WWE 2K20 PC Download

Pobierz WWE 2K20 to kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników wrestlingu. Twórcy gry nie wprowadzili tutaj istotnych zmian, jeśli chodzi o mechanizm rozgrywki. Ponownie musimy wcielić się w skórę profesjonalnych zawodników, którzy biorą udział w licznych starciach na ringu. To członkowie federacji WWE Superstars, czy też NXT. Opisywany tytuł został wypuszczony na takie platformy, jak Microsoft Windows PC, Xbox ONE, czy też Playstation 4. Producentem jest studio Visual Concepts, a wydawcą 2K Sports. Data premiery: 22 październik 2019.

WWE 2K20 Pobierz pełna wersja

WWE 2K20 gra na PC

Pobierz za Darmo!

Walki na ringu – zabaw się w wrestling na ringu

Chcesz wcielić się w skórę prawdziwego wrestlera? Pobierz WWE 2K20 Download i weź udział w niebezpiecznych pojedynkach na ringu. Rozgrywka z tego typu gier opiera się na walkach pomiędzy największymi gwiazdami Legends czy też Hall of Famers. Plusem jest zaawansowany system ataków i ciosów. Możemy korzystać również z szerokiego wachlarzu chwytów. Wszystko po to, aby sprawnie i bezproblemowo pokonać przeciwnika. Oczywiście nie zawsze będzie to łatwe.

Wcielając się w skórę najbardziej uznanych zapaśników możemy wziąć udział w spektakularnych pojedynkach. Wybierać możemy spośród ogromnej liczny znanych i cenionych nazwisk. Nie brakuje tutaj prawdziwych legend sportu WWE Superstars czy NXT. W nowej odsłonie na PC, XONE oraz PS4 pojawiają się wrestlerzy, z którymi nie spotkaliśmy się w poprzednich częściach cyklu WWE 2K19. Mamy z czego wybierać, a więc każdy znajdzie swojego ulubionego zapaśnika którego oferuje recenzowana gra.

Zdjęcia


Do dyspozycji mamy także tryb kariery. Jest to najlepsza opcja dla tych, którzy pragną pokierować wybraną postać gry od zera. To wyłącznie od nas zależy, jak potoczy się jej ścieżka zawodowa. Darmowe gry dają nam sporą swobodę podczas podejmowania decyzji, co można uznać za kolejny plus.

Ataki specjalne w WWE 2K20

Podczas walki możemy korzystać nie tylko z tradycyjnych ciosów. Nie brakuje tutaj również ataków specjalnych, dzięki którym pokonanie przeciwników stanie się łatwiejsze. Niektóre pojedynki wymagają od nas sporej zręczności. Akcja toczy się dynamicznie, a więc musimy zachować sporą czujność. Ważne jest to, aby unikać ciosów przeciwnika, a jednocześnie skupić się na jego słabych punktach.

Trailer


W tej części uruchomiono usługę WWE 2K20 Originals. Dzięki niej możemy zapewnić sobie wiele ciekawych urozmaiceń. Do dyspozycji mamy nowe zawartości, czy też tematyczne motywy. Wystarczy je pobrać z sieci, co nie jest trudnym zadaniem. W poprzednich częściach opisywana usługa nie była aktywna, a więc jest to nowość.

Różne tryby rozgrywki

Do wyboru mamy wiele trybów, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Z pewnością wielu miłośników serii będzie zadowolonych z powrotu trybu kariery. Ponadto w WWE 2K20 do pobrania możemy zdecydować się na kampanię fabularną tzw. 2K Showcase: The Women’s Evolution dotycząca czterech wrestlerek: Charlotte Flair, Becky Lynch, Sashy Banks oraz Bayley. Sporym zainteresowaniem cieszy się także tryb WWE Towers, dzięki któremu możemy rozwijać naszego zapaśnika i brać udział w coraz trudniejszych walkach. Fani gry na pewno docenią spektakularny MyCareer.

Niewątpliwą zaletą jest wysokojakościowa oprawa graficzna. To właśnie dzięki niej możemy zauważyć wszystkie najważniejsze detale tego typu gier. Zawodnicy zachowują się wyjątkowo naturalnie. Twórcy poprawili także system sterowania, dzięki czemu łatwiej będzie nam kierować zawodnikiem. Dostępny jest tryb single oraz multiplayer. Rozgrywka wieloosobowa może toczyć się przez internet lub na wspólnym ekranie. Cena gry wersji cyfrowej na steam: 59,99 USD.

WWE 2K20 Download

WWE 2K20 torrent

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel Core i5-3550 3.3 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 680.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
 • System: Windows 10 64-bit.
 • DirectX: DX 11.
 • Końcowa ocena użytkowników i graczy: 7/10.
 • crack WWE 2K20 chomikuj pliki
 • torrent WWE 2K20 download gameplay free
 • codex WWE 2K20 ściągnij na PC pełna wersja
 • skidrow WWE 2K20 roster gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *