Watch Dogs 2 Download

Watch Dogs 2 (TPP) pełna wersja to kolejna odsłona popularnej, sandboksowej gry komputerowej, wzorowanej na Grand Theft Auto. Za stworzenie gryscience fiction, odpowiedzialne jest wewnętrzne studio Ubisoftu – Ubisoft Montreal. Watch Dogs 2, jest kontynuacją popularnej jedynki. Grę nazywamy sandboksową, ponieważ rozgrywka jest w niej bardzo rozbudowana. Data premiery: 15 listopada 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

Watch Dogs 2 Download PC

Watch Dogs 2 crack

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Jak pamiętamy, poprzednia wersja przygodowej gry akcji, była dosyć ponura. W przypadku Watch Dogs 2, jest zupełnie inaczej a sama rozgrywka jest znacznie luźniejsza, niż w pierwowzorze.

Tym razem, zostajemy przeniesieni do San Francisco. Trzeba przyznać, że miasto to, jest oddane bardzo realistycznie. Zabudowania jak i wykorzystywane przez nas środki transportu, działają bardzo sprawnie i są „żywcem” przeniesione z realnego świata.

W Watch Dogs 2, wcielamy się w rolę niejakiego Hollowaya, który jest członkiem jednej z grup hakerskich. Jej członkowie, nie tylko walczą z wszędobylską władzą (tutaj ukazaną jako Centralny System Operacyjny), ale też bawią się w najlepsze. Dlatego rozgrywka ma tak luźny charakter…

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda połączenie luźnego trybu życia i hakowania dosłownie wszystkiego, pobierz Watch Dogs 2 Download i ciesz się wolnością. Uważaj tylko, by ktoś Ciebie nie zhakował! Spróbuj swoich sił grając na najnowszych konsolach PS4, XONE lub PC.

Mechanika gry

Jak to w Watch Dogs 2 bywa, głównym celem gracza jest hakowanie wszystkiego, co tylko się da. Możemy hakować miejską komunikację (co raczej na pewno skończy się wypadkiem) a także… smartfony wszystkich przechodniów. Pod tym względem, Watch Dogs 2 daje nam naprawdę spore możliwości.

Jeśli kiedykolwiek graliście w „jedynkę”, to druga odsłona gry z pewnością przypadnie Wam do gustu. Dlaczego? Z prostego powodu. W Watch Dogs 2, mamy do dyspozycji znacznie więcej ciekawych gadżetów. Oczywiście jeśli chcesz wiedzieć co to za gadżety, to koniecznie pobierz Watch Dogs 2 Download. My podpowiemy, że chodzi między innymi o dron czy też o broń, wyprodukowaną za pomocą drukarki 3D.

Zaletą rozgrywki w Watch Dogs 2 PC, jest całkowita otwartość przedstawionego w grze świata. Dany poziom, możemy przechodzić na kilka dowolnych sposób. Pod tym względem nic nas nie ogranicza.

Widowiskowość gry podkreślają elementy parkouru, czyli sztuki szybkiego poruszania się po mieście za pomocą własnych nóg (i oczywiście kilkunastu szalonych akrobacji). Umiejętność ta, przyda się szczególnie wtedy, gdy będziemy uciekać przed przedstawicielami władzy.

Tryby gry

O grze Watch Dogs 2 można by powiedzieć tyle, że gra ta jest dostępna zarówno w wersji single, jak i multiplayer. Jednak jest to zdecydowanie za mało. Podobnie jak w swym pierwowzorze, również i tu mamy do czynienia z interferującymi między sobą trybami single i multi. Przykładowo, możemy poruszać się w trybie single, by np. w każdej chwili, pomóc naszym przyjaciołom, prowadzącym rozgrywkę w trybie single. Skąd to znamy? Oczywiście z Grand Theft Auto!

 

Watch Dogs 2 trailer

Kwestie techniczne

Pomimo, że Watch Dogs 2 i „jedynkę”, łączy naprawdę wiele, to nie da się ukryć, że… w nowej odsłonie znajdziemy sporo zmian. Można do nich zaliczyć całkowicie odświeżony interfejs użytkownika, zupełnie nowe miasto (teraz wygląda jeszcze bardziej realistycznie) i sztuczną inteligencję, która w „dwójce” stoi na znacznie wyższym poziomie. Rozwinięto też interakcje pomiędzy bohaterami. Teraz mogą oni wykonywać znacznie więcej czynności, takich jak nasyłanie na siebie policji. Wady i zalety tej gry dyktuje nowoczesny silnik Disrupt.

Podsumowując, gra Watch Dogs 2 to kolejna z serii „niegrzecznych” gier. Jednak jeśli kochasz tego typu produkcje i bliski jest Ci klimat Watch Dogs 2 i GTA, koniecznie pobierz Watch Dogs 2 Download na swój komputer.

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel® Core™ i5-3470 3.2GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 780.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Watch Dogs 2 Pobierz PL

Watch Dogs 2 download

Pobierz za Darmo!

2 komentarze

  1. Świetna gra. Jedyne co mnie denerwuje to model jazdy, który jest nieco lepszy niż w jedynce, ale jednak cały czas tragiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *