Deus Ex Human Revolution Download

Dobra gra komputerowa to rozrywka, która daje wiele satysfakcji i pozwala na przeżycie niecodziennych przygód lub wcielenie się w rolę, w jaką nie mielibyśmy szansy w swojej zwykłej codzienności. Nic więc dziwnego, że popularność gier ciągle rośnie. Wśród nich szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry RPG. Jak żadne inne pozwalają bowiem wczuć się w rolę i oderwać od codzienności. Istnieje wiele propozycji tego typu. Jednakże istnieją takie, których po prostu nie można nie znać. Strzelanka Deus Ex: Bunt Ludzkości jest jedną z nich. To fabularna gra akcji, która cieszy się doskonałymi opiniami. Dlatego też warto pobrać ją na swój komputer i zapewnić sobie doskonałą rozrywkę na najwyższym, światowym poziomie. Przekonało się o tym już wielu graczy, którzy pokochali tę grę. Warto do nich dołączyć. Data premiery gry twórcy François Lapikas została zaplanowana na dzień 23 sierpnia 2011. Producent: Eidos Montreal. Wydawca: Square-Enix. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U.

Deus Ex Human Revolution Download

Deus Ex Human Revolution Pobierz

Pobierz za Darmo!

Deus Ex Human Revolution jest kolejną odsłoną słynnej skradanki i uwielbianej przez graczy serii gier action RPG. Gra ta osadzona jest w cyberpunkowej wizji przyszłości, która, trzeba przyznać, wygląda niezwykle przekonująca. Akcja Buntu ludzkości rozpoczyna się w 2027 roku w Detroit. Gracz wciela się w niej w rolę Adama Jensena, zwyczajnego, niczym nie wyróżniającego się mężczyzny, który pełni funkcję szefa ochrony w firmie Sarif Industries. Firma ta prowadzi rozległe i specjalistyczne badania nad biomechanicznymi ulepszeniami. W pewnym momencie życie bohatera całkowicie się zmienia. Niestety, do głównej siedziby laboratorium, w którym pracuje nasz bohater wdziera się oddział sił specjalnych i urządza prawdziwą rzeź. Co więcej atak ten umożliwiły plany budynku sporządzone własnoręcznie przez Jensena. Wartym uwagi jest fakt, że producent oraz wydawca są właścicielami takich renomowanych gier jak Shadow of the Tomb Raider.

Nasz bohater Adam w wyniku tego wtargnięcia zostaje poważnie ranny i zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu mężczyzna odkrywa, że został uratowany dzięki licznym operacjom i biomechanicznym modyfikacjom ciała. Po powrocie do zdrowia na Adama czeka skomplikowana intryga do rozwiązania. Jak więc widać fabuła tej gry jest naprawdę interesująca i intrygująca. Zapewnia to wiec doskonałą rozrywkę na najwyższym, światowym poziomie.

Deus Ex: Bunt Ludzkości charakteryzuje się świetnie zrealizowaną oprawą graficzną, która jest w stanie przekonać nawet najbardziej wymagających graczy. Warto dodać, że twórcy gry operują w niej głównie dwiema barwami – złotą i czarną. Nie jest to bez znaczenia. Kolory te symbolizują bowiem odpowiednio „odrodzenie” cywilizacji ludzkiej (co jest sprytnym i inspirującym nawiązaniem do epoki Renesansu) oraz mroczną i niepokojącą technologię. To nie jedyny element symboliczny w tej wspaniałej i ciekawej grze. Ciekawostką jest bowiem fakt, że autorzy gry pokusili się o więcej tego typu sprytnych i symbolicznych nawiązań. Jednym z najbardziej intrygujących jest układ miasta przypominający plastry miodu. W tej metaforze ludzie są bezosobowymi i masowymi elementami roju, które bezwolnie słuchają rozkazów z góry. Jak więc widać, jest to gra, która ma drugie dno. Tak więc Deus Ex Human Revolution Download to nie tylko doskonała zabawa, ale również rozrywka intelektualna. Zobacz trailer i szykuj się do gry na jednej z konsol X360, PS3, komputerach PC bądź WiiU.

Podsumowując, jeśli poszukujemy ciekawej i wciągającej gry, która zapewni nam doskonałą zabawę i pozwoli na przeżycie niecodziennych emocji zdecydowanie się na pobranie gry Deus Ex: Bunt Ludzkości jest z całą pewnością doskonałym wyborem, którego na pewno nie będziemy żałować. Świadczyć mogą o tym chociażby liczne pozytywne komentarze i recenzje oraz ilość osób, które grają w tę grę regularnie. To pozycja, którą naprawdę warto znać. Cena na steam: 19,99 USD.

Deus Ex Bunt Ludzkości Pobierz

Deus Ex Human Revolution Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6600 2.4GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 465.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 9 GB HDD.
 • System: Windows 7 (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Deus Ex Human Revolution Torrent
 • Pobierz Deus Ex Human Revolution Exsite
 • Chomikuj Deus Ex Human Revolution Download PC
 • Pebx Deus Ex Human Revolution Pobierz za darmo
 • Deus Ex Human Revolution Free Download
 • Deus Ex Bunt Ludzkości Pobierz na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.