fallen Order

Nic nie wskazywało na to, że imperialni inkwizytorzy wpadną na trop głównego bohatera. Gry darmowe zapewniają prężnie rozwijającą się akcję, a więc nie ma tutaj chwili na nudę. Prawda o Cal’u została odkryta, a więc nie pozostaje mu nic innego niż ucieczka. Tylko wtedy uda mu się ocalić życie. Ruszamy w podróż po rozległej galaktyce. Musimy stale się przemieszczać, tak aby nie trafić w sidła przeciwników. Sprawdź również podobną grę Star Wars Battlefront 2 Pobierz za darmo.

Początkowo sterowana przez nas postać jest skazana sama na siebie. Z czasem jednak trafiamy na sprzymierzeńców, którzy zapewniają nam potrzebne wsparcie. Mowa tutaj przede wszystkim o mentorce Cere. Ponadto spotkamy kapitana statku kosmicznego o imieniu Greez. Nie można również zapomnieć o droidzie BD-1, czyli robocie, który także bierze udział w odbudowie Zakonu Jedi.

Złożony mechanizm walki

W Star Wars Jedi: Upadły zakon do pobrania nie wprowadzono zbyt wielu modyfikacji, jeśli chodzi o główny mechanizm gry. Podczas walki możemy stosować miecz świetlny. Należy wspomnieć, że starcia są złożone, a zarazem widowiskowe. Musimy wykazać się sporą zręcznością, gdyż w innym przypadku nie odeprzemy ciosów wymierzonych przez wroga.

Ciekawym jest, że posiadana broń ewoluuje wraz z głównym bohaterem. Zdobycie doświadczenia sprawia, że miecz świetlny staje się coraz mocniejszy, a potencjał bojowy wzrasta. Na uwagę zasługuje także konieczność tworzenia własnych kombinacji ataków. Wszystko po to, aby wyeliminować wroga w możliwie najkrótszym czasie. Członkowie Zakonu Jedi dysponują także rozmaitymi zdolnościami specjalnymi.

Star Wars Jedi: Upadły zakon Pobierz Pełna Wersja

Star Wars Jedi: Fallen Order download

Download free!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7750
  • Wolna przestrzeń na dysku: 55 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit
 

  • Free Download Star Wars Jedi Upadły zakon Crack Chomikuj
  • Pełna wersja Star Wars Jedi: Fallen Order Torrent Darkw
  • Gdzie pobierać gry za darmo? Gra Star Wars na PC
  • CODEX Star Wars Jedi: Fallen Order free Download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *