Far Cry 3 Pobierz

Popularna seria pierwszoosobowych strzelanin Far Cry doczekała się, ku uciesze tysięcy fanów, kolejnej już, trzeciej odsłony. Nadal przemierzamy w niej otwarty świat, aby brać udział w starciach z inteligentnymi przeciwnikami, a choć za produkcję odpowiada nadal Ubisoft Montreal, gra (FPP) została przygotowana przy współpracy z zespołami Ubisoft Entertainment, Ubisoft Shanghai, Massive Entertainment oraz Ubisoft Reflections. Pełną wersję gry sandbox można już dostać za darmo Far Cry 3 Pobierz na PC i poczuj moc przygody jaką reprezentuje ten tytuł. Data premiery została zaplanowana na 29 listopada 2012. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360.

Opis gry FarCry3

Głównym bohaterem gry (FPS) jest Jason Brody, któremu od początku nie wszystko idzie po jego myśli. Nieszczęśliwy skok ze spadochronem sprawia, że Jason ląduje na wyspie, a jakby tego było mało okazuje się, że znajdują się na niej psychopatyczni piraci, którzy nie przepadają za odwiedzinami. Jason ma zresztą także inne problemy, okazuje się bowiem, że do niewoli dostaje się grupa jego przyjaciół, a w jego najbliższym otoczeniu zaczyna się wręcz roić od morderców, których konstrukcja psychiczna jest co najmniej niestabilna. Szybkie opuszczenie wyspy i ocalenie przyjaciół stanie się możliwe tylko w jednym przypadku – gdy Jason nauczy się zabijać. Grafika i soundtrack to zasługa silnika Dunia Engine jest to zmodyfikowana wersja CryEngine.

Far Cry 3 Download “Zwiastun / Trailer”

Ponieważ Far Cry 3 na PS4, XONE, PC to strzelanka pierwszoosobowa, należy liczyć się z tym, że gracz będzie koncentrował się przede wszystkim na eliminowaniu wrogów wykorzystując w tym celu wszelkie dostępne mu metody. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że została mu pozostawiona swoboda działania, co wcale nie jest aż tak oczywiste dla FPS-ów. W rezultacie mamy do czynienia z otwartymi poziomami, sami możemy więc decydować o taktyce dającej najwięcej szans na powodzenie. Far Cry 3 Pobierzesz już za darmo na komputer PC. Można więc zabijać po cichu, nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, aby decydować się na spektakularne akcje zwłaszcza, jeśli pozwala na to uzbrojenie.

Plusem gry multiplayer jest również zastosowanie uproszczonego systemu RPG, gracz może więc liczyć na punkty doświadczenia i nowe umiejętności przydatne w procesie eliminacji wrogów. Recenzowaną grę wyróżniono w taki sposób, że otrzymali Nagrodę Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepsza gra akcji. Poprzednia część tej serii Far Cry 2 również otrzymała wiele nagród więc jest to kultowa gra.

Szwedzkie studio Ubisoft Massive zatroszczyło się również o to, aby gracz mógł wybierać zarówno z trybu solowego, jak i wieloosobowego. Rozgrywka jest przy tym łatwa w odbiorze, scenariusze nie odbierają przyjemności z gry akcji, a rozbudowany system rozwoju wprowadza dodatkowe emocje. Wśród rozwiązań, na które w szczególny sposób warto zwrócić uwagę znajduje się między innymi mini kampania wymagająca kooperacji z innymi graczami. Pełna wersja w formie szybkiego instalatora Far Cry 3 PC sprawdź czy uda Ci się pokonać wszystkich wrogów.

Far Cry 3 Pobierz za Darmo

Far Cry 3 Pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i3-530 2.93 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • gry FC3 mods Pobierz Reloaded
 • Chomikuj Far Cry 3 spolszczenie
 • Pobierz FarCry 3 Pebx polski język
 • Exsite Far Cry 3 PC Download
 • gry Far Cry 3 poradnik 2019 online
 • Pobierz gry Far Cry 3 Torrent 2020
 • Free Download Far Cry 3 Deluxe Edition

Dostępna jest już pełna wersja Far Cry 4.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *