Alan Wake Pobierz

Alan Wake (TPP) to gra komputerowa, w stosunku do której trudno jest zachować obojętny stosunek. Trudno się zresztą temu dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę to, że jest kolejnym dziełem ekipy odpowiedzialnej między innymi za sukces przygód Maxa Payne’a. Pobierz Alan Wake już dzisiaj i poczuj dreszczyk mocji. Całość przybiera postać thrillera psychologicznego, wśród inspiracji nie brakuje przy tym odniesień do seriali takich, jak choćby „Miasteczko Twin Peaks”. Data premiery przygodowej gry akcji odbyła się dnia 14 maja 2010. Producentem gry jest Remedy Entertainment, natomiast wydawcą Microsoft Game Studios. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, Xbox One, Xbox 360.

Alan Wake Pobierz i zainstaluj

alan wake na pc

Pobierz za Darmo!

Bohater gry (TPS) to autor dość popularnych powieści, już od dwóch lat nie może jednak znaleźć natchnienia. Jego żona – Alice – jest przekonana, że wie, jak mu pomóc, wakacje w miasteczku Bright Falls powinny bowiem pomóc mu w odzyskaniu sił twórczych. Niestety, sielanka nie trwa długo, w pewnym momencie okazuje się bowiem, że Alice znika, okoliczności są niewyjaśnione, a Alan wyrusza na jej poszukiwanie. Już w tym momencie na jaw wychodzi, że miasteczko nie jest wcale aż tak bajkowe, jak można by się tego spodziewać. Nie brakuje tu złych sił, a lokacja zaczyna przypominać tą, którą opisywała ostatnia książka Alana. Niestety, choć autor pamięta, że był to thriller, nie może sobie przypomnieć wiele więcej.

Nie zwlekaj dłużej, Alan Wake Pobierz i zainstaluj na swoim sprzęcie ! Gracz porusza się nie tylko po samym miasteczku, ale i po jego okolicach. Musi przy tym nie tylko rozmawiać z mieszkańcami, ale również poszukiwać fragmentów książki, a także walczyć z przeciwnikami, choć niekiedy znacznie lepszym rozwiązaniem wydaje się ucieczka. Celem wędrówki okazuje się między innymi zlokalizowana nad jeziorem latarnia, a także gęsty las w górach. Bardzo często bohater przemieszcza się pieszo, bywa jednak i tak, że może korzystać z pojazdów z dość wysłużonym kombi na czele. Gra oferuje przy tym nie tylko zmiany pogody, ale pór doby. Recenzowana gra dostępna na X360, XONE oraz PC może się pochwalić otrzymaniem Nagrody Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepsze wykorzystanie dźwięku.

Noc okazuje się zresztą momentem szczególnie niebezpiecznym, okazuje się bowiem, że właśnie wtedy materializują się zjawiska, których należy się obawiać takie, jak choćby opętani przez Mrok mieszkańcy. W takiej sytuacji dobrze jest zabezpieczyć się w jakieś źródło światła te bowiem nie tylko osłabia przeciwników, ale również umożliwia wykorzystanie broni palnej. Gra zwraca na siebie uwagę również ze względu na swoją oprawę wizualną. Mamy do czynienia z sugestywnym, trójwymiarowym światem, oryginalną grą świateł, a przede wszystkim – nastrojowymi efektami dźwiękowymi. Całość oprawy graficznej i dźwiękowej to zasługa silnika Max-FX. Cena na steam: 14,99 USD.

Alan Wake Download – Pełna wersja na PC

alan wake pobierz

Pobierz za Darmo!

Alan Wake Download „Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.0 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: http://www.alanwake.com/.

 • Alan Wake Download Pełna wersja
 • Alan Wake Download
 • Alan Wake spolszczenie
 • Alan Wake Pełna wersja steam
 • Poradnik Alan Wake Za darmo
 • Alan Wake Na pc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.