For Honor Download

Wyprodukowana przez delegaturę studia Ubisoft znajdującej się w Montrealu sieciowa gra akcji w której rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej, w której na polach bitew przypominających czasy średniowiecza mierz się ze sobą rycerze, wikingowie i samuraje. For Honor download cechuje realistyczny system walki i spora doza brutalności. Oprócz rozgrywki wieloosobowej tytuł oferuje także kampanię w trybie dla jednego gracza. Data premiery odbyła się w walentynki 14 lutego 2017 na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

For Honor Download PC – Pełna Wersja

For Honor Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła aktualnie opisywanej produkcji multimedialnej toczy się w alternatywnym, przybliżonym do czasów średniowiecznych świecie, w którym mierzą się ze sobą trzy waleczne frakcje. The Chosen są odpowiednikiem japońskich samurajów, The Legions przedstawiają europejską klasę rycerską, zaś The Warborn są tworem wykazującym podobieństwo do wikingów niczym dwie krople wody.

Komputerowa gra akcji For Honor ma do zaoferowania aż sześć trybów rozgrywki, są to między innymi klasyczne pojedynki jeden na jednego, kooperacji oraz drużynowe, w których startują dwie drużyny, po dwóch osobników, ponadto tak zwany Dominion, będący eksperymentalnym trybem zbliżonym do trybu dominacji. Każda konfliktowa strona jest reprezentowana przez dziesiątki postaci, lecz tylko cztery przypadają na jedną frakcję są kierowane przez graczy. Są to nieustraszeni wojownicy o niewyobrażalnych zdolnościach bojowych, górujący nad całymi szeregami żołnierzy, którymi dowodzi wysoko rozbudowana sztuczna inteligencja. To oni są w stanie przesądzić o losach bitwy, pojawiając się w kluczowych dla starca miejscach i wykonując manewry jakich aktualnie potrzeba, aby przechylić szalę zwycięstwa na odpowiednią stronę. Właśnie dlatego zmagania nie skupiają się na czystej akcji, lecz wpleciono w nie zapotrzebowania na planowanie i taktyczno-strategiczne przemyślenia. Uczestnikom walk wchodzą przy tym w paradę przeciwne frakcje sterowana przez innych graczy, dlatego równie istotną rolę w tym tytule odgrywają tradycyjne lecz widowiskowe pojedynki na broń białą. Sprawdź swoje umiejętności bojowe, zagraj na konsolach PS4, XONE lub komputerach PC. Warto wspomnieć, że przy produkcji uczestniczyło także studio Blue Byte GmbH która swoje umiejętności pokazuje przy stworzeniu gry Anno 1800.

For Honor trailer

Mimo niefrasobliwego podejścia do historycznych realiów, to jeśli weźmiemy pod uwagę dobór stron uczestniczących w konflikcie, twórcy postawili sobie dość ciekawy cel, jakim jest możliwie najwierniejsze oddanie stylistyki w jakiej walczą poszczególne bitewne frakcje. Zaprojektowana do tego celu mechanikę o nazwie Art of Battle, w której duże znaczenie ma chociażby to, z której strony trzymamy broń na przykład przy blokowaniu ataków, nie będziemy w stanie obronić się przed cięciem z prawej strony, jeśli zastawimy się po lewej. Warte uwagi są też akcje specjalne do których na przykład może należeć spektakularne rozprawianie się z nieprzyjaciółmi gracz może poprzez wezwanie do ostrzału z katapult we wskazanym obszarze albo tymczasowe zwiększenie skuteczności bojowej szeregowych żołnierzy w okolicy. Grafika i soundtrack w grze For Honor to zasługa silnika Anvil który był wykorzystany do takich gier jak Assassin’s Creed Origins z 2017 roku.

For Honor zdjęcia


Oprócz rozgrywki wieloosobowej omawiana produkcja może zaoferować również jednoosobową kampanię, która ma za zadanie wprowadzić gracza w przedstawione, fikcyjne realia i pomóc mu w nauce prowadzenia walki, jest swojego rodzaju samouczkiem.

Reasumując For Honor download jest obowiązkową pozycją pośród tytułów skierowanych bezpośrednio do graczy uwielbiających średniowieczne realia. Pomimo przedstawienia jej w niefrasobliwy, kompletnie nie związany z historią sposób, ma swój niepowtarzalny klimat, właśnie dzięki wyżej wymienionym zabiegom. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w starciach z innymi graczami nie zastanawiaj się, pobierz dziś For Honor download i ruszaj do walki z prawdziwymi mistrzami. Cena na steam: 14,99 USD.

For Honor Pobierz i zainstaluj grę na PC

For Honor Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2500K 3.3GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 680.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download For Honor starter edition Exsite Torrent
  • Pobierz For Honor Cracked Chomikuj
  • CODEX For Honor Pobierz za darmo Pebx
  • Reloaded For Honor steam Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *