Get Even Download

Lubisz silne emocje? Kiedy przebiega cię dreszczyk strachu, czujesz, że naprawdę żyjesz? Chcesz zmierzyć się ze swoimi strachami i udowodnić swoją odwagę? Pobierz Get Even Download i udowodnij, że jesteś nieustraszony. Pokaż na co naprawdę cię stać, poczuj adrenalinę i daj prawdziwego czadu! Przekonaj się, ile drzemie w tobie siły. Data premiery gry komputerowej której twórcą jest Wojtek Pazdur została zaplanowana na 23 czerwca 2017. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Producentem gry jest polskie studio The Farm 51 a jej wydawcą Bandai Namco Entertainment.

Get Even Download PC – Pełna Wersja

Get Even pobierz

Pobierz za Darmo!

Dlaczego Get Even to jedna z najbardziej oczekiwanych premier, jeśli chodzi o gry? To jeden z najbardziej znanych i uwielbianych tytułów, którzy gracze bez wahania wymieniają jako taki, który nie ma sobie równych. To gwarancja wielkich emocji i niezapomnianych przeżyć. Sprawdź, czy i ciebie pochłonie ten świat, pobierz Get Even Download i zderz się z siłami zła.

Get Even to gra w konwencji horroru, strzelanka, która nie ma sobie równych. Budzi ogromne emocje i skutecznie zwiększa poziom adrenaliny. To gra stworzona przez polskich twórców – zawdzięczamy ją studiu The Farm 51. Co sprawia, że uznawana jest za wyjątkową? Przede wszystkim niesamowita, rzadko spotykana konwencja. W grze akcji Get Even obserwujemy toczącą się rozgrywkę z dwóch stron – jesteśmy na zmianę dwoma postaciami, które walczą przeciwko sobie. Raz wcielamy się w Blacka, który wykonuje polecenia rządowe, innym zaś razem stajemy się jego niedoszłą ofiarą, człowiekiem, który stara się stawić mu czoła i wyjść cało ze strzelaniny. Kto zwycięży? Na czyją stronę przechyli się szala? Sprawdź, jaki będzie finał tej tragicznej rozgrywki. Poczuj dreszcz emocji, stań oko w oko z wrogiem i poczuj, jak strach wypełnia każdą komórkę twojego ciała. Pobierz Get Even PC Dowlonad i przeżyj niesamowite emocje. Weź udział w strzelaninie, której ostatecznego wyniku nie zna nikt. Trailer pokazuje, że grafika jest na dobrym poziomie jest to zasługa silnika Unreal Engine 3 który jest wykorzystywany przy takich produkcjach jak Borderlands.

Co wyróżnia grę polskich twórców The Farm 51? Przede wszystkim niesamowity pomysł na fabułę i skuteczne wciągnięcie gracza w niezwykły, brutalny świat. W przeciwieństwie do innych strzelanin, w Get Even nie tylko wykazujemy się celnością czy dobieramy broń, ale przede wszystkim eksplorujemy otaczająca nas rzeczywistość. Oto agent Black, słynący ze swoich niesamowitych umiejętności i niezłomności, otrzymuje następne zadanie: ma zniszczyć wroga. Jego ofiara nie poddaje się i staje do walki. Kto zwycięży? Czy skazany na śmierć w rzeczywistości jest winny czynu, o który go oskarżono? Odpowiedzi na te pytania poznasz jedynie wtedy, jeśli wgłębisz się w świat horroru – pobierz Get Even Dowlonad, poznawaj, odkrywaj, prowadź walkę. Zagraj w trybie kooperacji na platformach PS4, XONE lub PC i zabaw się w klimacie detektywistycznym.

W grze postawiono przed tobą wiele wyzwań. Musisz przeczesywać teren, rozwiązywać zagadki, badać przedmioty i obserwować ludzi. Będziesz przyglądać się rzeczom i osobom, wgłębiać się w nie i odkrywać tajemnice, ale przede wszystkim – weźmiesz udział w niezapomnianej walce, której przebiegu nie da się przewidzieć. Czai się na ciebie mnóstwo wrogów, którzy nie powstrzymają się przed odkryciem każdej twojej słabości – chcą cię zniszczyć i pokonać. Czy im się to uda?

Odkryj porywający, choć i przerażający świat, utrzymanej w konwencji horroru gry Get Even. Sprawdź swoje siły, przezwycięż strach, pokonaj wroga. Przeczesuj teren, rozwiązuj zagadki, współpracuj. Jesteś ciekawy, jak poradzić sobie na polu walki? Czy uda ci się zwyciężyć? Czy w rzeczywistości jesteś tak mocny i niezwyciężony jak ci się to wydaje? Pobierz Get Even, odpal grę i wejdź w porażający świat, w którym musisz stoczyć ostateczną walkę. Udowodnij, że potrafisz sobie poradzić z każdym niebezpieczeństwem.

Get Even Pobierz – Cracked

Get Even download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-3770 4-Core 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Get Even Torrent Chomikuj
  • Pobierz Get Even PC Crack Exsite
  • Pebx Reloaded Get Even Pobierz za darmo
  • CODEX Get Even Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *