Tomb Raider Download

Lara Croft stała się nieodzowną częścią ludzkiej kultury. Znana z serii gier przygodowych bohaterka doczekała się nawet ekranizacji swoich doświadczeń. Najnowsza część serii Tomb Raider pozwala graczom po raz kolejny wcielić się w rolę Lary i uratować świat przed złem. Chcesz wcielić się po raz kolejny w rolę Lary? Nie czekaj! Pobierz Tomb Raider Download i ciesz się godzinami wciągającej rozgrywki! Producentem gry jest Crystal Dynamics, a wydawcą Square-Enix / Eidos. Data premiery: 05.03.2013. Platformy: PC, PS4, PS3, XONE, X360.

Tomb Raider Download PC Codex

Tomb Raider pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry jest swego rodzaju restartem serii. Gracz wcieli się w rolę Lary, młodej badaczki, która nie jest jeszcze znaną na całym świecie poszukiwaczką przygód. Akcja rozpoczyna się od rozbicia statku Lary, która ląduje na wyspie u wybrzeży Japonii. Głównym motywem tej części przygód Lary jest przetrwanie w dziczy, w której staje się zarazem łowcą jak i zwierzyną, dla wrogo nastawionej zwierzyny i tubylców..

Gra została wyposażona w nową brutalną mechanikę walki, która pozwala rozgrywać dynamiczne starcia w zwarciu. Ponadto, w walce ważne jest wykorzystanie wszelkich dostępnych broni, spośród których można wyróżnić łuk, strzelbę czy karabin.

Gra zawiera wiele elementów survivalowej przygodówki. Gracz musi wykorzystać wszelkie dostępne przedmioty, by przetrwać w dziczy. W drodze do upragnionego zwycięstwa Lara będzie musiała skorzystać ze wszystkiego co zdobędzie, wliczając w to liny, haki czy maczety. System poruszania się również został zmodyfikowany. Gracz może wykonywać wszystkie, nawet bardzo złożone ruchy, które są niezbędne do pokonywania napotkanych przeszkód. Jeżeli również chcesz przemierzyć niebezpieczne górskie szlaki i walczyć z dziką zwierzyną, koniecznie pobierz za darmo Tomb Raider Download i zacznij przygodę już dziś! Polecamy również najnowszą część gry Shadow of the Tomb Raider pobierz.

Tomb Raider znana jest na całym świecie jako prekursor platformowych gier przygodowych. Najnowsza seria przygód Lary Croft wyznacza nowy nurt i znacząco podnosi poprzeczkę grom przygodowym. Dużą zaletą nowej serii Tomb Raider jest przede wszystkim duży otwarty świat. Gracz nie musi liniowo trzymać się wyznaczonej ścieżki. Otwarte są wszystkie szlaki oraz jaskinie, gdzie kryje się wiele niewyjaśnionych zagadek. Świat gry zmienia się dynamicznie, a wraz z postępem fabularnym odkrywane są nowe lokacje. Można powiedzieć, że najnowsza odsłona gry Tomb Raider posiada też pewne cechy erpega, gdyż wprowadzono możliwość rozwoju postaci. Gracz zdobywa doświadczenie, które następnie może przekuć na nowe umiejętność, za pomocą zdobywanych punktów. Ponadto, gracz będzie mógł wytwarzać przedmioty z surowców zdobytych podczas przemierzania świata.

https://www.youtube.com/watch?v=6-1Xn0hZsIw

Kolejną nowością jest rezygnacja z automatycznego namierzania. W nowym systemie walki gracz sam musi namierzać i ostrzeliwać wrogów. Jeżeli chodzi o kwestie graficzne, gra działa na silniku Crystal Engine, za pomocą którego twórcom udało się utworzyć zapierające dech w piersiach krajobrazu oraz szczegółowo wymodelowane postacie.

Nowa gra serii Tomb Raider to gratka dla fanów oraz osób chcących spróbować czegoś nowego. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił jak nowe wcielenie Lary Croft nie czekaj. Ściągnij Tomb Raider PC Download i ciesz się wieloma godzinami rozgrywki.

Tomb Raider Pobierz pełna wersja

Tomb Raider download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Core i5 2.66 GHz
  • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB (GeForce GTX 480 lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows XP/Vista/7/8

  • Exsite Tomb Raider Pobierz torrent
  • Free Download Tomb Raider Crack Pebx
  • Pobierz Tomb Raider Torrent Chomikuj
  • CODEX Tomb Raider Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.