Visage Download

Pierwszoosobowa przygodowa gra komputerowa osadzona w prawdziwym horrorze psychologicznym. Gracz trafia do ponurej rezydencji, która od dłuższego czasu była świadkiem wielu przerażających zdarzeń, a jej mieszkańcy kończyli z bliznami na psychice, na koniec pozostawały im tylko dwa rozwiązania, morderstwo i samobójstwo. Naszym zadaniem jest odnalezienie sposobu na ucieczkę z tego chorego miejsca i rozwiązanie jego zagadki. Producent/Wydawca: SadSquare Studio. Data premiery została zapowiedziana na rok 2019 i udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Visage Pobierz – Pełna Wersja Gry PC

Visage download

Pobierz za Darmo!

Visage download to tytuł wydany na komputery osobiste z systemem Windows, gra przygodowa w formie pierwszoosobowej, utrzymana w klimacie psychologicznego filmu grozy. Za stworzeniem dzieła stoi debiutujące, studio SadSquare z Kanady. Produkcja gry została po części sfinansowana udaną kampanią crowdfundingową założoną w serwisie Kickstarter, w której zebrano kwotę dużo wyższą, niż założony finansowy cel.

Akcja gry Visage download rozgrywana jest we wnętrzu ponurego domu, który na przestrzeni wieków przeżył wiele niezwykle przerażających zdarzeń. Na terenie posiadłości ludzie byli w stanie mordować całe swoje rodziny, a popadanie w szaleństwo, często kończone samobójstwem, było prawie że na porządku dziennym. Na przestrzeni wielu lat, takich zdarzeń nagromadziło się tyle, że obecnie niemal każdy metr kwadratowy tego domostwa skrywa w sobie pamięć o mającym miejsce wieloletnim koszmarze. Jak łatwo jest wydedukować, w trakcie trwającej zabawy gracze kierują bohaterem uwięzionym we wnętrzu posiadłości. Mimo że wszystko co go otacza każe mu, jak najszybciej opuścić teren budynku, musi najpierw rozwiązać tajemnice towarzyszącą temu miejscu. Poddaj próbie swój strach i zagraj na najnowszych platformach przy użyciu VR PS4, XONE lub komputerze PC.

W zgodzie z zasadami panującymi w gatunku, rozgrywka w Visage pc download polega w głównej mierze na eksploracji kolejnych pomieszczeń, pokoi i korytarzy olbrzymiej nieruchomości oraz stopniowego poznawania kolejnych skrywanych w niej tajemnic. Podczas toczącej się rozgrywki gracz ma możliwość podnoszenia przedmiotów które mają znaczenie dla fabuły i interakcji z wieloma elementami otoczenia. Nacisk jest szczególnie postawiony na akcję, jednak klimat tworzy się stopniowo w oparciu o posunięcia gracza i strach który towarzyszy mu na każdym kroku. Pomimo tego że w tym tytule śmierć jest niczym nieodzowny element rozgrywki, a na życie naszego bohatera czekają snujące się po posiadłości duchy, to podczas zabawy nie ma możliwości podjęcia walki, a najlepszym sposobem na przeżycie jest powstrzymywanie się od konfrontacji i w razie potrzeby ratowanie własnego życia poprzez ucieczkę.

Za ciekawostkę można uznać też to, że fabuła gry nie jest liniowa, a na wydarzenia ma wpływ każda decyzja gracza, dodatkowo zdarzenia są generowane w stu procentach losowo, dlatego każda kolejna podejmowana rozgrywka będzie wyglądała nieco inaczej od poprzedniej.

Visage download charakteryzuje wysokiej jakości oprawa graficzna, stworzona przy użyciu silnika Unreal Engine 4 który wykorzystuje np. Playerunknown’s Battlegrounds. Każde pomieszczenie domu jest przepełnione detalami oraz istotnymi dla rozwoju akcji przedmiotami, a podczas eksploracji możemy odczuć autentyczny przytłaczający klimat towarzyszący nam wewnątrz domostwa, potęgowany dodatkowo przez idealnie dobraną ścieżkę dźwiękową i dobiegające z cienia tajemnicze odgłosy. Niewątpliwym atutem gry jest również wsparcie dla zestawów Virtual Reality, których użycie pozwala na dodatkowe wzmocnienie wrażeń płynących z rozgrywki.

Jeśli uwielbiasz horrory i ubóstwiasz czuć strach na swoim karku ta gra jest wręcz stworzona dla Ciebie, rozwiąż tajemnicę przeklętego, zapomnianego domostwa, pobierz grę już dziś, a nie pożałujesz. Cena na steam: ‎‎24,99 USD.

Visage Download PC – Gra także na VR

Visage pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-7600 3.5GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 12.
  • Chomikuj Visage Free Download
  • Pobierz Visage Crack Exsite CODEX
  • Free Download Visage Torrent Pebx
  • Reloaded Visage Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *