Watch Dogs Pobierz za darmo na PC

Watch Dogs to  najnowsza produkcja Ubisoft Montreal przygodowa gra akcji o otwartym dużym mieście, gra została wyprodukowana 27 maja 2014 roku.

Watch Dogs jest to świetna gra akcji z otwartym, dużym i pełny technologicznymi wzmiankami Chicago, gdzie największą zaletą bohatera są umiejętności hakerskie. Jest to produkcja kilku studiów, są to Ubisoft Montreal, znane z takich serii jak Assassin’s Creed, Tom Clancy’s Rainbow Six czy Far Cry. Produkcja jest stworzona na nowym silniku Disrupt, pozwalający na dopracowane detalicznie miasto !

Bohaterem gry Watch Dogs jest były przestępca imieniem Aiden Pearce, czyli antybohater, który jest specjalistą w włamywaniu się do systemów elektronicznych. Dzięki tym umiejętnościom potrafi wywołać duży bałagan np. karambol poprzez manipulację światłami na skrzyżowaniu, podłączyć sie do monitoringu lub włamać się do tolefenu jakiejkolwiek osoby, wszystko po to aby dowiedzieć się czegoś w swoim interesie lub kogoś komu na tym zależy.

Wszystko to jest dokonywane za pomocą Centralnego Systemu Operacyjnego, czyli ctOS. Rozwiązanie to pomogło podłaczyć się do jednej sieci infrastruktury zarządzające m.in. miejskim metrem, zasilaniem, sygnalizacją świetlną czy kamerami monitoringu. W konsekwencji miasta kontrolowane są przez sieci informatyczne, będące prywatną własnością firm. Te spółki wykorzystują swoją wysoką pozycję do zbierania ogromnych wartości informacji na temat każdego człowieka. W ten sposób mają duża kontrolę nad konkretną wybraną dzielnicą.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2-8

watch_dogs_napc watch_dogs_pobierz watch_dogs_zadarmodownload watch dogs

Watch Dogs Pobierz pełną wersję!

watch_dogs download
watch_dogs pobierz
Pobierz za Darmo!

Watch Dogs Download Trailer

15 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *