Control PC Download

Przygoda, strzelanki i science fiction to te rzeczy, przy których lubisz spędzać wolne chwile? W takim razie pobierz P7 / Control download i rozpocznij ciekawą przygodę w interesującym uniwersum. Ta gra to specjalnie dedykowana na pecety trzecioosobowa strzelanka (TPS), w której zadaniem gracza jest wcielenie się w wojowniczkę walczącą z nadnaturalnymi siłami. Postać sterowana przez grającego również posiada niespotykanie zdolności i jest wyposażona w telekinetyczny pistolet. Ta broń pozwala nie tyko strzelać w oponentów, ale też przy jej pomocy gracz może rzucać różnymi przedmiotami, a także swoimi wrogami. Producentem jest Remedy Entertainment, a wydawcą gry jest 505 Games. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Control Download – do pobrania gra na PC

Control pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Klimat science fiction i ciekawe zadania sprawią, że gra wciągnie Cię na długie godziny. Co do jakości gry, powinien Cię przekonać jeszcze fakt, że za jej stworzeniem stoją osoby pracujące w studiu Remedy. Ono zaś jest znane z takich głośnych tytułów, jak Alan Wake, Quantum Break oraz dwóch pierwszych części kultowej gry Max Payne. Ta gra jest kolejnym ciekawym wydawnictwem stworzonym przez ludzi, którzy po prostu znają się na grach komputerowych.

Zdjęcia gry Control PS4, XONE, PC


Jeśli ciekawi Cię fabuła tej gry, pobierz grę P7 Control pc download i wciel sie w Jesse Faden, nieustraszoną wojowniczkę, która postanawia poukładać nierozwiązanie sprawy ze swojej przyszłości. By móc to zrobić, wyrusza do Nowego Jorku do Federalnego Biura Kontroli, czyli tajnej agencji. W momencie, w którym przybywa do swojego celu, Najstarszy Dom, czyli betonowy wieżowiec zostaje zaatakowany przez nieznane siły pochodzące z innego świata. Podczas ataku ginie dyrektor Federalnego Biura Kontroli, zaś Jesse musi objąć teraz jego obowiązki, a przede wszystkim na jej barki spada ogromna odpowiedzialność – musi odeprzeć atak nieznanych sił i przywrócić spokój naruszony przez najeźdźców. Na szczęście nasza bohaterka posiada wysokiej klasy uzbrojenie – telekinetyczny pistolet pozwalający nie tylko strzelać, ale i przenosić i rzucać różnymi obiektami. Dodatkowo broń ta może zmieniać swój kształt, dzięki czemu zyskuje wiele nowych funkcji, które na pewno są pomocne w walce z siłami spoza tego świata.

Trailer gry Control

Właściwie całość rozgrywki jest skupiona na szybkiej akcji i bardzo dynamicznej walce, w której nasza bohaterka korzysta oczywiście ze swojej wyjątkowej broni, ale ma też do dyspozycji wiele specjalnych umiejętności, które ułatwiają jej walkę. Architektura przedstawiona w grze przywodzi na myśl brutalizm. Dodatkowo zdecydowano się na zaaranżowanie lokacji w nieco surrealistyczny sposób – otoczenie bowiem zmienia się na oczach gracza, a polega to na przykład na tym, że konkretne budynki zmieniają swą wielkość bądź kształt. Co więcej, wielkość budynku z zewnątrz nie zawsze będzie współgrała z wielkością map z wnętrza budowli. Taka sytuacja ma miejsce choćby w przypadku Najstarszego domu. Jeśli więc jesteś ciekaw tego typu rozgrywki, ściągnij Control p7 download i spróbuj uratować Nowy Jork przed groźnymi siłami spoza naszego świata. Świetna zabawa gwarantowana. Gra jest dostępna w angielskiej wersji językowej zarówno w warstwie napisów, jak i dialogów.

Control PC / P7 Pobierz pełna wersja

Control download P7

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam Control game Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Control Crack Exsite
  • Chomikuj Control Do pobrania Prophet
  • CODEX Control Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *