Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Download

Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, doświadczyć wielkich emocji i wykazać się odwagą? Czujesz w sobie siłę, by stawić czoła wielkiemu wyzwaniu i pokonać złe siły? Gra komputerowa Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands dostarczy Ci niezwykłych przeżyć, podniesie poziom adrenaliny i da możliwość sprawdzenia, czy rzeczywiście jesteś tak silny, jak myślisz. Pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Download i oceń swoje możliwości. Czy rzeczywiście będziesz bohaterem i dokonasz wielkich rzeczy? A może polegniesz na polu walki? Przekonaj się sam. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Data premiery: 7 marca 2017. Producent/Wydawca: Ubisoft.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Pobierz PC

crack Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands chomikuj

Pobierz za Darmo!

Co tym razem przygotowali dla nas twórcy gry trzecioosobowej strzelanki? Czym nas zaskoczą? W jaki świat wejdziemy i jakie rozgrywki będą tam na nas czekać? Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands to kolejna taktyczna gra akcji rozgrywana w otwartym świecie, która swoją nazwę zawdzięcza nazwisku słynnego pisarza Toma Clancy’ego. Tym razem gracz przeniesie się do Boliwii, gdzie będzie musiał stoczyć walkę z miejscowymi gangami narkotykowymi. Gra sandbox bazuje na prawdziwych wydarzeniach i nawiązuje do legendarnego starcia amerykańskich żołnierzy z boliwijską mafią. Przekonaj się, czy poradzisz sobie w brutalnym świecie walki, w którym nie obowiązują żadne zasady – pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Download i zmierz swoje siły. Czy poradzisz sobie w starci z gangsterami, którzy nie mają żadnych oporów przed ostatecznym zniszczeniem cię? Czy uda ci się przeżyć i pokonać narkotykowy oddział Boliwijczyków? Sprawdź swoje umiejętności w trybie kooperacji i zagraj na konsolach PS4, XONE lub PC.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands zdjęcia


Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands to kontynuacja słynnej już serii gier akcji, którą zapoczątkowano w 2001 roku. Gra cieszy się ogromną popularnością wśród graczy, którzy cenią realizm rozgrywanych scen i wiedzą, że każdy kolejny tytuł z serii to gwarancja wielkich, niezapomnianych emocji, które skutecznie pobudzą ich do akcji. Jeśli pragniesz przekonać się, dlaczego ta gra zyskała taką popularność i cieszy się mianem jednej z najlepszych na świecie, pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Download i wejdź w brutalny świat walki! Tutaj nie obowiązują żadne zasady, nikt nie ma taryfy ulgowej, zdany jesteś sam na siebie – żeby przetrwać. Pokonaj wroga i udowodnij, że stać Cię na wielki wysiłek, żeby obezwładnić przestępców!

Nowa część gry to ostateczne starcie amerykańskiej armii z boliwijskimi handlarzami narkotykami. Kartel narkotykowy Santa Blanca budzi przerażenie, nawet wśród profesjonalnych żołnierzy. To przestępcy, którzy nie mają oporów, by sięgnąć po ostateczne środki, żeby zniszczyć swoich przeciwników. Nieczyste interesy gangsterów i skorumpowany rząd Boliwii – czy zdołasz przeszkodzić im w przejęciu świata? Na trailerze widać, że grafika i soundtrack to bardzo wysoki poziom, wszystko dzięki użytemu silnikowi AnvilNext 2.0 który był stosowany w takich grach jak For Honor.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands trailer

Pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Download i poznaj brutalny świat boliwijskiej mafii narkotykowej. Trafisz do otwartego świata, po którym będziesz mógł się poruszać drogą lądową, morską i powietrzną. Strategia zależeć będzie od Ciebie. Do dyspozycji masz gamę pojazdów i sprzętu, który możesz wykorzystać do walki z wrogiem. Tu nie ma liniowej akcji ani z góry zaplanowanej fabuły – to Ty rządzisz! to od ciebie zależy przebieg rozgrywki i jej finał! Rusz do walki i pokaż na co Cię stać!

Jak poradzić sobie na polu walki? Czy brutalna wojna cię nie przerośnie? Czy użyte przez ciebie narzędzia i Twoja strategia okażą się skuteczne? Daj czadu i pokonaj niebezpieczny kartel narkotykowy! Rozpracuj jego strategię i udowodnij, że na wiele cię stać. Pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Download i zainstaluj aby przekonać się, jakie emocje będą towarzyszyć Ci w rozgrywce. Rozpraw się z wrogiem i przywróć światu ład! Cena na steam: ‎17,49 USD. Język: m.in. polski i angielski.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Download CODEX

crack Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Download exsite

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-3770 4-Core 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Pełna wersja Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Chomikuj Crack
  • Do pobrania Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Torrent Pebx
  • Exsite Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Free Download CODEX
  • Skidrow Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Pobierz PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.