WWE 2K17 Download

WWE 2K17 w pełnej wersji to gra komputerowa wydana na PlayStation 4 i PC przez przez studio Yuke’s, które od lat zajmuje się grami wrestlingowymi. Cały proces nadzorowali eksperci od Visual Concepts, którzy wspomagali dewelopera podczas procesu twórczego. Jest to czwarta pełnoprawna część serii 2K, która jak do tej pory została wypuszczona na rynek. Nie oferuje ona fundamentalnych zmian czy nowości, jednak stosując zasadę małych kroczków zmierza w stronę ideału. Jeśli uwielbiasz sporty kontaktowe i podoba Ci się widowisko i cała otoczka, jaka została wytworzona dookoła wrestlingu, to ta gra z pewnością Cię nie zawiedzie. Pobierz WWE 2K17 Download i wciel się w zawodnika, który nie tylko będzie piął się na szczyt w kolejnych etapach rozgrywek, ale również porwie całe tłumy! Data premiery została zapowiedziana na dzień 11 października 2016 i wydana na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Wydawca: 2K Games oraz w polsce Cenega.

WWE 2K17 Pobierz – Pełna Wersja PC

WWE 2K17 download

Pobierz za Darmo!

Autorzy wzorowali się na poprzedniej części tworząc WWE 2K17. Sceny walk są doskonale odwzorowane i bardzo realistyczne, a całe widowisko zyskało dodatkową oprawę. W grze sportowej można wcielić się w prawdziwe gwiazdy wrestlingu, które są powszechnie znane fanom tego sportu, jak również można pokusić się o postać dopiero początkującego zawodnika. Gracze mogą więc wybierać spośród następujących postaci: Chris Jericho, Booker T, Fernando, Andre The Giant, The Rock, Goldberg czy też John Cena. Dostępne są również sylwetki kilku pań jak Sasha Banks, Paige czy siostry Bella. Sprawdź swoje umiejętności w wrestlingu i zagraj na najnowszych konsolach PS4, XONE lub PC. Fani tej serii na pewno będą zadowoleni z faktu, iż w 2018 roku wyszła najnowszą część WWE 2K19.

WWE 2K17 zdjęcia


Deweloperzy zatroszczyli się nie tylko o bardzo realistyczne sceny walki, ale również o możliwość zadawania kolejnych ciosów, rzucanie zawodnikiem o matę lub też uderzanie w niego różnymi przedmiotami, jak np. krzesło. W porównaniu do poprzedniej części w WWE 2K17 pojawiło się bardzo dużo nowych ruchów i animacji. Walki mogą toczyć się nie tylko na ringu, ale również poza nim – można wywoływać bójki w szatni lub na trybunach w pobliżu publiczności. Gracz posiada możliwość wyboru różnego rodzaju zachowań podczas wywiadów dla kanału WWE Universe, co może prowadzić do licznych bijatyk. Te ostatnie z kolei mogą zaprowadzić zawodnika nawet przed sąd. Jeśli czujesz, że wrestling to zdecydowanie sport dla Ciebie, to doskonale odnajdziesz się w najnowszej odsłonie serii 2K. Pobierz WWE 2K17 Download i pokaż wszystkim jak się wygrywa kolejne starcia z przeciwnikami!

WWE 2K17 trailer

WWE 2K17 dostępne m.in. na XONE, PC oraz PS4 pozwala na grę w różnych trybach: zarówno single jak i multiplayer. Istnieje również możliwość rozwijania ścieżki kariery poprzez prowadzenie swojego zawodnika do wielkiej sławy wygrywając kolejne walki i zwyciężając nad rywalami. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że gra wymaga znacznych umiejętności i nie jest skierowana do graczy, którzy chcieliby w nią pograć z doskoku. Jest ona bardzo wymagająca i trzeba jej poświęcić wiele uwagi i zaangażowania, zanim przyjdą pierwsze zwycięstwa na ringu. Oczywiście istnieje możliwość zmiany trybu trudności na nieco łatwiejszy, jednak należy wykazać się znacznym skupieniem i doskonałym refleksem, aby nie przegrać walki z kretesem. Całości widowiskowych scen dopełnia bardzo energetyczna ścieżka dźwiękowa skomponowana w całości przez znanego na całym świecie rapera P. Diddiego, który wcześnie nosił pseudonim Puff Daddy. Starcia zawodników wyglądają bardzo realistycznie, postaci są doskonale animowane, a cały tłum porywa zapewniając doskonałe show. Pobierz WWE 2K17 Download i wciel się w rolę wrestlera, który nie ma sobie równych!

WWE 2K17 Download PC – CODEX

WWE 2K17 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-3770 4-Core 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 770.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
  • System: Windows® 7/8/10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download WWE 2K17 Crack Exsite
  • Pobierz WWE 2K17 Torrent Chomikuj
  • CODEX WWE 2K17 Free Download
  • Pebx WWE 2K17 Pobierz za darmo PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *