WWE 2K19 Download

WWE 2K19 to kolejna odsłona najpopularniejszej serii gier sportowych o tematyce wrestlingu. Podobnie jak poprzednie części cyklu, tytuł jest dziełem japońskiego studia Yuke’s, mającego na swoim koncie również markę UFC Undisputed. Jeżeli jesteś fanem gier sportowych, pobierz WWE 2K19 Download i spróbuj swoich sił we wrestlingu.

WWE 2K19 Pobierz grę za darmo

WWE 2K19 download

Pobierz za Darmo!

Mechanika w grze WWE 2K19

Tak samo jak w przypadku wcześniejszych odsłon serii, WWE 2K19 tradycyjnie korzysta z wykupionej licencji federacji WWE oraz NXT. Dzięki temu gracz ma możliwość własnoręcznego pokierowania zmaganiami wrestlerów znanych z relacji telewizyjnych. Jeżeli jesteś miłośnikiem tych widowiskowych zmagań, pobierz WWE 2K19 Download i wciel się w jednego ze swoich ulubieńców. Do dyspozycji pozostawiono takie gwiazdy jak chociażby The Miz, Asuka, Daniel Bryan, Charlotte Flair czy Bobby Roode. W pre-orderze dodatkową atrakcją są postacie bonusowe, którymi okazały się znany z WWE 2K15 Rey Mysterio oraz Ronda “Rowdy” Rousey. Na okładce znalazł się natomiast kultowy zawodnik AJ Styles. Jeżeli chcesz dołączyć do grona najlepszych wojowników wrestlingowych, pobierz WWE 2K19 free Download i stań do walki z każdym dostępnym mistrzem.

Rozgrywka w grze WWE 2K19

Podobnie jak w przypadku innych gier sportowych o tematyce wrestlingu, podstawą rozgrywki w WWE 2K19 są przede wszystkim bezpośrednie starcia w ringu. Podczas walki gracz ma możliwość korzystania z niezwykle bogatego zestawu ciosów, rzutów oraz chwytów, a także różnych ataków specjalnych. Aby wypróbować wszystkie możliwości zawodowych wrestlerów, pobierz WWE 2K19 Download i osiągnij najlepsze wyniki. Satysfakcjonujący jest także wybór dostępnych trybów rozgrywki. Gracze będą mogli zmagać się zarówno w zabawie dla pojedynczego uczestnika, jak i wariancie multiplayer. Stałym i lubianym elementem serii jest opcja MyCareer, która pozwala na poprowadzenie kariery wybranego wrestlera. Zawodnik zaczyna skromnie, aby wkrótce zająć najwyższą pozycję w federacjach i zdobyć sławę oraz bogactwo. Gracze ponownie mają okazję do spróbowania swoich sił w trybie Road to Glory, który opiera się na rywalizacji z pozostałymi uczestnikami zabawy. Celem rozgrywki jest kwalifikacja do elitarnych zawodów emitowanych w telewizji, zgodnie z modelem pay-per-vew.

Kwestie techniczne gry WWE 2K19

Poczuj się jak prawdziwy wrestler i pobierz WWE 2K19 Download, aby stanąć do walki z najpotężniejszymi przeciwnikami. Podobnie jak w przypadku ubiegłorocznej edycji, gra dostępna jest w trzech edycjach – standardowej, deluxe oraz kolekcjonerskiej. W porównaniu do ubiegłorocznej produkcji WWE 2K18, najnowsza odsłona popularnego sportowego cyklu zwraca uwagę zastosowaniem ulepszonej wersji silnika. Jakość oprawy graficznej oferowanej przez grę jest bardzo wysoka. Na uznanie zasługują zwłaszcza wiernie odwzorowane modele poszczególnych zawodników, a także realistyczne i dopracowane animacje. Jeżeli chcesz poczuć się jak na prawdziwej walce wrestlingowej, pobierz WWE 2K19 Download i podziwiaj starannie zaprojektowaną oprawę graficzną.

WWE 2K19 Download – Pełna Wersja PC

WWE 2K19 pobierz

Pobierz za Darmo!

  • CODEX WWE 2K19 Free Download
  • SKIDROW WWE 2K19 Pobierz za darmo
  • Free Download WWE 2K19 Cracked Chomikuj
  • Pobierz WWE 2K19 Torrent Pebx

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *