Two Point Hospital Download

Two Point Hospital to połączenie gry strategiczno-ekonomicznej z symulatorem pracy ordynatora. Produkcja jest dziełem studia Two Point Studios, którego członkowi zasilali dawniej szeregi firmy Bullfrog Productions. Jeżeli zawsze chciałeś odbyć praktyki w szpitalu, pobierz Two Point Hospital Download i zobacz, jak wygląda humorystyczna wizja placówki medycznej. Wydawcą tej gry jest SEGA. Data premiery 30.08.2018. Platformy Microsoft Windows PC.

Two Point Hospital Pobierz grę na PC

Two Point Hospital download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Two Point Hospital rozgrywka się w fikcyjnym Two Point County, wyraźnie zainspirowanym miasteczkiem Springfield znanym z serialu Simpsonowie. Poczuj niezwykle satyryczny klimat produkcji i pobierz grę Two Point Hospital PC Download, aby poprawić sobie humor. Mieszkańcy mieściny zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami, z którymi uporać mogą się jedynie w tytułowym szpitalu. Gracz wciela się w postać ordynatora, a jego celem jest zarówno udzielanie pomocy chorym, jak i rozwijanie medycznego biznesu.

Mechanika

Akcja w Two Point Hospital ukazana została w charakterystycznym rzucie izometrycznym. Podstawą zabawy jest przyjmowanie kolejnych pacjentów, a następnie zapewnianie im godziwych warunków pobytu w prowadzonym szpitalu. Leczenie w placówce nie jest wystarczające, ponieważ potrzebujący wymagają także rozrywek i dobrego jedzenia. Dzięki temu opuszczają placówkę medyczną nie tylko wyleczeni, ale również pełni zadowolenia. Opinie pacjentów mają wpływ na pozyskiwanie kolejnych klientów, co pozwala na zwiększenie liczby zatrudnianych lekarzy oraz pieniędzy wpływających na szpitalne konto. Zostań właścicielem dobrze prosperującego szpitalu i ściągnij Two Point Hospital free Download, aby zadbać o swoich pacjentów.

Rozgrywka

Zdobywanie kolejnych środków pieniężnych jest bardzo istotnym elementem zabawy. Dzięki gotówce gracz może zakupić nowoczesne urządzenia zabiegowe i diagnostyczne, a także podpisywać kontrakty z lepiej wykwalifikowanymi specjalistami. Lekarze mogą być też wysyłani na szkolenia, co podnosi zarówno ich umiejętności, jak i wymagania. Zatroszcz się o swój personel i pobierz za darmo Two Point Hospital, aby pozyskiwać nowych pacjentów. Ważnym elementem rozgrywki jest rozbudowa placówki medycznej, a na późniejszym etapie również wznoszenie zupełnie nowych szpitali. Dzięki pozyskanym środkom gracz może też finansować rozmaite badania, które pozwalają na opracowanie nieznanych wcześniej metod leczenia.

Tryby i kwestie techniczne

Postawą rozgrywki w Two Point Hospital jest tryb dla graca pojedynczego. Produkcja oferuje jednak również tryb multiplayer. Tytuł przygotowany został w oparciu o popularną technologię Unity. Oprawa graficzna utrzymana została w humorystycznym, komiksowym stylu, który doskonale współgra z lekkim podejściem do tematyki leczenia schorzeń. Jedną z oryginalniejszych dolegliwości spotykaną u pacjentów tytułowej placówki jest przypadłość zamieniająca głowę w gigantyczną żarówkę. Poznaj inne dziwaczne choroby i osiągnij sukces w medycznym biznesie.

Two Point Hospital Download – Pełna Wersja PC

Two Point Hospital pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 6850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • CODEX Two Point Hospital Pobierz za darmo
  • SKIDROW Two Point Hospital Free Download
  • Pobierz Two Point Hospital Cracked Chomikuj
  • Free Download Two Point Hospital Torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.