Alan Wake Pobierz

Alan Wake to gra, w stosunku do której trudno jest zachować obojętny stosunek. Trudno się zresztą temu dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę to, że jest kolejnym dziełem ekipy odpowiedzialnej między innymi za sukces przygód Maxa Payne’a. Pobierz Alan Wake już dzisiaj i poczuj dreszczyk mocji. Całość przybiera postać thrillera psychologicznego, wśród inspiracji nie brakuje przy tym odniesień do seriali takich, jak choćby „Miasteczko Twin Peaks”.

Alan Wake Pobierz i zainstaluj

alan wake na pc

Pobierz za Darmo!

Bohater gry to autor dość popularnych powieści, już od dwóch lat nie może jednak znaleźć natchnienia. Jego żona – Alice – jest przekonana, że wie, jak mu pomóc, wakacje w miasteczku Bright Falls powinny bowiem pomóc mu w odzyskaniu sił twórczych. Niestety, sielanka nie trwa długo, w pewnym momencie okazuje się bowiem, że Alice znika, okoliczności są niewyjaśnione, a Alan wyrusza na jej poszukiwanie. Już w tym momencie na jaw wychodzi, że miasteczko nie jest wcale aż tak bajkowe, jak można by się tego spodziewać. Nie brakuje tu złych sił, a lokacja zaczyna przypominać tą, którą opisywała ostatnia książka Alana. Niestety, choć autor pamięta, że był to thriller, nie może sobie przypomnieć wiele więcej.

Nie zwlekaj dłużej, Alan Wake Pobierz i zainstaluj na swoim sprzęcie ! Gracz porusza się nie tylko po samym miasteczku, ale i po jego okolicach. Musi przy tym nie tylko rozmawiać z mieszkańcami, ale również poszukiwać fragmentów książki, a także walczyć z przeciwnikami, choć niekiedy znacznie lepszym rozwiązaniem wydaje się ucieczka. Celem wędrówki okazuje się między innymi zlokalizowana nad jeziorem latarnia, a także gęsty las w górach. Bardzo często bohater przemieszcza się pieszo, bywa jednak i tak, że może korzystać z pojazdów z dość wysłużonym kombi na czele. Gra oferuje przy tym nie tylko zmiany pogody, ale pór doby.

Noc okazuje się zresztą momentem szczególnie niebezpiecznym, okazuje się bowiem, że właśnie wtedy materializują się zjawiska, których należy się obawiać takie, jak choćby opętani przez Mrok mieszkańcy. W takiej sytuacji dobrze jest zabezpieczyć się w jakieś źródło światła te bowiem nie tylko osłabia przeciwników, ale również umożliwia wykorzystanie broni palnej. Gra zwraca na siebie uwagę również ze względu na swoją oprawę wizualną. Mamy do czynienia z sugestywnym, trójwymiarowym światem, oryginalną grą świateł, a przede wszystkim – nastrojowymi efektami dźwiękowymi.

Alan Wake Download – Pełna wersja na PC

alan wake download

Pobierz za Darmo!

Alan Wake Download „Trailer”

  • Alan Wake Download Pełna wersja
  • Alan Wake Download
  • Alan Wake
  • Alan Wake Pobierz
  • Alan Wake Pełna wersja
  • Alan Wake Za darmo
  • Alan Wake Na pc

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *