Phoenix Point Download

Fani gier strategicznych będą zachwyceni recenzowaną grą PC. Phoenix Point to taktyczna strategia w realiach science-fiction. Tytuł opracowany został przez studio SnapShot Games, którego członkowie zasłynęli sfinansowaną dzięki kampanii crowdfundingowej grą Chaos Reborn. Jeżeli lubisz produkcje rozgrywające się w niecodziennym świecie, pobierz Phoenix Point Download i zostać miłośnikiem gier w konwencji science-fiction. Platformy: Microsoft Windows, Xbox One.

Phoenix Point PC Download reloaded

Phoenix Point pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Phoenix Point XONE, PC osadzona została w 2046 roku, kiedy to resztki ludzkości muszą mierzyć się ze środowiskiem zaatakowanym przez starożytnego wirusa o obcym pochodzeniu. Dziesiątki lat wcześniej wymknął się spod kontroli, co doprowadziło do zainfekowania wszystkich napotkanych przez niego form życia. W wyniku globalnej pandemii, ludzie i zwierzęta ulegli mutacji. Człowieczeństwo upadło, a ostatni żywi przedstawiciele gatunku muszą starać się o przetrwanie na Ziemi spowitej tajemniczą mgłą. Utrudnieniem są także mutanty, które ulegają ciągłym zmianom oraz swobodnej adaptacji do niekorzystnych ziemskich warunków. Jednym schronieniem dla ocalałych jednostek są nieduże enklawy. Aby przetrwać w świecie zniszczonym przez mutantów, pobierz za darmo Phoenix Point PC Download i zmierz się z nieprzystępnym otoczeniem. Tytuł oferuje graczom różne rozwiązania fabularne, których zakończenie zależy od poczynań podczas rozgrywki.

Mechanika

Pod bardzo wieloma względami Phoenix Point nawiązuje do oryginalnego X-Com oraz XCOM: Enemy Unknown oraz XCOM 2, będących jego zmodernizowanymi odsłonami. Jeżeli chcesz poznać rozwiązania zaproponowane przez twórców, ściągnij Phoenix Point free Download i zostań fanem tych gier. Oprócz sprawdzonej mechaniki, tytuł oferuje graczom szereg nowych możliwości. Głównym celem zabawy jest dowodzenie jednym z ostatnich funkcjonujących bastionów ludzkich, czyli tytułowym Phoenix Point. Gracz musi dbać o rozwój i bezpieczeństwo swojej placówki, a także podejmować działania militarne oraz walkę o zasoby. Produkcja oferuje dostęp do mapy globalnej, która pozwala na realizację rozmaitych misji oraz poszukiwanie innych ludzkich osad. Podobna gra turowa Thea 2 The Shattering.

Rozgrywka

Jednym ze standardowych działań wykonywanych przez gracza jest eksploracja ukrytych lokacji. Pozwalają one na pozyskiwanie zasobów, dzięki którym rozwijać można bazę oraz własny ekwipunek. Kontakty z pozostałymi frakcjami mogą mieć zróżnicowany charakter. Nie wszystkie z nich nastawione są do sąsiadów przychylnie, dlatego trzeba zachować ostrożność. Niektóre mogą funkcjonować podobnie do osady prowadzonej przez gracza, podczas gdy inne oddają religijną cześć zmutowanym istotom lub dążą do całkowitej eksterminacji. Dziki utrzymywaniu kontaktów z innymi grupami, możliwe jest uzyskanie dostępu do unikanej technologii oraz nowych typów broni. Jeżeli chcesz zająć się rozwojem swojej frakcji ocalałych, pobierz grę Phoenix Point i zwróć uwagę na szereg aspektów ekonomicznych oraz politycznych. Istotnym elementem rozgrywki są także walki turowe, przeprowadzane w różnych, generowanych losowo lokacjach.

Phoenix Point Pobierz skidrow

Phoenix Point download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Pobierz Phoenix Point Torrent Pebx
  • Free Download Phoenix Point Crack Exsite
  • Chomikuj Phoenix Point Free download
  • CODEX Phoenix Point Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *