The Beast Inside Download

The Beast Inside jest grą z gatunku survival horror. Tytuł opracowany został przez rodzimych deweloperów ze studia Illusion Ray, w którego skład wchodzą byli pracownicy Platige Image, Fuero Games oraz The Farm 51. Jeżeli lubisz survival horrory, pobierz The Beast Inside Download wciągnij się w tę niezwykle klimatyczną produkcję. Wydawcą gry jest Movie Games. Platformy: PC, PS4, XONE.

The Beast Inside Download Reloaded

The Beast Inside pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Głównym bohaterem gry The Beast Inside jest człowiek o imieniu Adam, pracujący dla CIA jako kryptoanlityk. Wraz z małżonką Emmą, mężczyzna postanawia wynieść się na prowincję, aby w spokojnym miejscu popracować nad powierzonym mu zadaniem. Adam musi złamać kod, który pozwoli zyskać Stanom Zjednoczonym przewagę w trwającej właśnie zimnej wojnie. Po przybyciu na peryferia bohater odnajduje tajemniczy pamiętnik, należący do żołnierza wojny secesyjnej. Jego właścicielem był niejaki Nicolas, który mieszkał w domu zajmowanym przez Adama ponad sto lat temu. Mężczyzna opisał w nim próby odnalezienia swojego zaginionego ojca, które zakłócane były przez nadprzyrodzone zdarzenia. Śledztwo opisane w pamiętniku oraz towarzyszące mu straszne wspomnienia zdają się przedostawać do rzeczywistości Adama, który z czasem zmuszony zostaje do podjęcia walki o życie.

Mechanika

W The Beast Inside akcja przedstawiona została z perspektywy pierwszej osoby, a gracze mogą wcielić się zarówno w Adama, jak i Nicolasa. Historia przedstawiona została w dwóch różnych okresach historycznych, dzięki czemu te same lokacje zobaczyć można w odmiennych wersjach. Świat gry jest półotwarty, a gracze mogą zwiedzić kilka zróżnicowanych miejscówek, między innymi dom, okoliczne bagna czy opuszczony zajazd. Jeżeli chcesz poznać dalsze losy Adama, pobierz za darmo The Beast Inside Download i zbadaj wszystkie dostępne lokacje. Większość obszarów jest słabo oświetlona, a także pełna różnych przykrych niespodzianek. W niektórych miejscach pojawiają się zjawy, podczas gdy inne straszą gracza wyskakującymi znienacka przeciwnikami czy samoistnie poruszającymi się przedmiotami. Podobna gra Visage pobierz.

Rozgrywka

Walka z przeciwnikami w The Beast Inside może być przeprowadzana na kilka sposobów. Poza ucieczką lub ukryciem, główny bohater może się także bronić. Do dyspozycji ma jedynie rewolwer, na dodatek z dość ograniczoną amunicją. Przewagę zyskać można jednak dzięki umiejętnemu wykorzystaniu elementów środowiska. Poza walką i eksploracją, gracz napotyka na swojej drodze także rozmaite łamigłówki. Zazwyczaj wymagają one złamania jakiegoś szyfru, który złamać można dzięki przeszukaniu zakamarków lokacji lub przeglądnięciu starych tekstów w pamiętniku, gdzie znajdują się wskazówki.

Strona techniczna

The Beast Inside jest produkcją opracowaną przy wykorzystaniu technologii Unreal Engine 4, która oferuje wysoką jakość oprawy wizualnej. Grafika powstała z udziałem techniki fotogrametrii, dzięki czemu momentami ociera się o fotorealizm. Jeżeli lubisz doskonale wyglądające gry, ściągnij The Beast Inside PC Download i daj się wciągnąć w niezwykła atmosferę.

The Beast Inside Pobierz Skidrow

The Beast Inside download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Pobierz The Beast Inside Torrent Pebx
  • Free Download The Beast Inside Crack Exsite
  • Chomikuj The Beast Inside Free download
  • CODEX The Beast Inside Pobierz torrent

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *