Watch Dogs Pobierz za darmo na PC

Watch Dogs (TPP) to najnowsza produkcja Ubisoft Montreal przygodowa gra akcji o otwartym dużym mieście, gra została wyprodukowana 27 maja 2014 roku. Twórcą gry sandbox jest Danny Bélanger, a można w nią zagrać na platformach: Microsoft Windows PC (system operacyjny Windows Vista 64 bit / 32 bit), PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One, Wii U.

Watch Dogs Pobierz pełną wersję!

watch_dogs download

Opis gry Watch Dogs Download

Watch Dogs jest to świetna gra akcji z otwartym, dużym i pełny technologicznymi wzmiankami Chicago, gdzie największą zaletą bohatera są umiejętności hakerskie. Jest to produkcja kilku studiów, są to Ubisoft Montreal, znane z takich serii jak Assassin’s Creed, Tom Clancy’s czy Far Cry. Produkcja jest stworzona na nowym silniku Disrupt, pozwalający na dopracowane detalicznie miasto! Watch Dogs Pobierz aby zainstalować i zagrać.

Bohaterem recenzowanej gry Watch Dogs (TPS) dostępnej na PS4, PC, XONE, WiiU jest były przestępca imieniem Aiden Pearce, czyli antybohater, który jest specjalistą w włamywaniu się do systemów elektronicznych. Dzięki tym umiejętnościom potrafi wywołać duży bałagan np. karambol poprzez manipulację światłami na skrzyżowaniu, podłączyć sie do monitoringu lub włamać się do tolefenu jakiejkolwiek osoby, wszystko po to aby dowiedzieć się czegoś w swoim interesie lub kogoś komu na tym zależy.

Wszystko to jest dokonywane za pomocą Centralnego Systemu Operacyjnego, czyli ctOS. Rozwiązanie to pomogło podłaczyć się do jednej sieci infrastruktury zarządzające m.in. miejskim metrem, zasilaniem, sygnalizacją świetlną czy kamerami monitoringu. W konsekwencji miasta kontrolowane są przez sieci informatyczne, będące prywatną własnością firm. Te spółki wykorzystują swoją wysoką pozycję do zbierania ogromnych wartości informacji na temat każdego człowieka. W ten sposób mają duża kontrolę nad konkretną wybraną dzielnicą. W 2016 roku wyszła kolejna odsłona tej serii Watch Dogs 2.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2-8  Ocena użytkowników: 7,4

Watch Dogs zdjęcia gry akcji

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i7 3.5 GHz, AMD Phenom II x4
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM lub 6GB.
  • Karta graficzna: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Watch Dogs Download Trailer PS4, XONE, PC

  • torrent Watch Dogs 2 do pobrania
  • cracked Watch Dogs za darmo pobierz
  • codex Watch Dogs download PC

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *