The Beast Inside Download

Zagraj dzisiaj w prezentowany mroczny horror. The Beast Inside PC jest grą z gatunku survival horror. Tytuł opracowany został przez rodzimych deweloperów ze studia Illusion Ray, w którego skład wchodzą byli pracownicy Platige Image, Fuero Games oraz The Farm 51. Jeżeli lubisz survival horrory, pobierz The Beast Inside Download wciągnij się w tę niezwykle klimatyczną produkcję. Wydawcą gry jest Movie Games. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

The Beast Inside Download Reloaded

The Beast Inside pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Głównym bohaterem gry The Beast Inside PS4, PC, XONE jest człowiek o imieniu Adam, pracujący dla CIA jako kryptoanlityk. Wraz z małżonką Emmą, mężczyzna postanawia wynieść się na prowincję, aby w spokojnym miejscu popracować nad powierzonym mu zadaniem. Adam musi złamać kod, który pozwoli zyskać Stanom Zjednoczonym przewagę w trwającej właśnie zimnej wojnie. Po przybyciu na peryferia bohater odnajduje tajemniczy pamiętnik, należący do żołnierza wojny secesyjnej. Jego właścicielem był niejaki Nicolas, który mieszkał w domu zajmowanym przez Adama ponad sto lat temu. Mężczyzna opisał w nim próby odnalezienia swojego zaginionego ojca, które zakłócane były przez nadprzyrodzone zdarzenia. Śledztwo opisane w pamiętniku oraz towarzyszące mu straszne wspomnienia zdają się przedostawać do rzeczywistości Adama, który z czasem zmuszony zostaje do podjęcia walki o życie.

Mechanika

W The Beast Inside akcja przedstawiona została z perspektywy pierwszej osoby, a gracze mogą wcielić się zarówno w Adama, jak i Nicolasa. Historia przedstawiona została w dwóch różnych okresach historycznych, dzięki czemu te same lokacje zobaczyć można w odmiennych wersjach. Świat gry jest półotwarty, a gracze mogą zwiedzić kilka zróżnicowanych miejscówek, między innymi dom, okoliczne bagna czy opuszczony zajazd. Jeżeli chcesz poznać dalsze losy Adama, pobierz za darmo The Beast Inside Download i zbadaj wszystkie dostępne lokacje. Większość obszarów jest słabo oświetlona, a także pełna różnych przykrych niespodzianek. W niektórych miejscach pojawiają się zjawy, podczas gdy inne straszą gracza wyskakującymi znienacka przeciwnikami czy samoistnie poruszającymi się przedmiotami. Podobna gra Visage na PC.

Rozgrywka

Walka z przeciwnikami w The Beast Inside może być przeprowadzana na kilka sposobów. Poza ucieczką lub ukryciem, główny bohater może się także bronić. Do dyspozycji ma jedynie rewolwer, na dodatek z dość ograniczoną amunicją. Przewagę zyskać można jednak dzięki umiejętnemu wykorzystaniu elementów środowiska. Poza walką i eksploracją, gracz napotyka na swojej drodze także rozmaite łamigłówki. Zazwyczaj wymagają one złamania jakiegoś szyfru, który złamać można dzięki przeszukaniu zakamarków lokacji lub przeglądnięciu starych tekstów w pamiętniku, gdzie znajdują się wskazówki.

Strona techniczna

The Beast Inside jest produkcją opracowaną przy wykorzystaniu technologii Unreal Engine 4, która oferuje wysoką jakość oprawy wizualnej. Grafika powstała z udziałem techniki fotogrametrii, dzięki czemu momentami ociera się o fotorealizm. Jeżeli lubisz doskonale wyglądające gry, ściągnij The Beast Inside PC Download i daj się wciągnąć w niezwykła atmosferę.

The Beast Inside Pobierz Skidrow

The Beast Inside download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Pobierz The Beast Inside Torrent Pebx
  • Free Download The Beast Inside Crack Exsite
  • Chomikuj The Beast Inside Free download
  • CODEX The Beast Inside Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.