Twin Mirror Download

Chyba każdy kojarzy kultowy serial Twin Peaks. Większość graczy kojarzy też grę Alan Wake. Co więc powiecie na swoistą mieszankę takich tytułów? To byłby prawdziwy hit. I okazuje się, że możliwość zagrania w taką grę jest już na wyciągnięcie ręki – po prostu znajdź na steam opcję do pobrania Twin Mirror skidrow i rozpocznij prawdziwą przygodę w niezwykłym klimacie.

Twin Mirror Download pełna wersja

Twin Mirror steam

Pobierz za Darmo!

Po wydaniu Vampyra deweloper DONTNOD od razu wziął się do pracy nad nowym tytułem. I wszystko wskazuje na to, że nowa produkcja powali wszystkich na kolana. W swojej stylistyce gra wyraźnie nawiązuje do Life is Strange, co działa na jej plus. Gra zaczyna się w niezwykle tajemniczy sposób. Gracz wciela się w postać 33-letniego Sama, który w smutnych okolicznościach odwiedza swą rodzinną miejscowość. Wybiera się bowiem na pogrzeb swojego najlepszego i najbliższego przyjaciela. Dzień po pogrzebie budzi się jednak w pokoju hotelowym. Jest zupełnie zdezorientowany, bo nie pamięta, jak się tam znalazł. Konsternację pogłębia fakt, że nasz bohater odnajduje w swoim pokoju zakrwawioną koszulę. Tak zaczyna się śledztwo, jakie prowadzi Sam, którego celem jest odkrycie tego, co robił w ostatnich kilkunastu godzinach przed obudzeniem się w hotelu. Brzmi ciekawie? I to bardzo! Jeśli chcesz wziąć udział w tej nietuzinkowej przygodzie, wyszukaj na steam frazy pobierz Twin Mirror download i rozwikłaj tę dziwną tajemnicę. Twoje decyzje podjęte w grze będą wpływać na dalsze losy bohatera, możliwe więc jest rozegranie Twin Mirror według kilku scenariuszy. Ten psychologiczny thriller z całą pewnością wciągnie Cię na kilka godzin, dając naprawdę wiele pierwszorzędnej rozrywki. To gra, która zapada w pamięć na dłużej.

Gra zostanie wypuszczona na takie platformy jak PC, PS4  oraz Xbox One. Warto też wspomnieć, iż DONTNOD to wręcz ekspert w opowiadaniu historii w grach. Znając wcześniejsze projekty tego dewelopera, możemy być pewni, że Twin Mirror będzie naprawdę ciekawe i warte uwagi. Jeśli więc lubisz narracyjne przygodówki, wejdź na steam i pobierz Twin Mirror download, a na pewno się nie zawiedziesz. Większość gry polega na eksplorowaniu ciekawej lokacji, rozmawianiu z innymi bohaterami gry i podejmowaniu decyzji, które mają doprowadzić nas do celu – rozwikłania zagadki kilkunastu godzin po pogrzebie.

Ciekawe jest również to, że akcja gry nie ogranicza się jedynie do fizycznej lokacji, w której znajduje się Sam. Gracz w trakcie rozgrywki będzie również miał wgląd we wnętrze umysłu głównego bohatera, co wydaje się być naprawdę ciekawą opcją. Bolesne wspomnienia Sama są istotną częścią całej rozgrywki – pozwalają zrozumieć bohatera i stają się ważnymi wskazówkami w trakcie podejmowania decyzji. Nieliniowość fabuły, podejmowanie decyzji, ciekawa narracja – to główne, acz nie jedyne zalety tej produkcji. Wielu graczy na pewno będzie zachwyconych możliwościami, jakie otwiera przed nimi Twin Mirror. Gra posiada również warstwę filozoficzno-refleksyjną. Gracz otrzymuje więc nie tylko ciekawą fabułę, ale i płaszczyznę do wielu rozmyśla na temat samoakceptacji oraz emocji, jakie będą mu towarzyszyć, gdy wcieli się w Sama.

Twin Mirror Pobierz pełna wersja

Twin Mirror crack

Pobierz za Darmo!

  • Steam Twin Mirror Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Twin Mirror Crack Exsite
  • Chomikuj Twin Mirror Do pobrania Prophet
  • CODEX Twin Mirror Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *