Alekhine’s Gun Download

Zimna Wojna która toczyła się na świecie w drugiej połowie XX wieku w ogromnym stopniu wpłynęła na wyobraźnię artystów, przez co jej motyw powszechnie pojawia się w książkach czy filmach. Trudno jednak jest się temu dziwić. Wojna ta nie toczyła się na frontach przy użyciu potężnych armii, a w cieniu – walczące strony posługiwały się podstępem, kłamstwem i szpiegowaniem. Stworzyło to mnóstwo niewiarygodnych historii, które dosłownie zapierają dech w piersiach. O Zimnej Wojnie traktuje również wiele gier komputerowych. Jedną z nich jest Alekhine’s Gun, która na pewno przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi niezwykłego klimatu tamtych czasów. Wciągająca fabuła i świetnie przemyślana mechanika gry sprawiają, że każdy będzie mógł spędzić z nią wiele godzin. Zdecydowanie warto w takim razie wpisać w jakiejkolwiek wyszukiwarce hasło takie jak Alekhine’s Gun download i samemu przekonać się o tym, że twórcy naprawdę się tutaj postarali. Data premiery: 1 marca 2016. Wydawca: Maximum Games.

Alekhine’s Gun Download

Alekhine's Gun Pobierz

Pobierz za Darmo!

Alekhine’s Gun jest komputerową grą akcji przeznaczoną na konsolę PlayStation 4, Xbox 360 i Microsoft Windows PC. Przygotowało ją studio Haggard Games, które na swoim koncie ma sporo innych udanych tytułów, takich jak seria Death to Spies. Co ciekawe, Alekhine’s Gun początkowo miała należeć do tego właśnie cyklu, ale ostatecznie twórcy zmienili swój zamiar i przygotowali zupełnie niezależną produkcję. Fani serii DoS nie powinni tu zatem oczekiwać zbyt wielu podobieństw do poprzednich gier, choć oczywiście czuć tutaj to samo podejście twórców.

Alekhine’s Gun to przede wszystkim gra szpiegowska, która czerpie z największych klasyk tego gatunku – tytułów takich jak Deus Ex albo Hitman. Chodzi w niej zatem głównie o skradanie się i ciche eliminowanie swoich przeciwników. Gracz musi wykazać się nie tylko ostrożnością, ale także spostrzegawczością i umiejętnością ostrożnego podejmowania swoich decyzji. Sama mechanika i klimat gry zostały przygotowane w taki sposób, że tytuł jest naprawdę emocjonujący. Naprawdę warto w takim razie znaleźć w internecie stronę oferującą Alekhine’s Gun i samemu się o tym przekonać.

Gracz przenosi się tutaj w mroczne czasy Zimnej Wojny. Wciela się w postać rosyjskiego szpiega, który nawiązuje współpracę z wywiadem amerykańskim. Na jego zlecenie musi wykonywać wiele ważnych misji w różnych regionach świata. Stawka jest tutaj wysoka – główny bohater odkrywa spisek, który może doprowadzić do znacznej eskalacji konfliktu i wybuchu wojny nuklearnej. Trzeba działać szybko, bowiem w grę może tu wchodzić los całej ludzkości.

Gra obejmuje 11 misji, które rozgrywają się w różnych zakątkach świata. Ich cele są najróżniejsze – najczęściej chodzi o kradzież cennych dokumentów lub wyeliminowanie poszczególnych osób. Gracz do dyspozycji otrzymuje szeroki wybór broni – zarówno palnej, jak i białej. Wrogów można likwidować na najróżniejsze sposoby, nierzadko uciekając się w tym celu do podstępu. Zazwyczaj celem jest skradanie się i pozostawanie niezauważonym. Dlatego w grze chodzi przede wszystkim o ostrożne planowanie i podejmowanie właściwych decyzji. Nie zwlekaj spróbuj zagrać na konsolach PS4, XONE lub komputerach PC.

Jeśli ktoś szuka emocjonującej gry w klimatach Zimnej Wojny, to koniecznie powinien znaleźć w internecie stronę oferującą Alekhine’s Gun download. Wszystkie zalety tego tytułu sprawiają, że można z nim naprawdę miło spędzić swój czas. Gra jest przede wszystkim niezwykle wciągająca, głównie za sprawą niezwykłej fabuły; jeśli ktoś szczególnie interesuje się tamtymi czasami, to będzie zachwycony. Sama grafika także została przygotowana bardzo dobrze, dzięki czemu prezentuje się naprawdę świetnie. Wszystko to sprawia, że Alekhine’s Gun jest bez wątpienia jedną z najciekawszych gier szpiegowskich 2016 roku! Cena na steam: 39,99 USD.

Alekhine’s Gun Pobierz dla PC

Alekhine's Gun Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i3-3240 3.4GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GT 640 v3.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD.
 • System: Windows 7 (63-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Alekhine’s Gun Chomikuj
 • Pobierz Alekhine’s Gun Torrent
 • Exsite Alekhine’s Gun Pobierz za darmo
 • Pebx Alekhine’s Gun Free Download
 • Pełna Wersja Alekhine’s Gun Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *