Twin Mirror Download

Zagraj w psychologiczny thiller! Chyba każdy kojarzy kultowy serial Twin Peaks. Większość graczy kojarzy też grę Alan Wake. Co więc powiecie na swoistą mieszankę takich tytułów? To byłby prawdziwy hit. I okazuje się, że możliwość zagrania w taką grę jest już na wyciągnięcie ręki pobierz Twin Mirror download i rozpocznij prawdziwą przygodę w niezwykłym klimacie. Producentem gry jest DONTNOD Entertainment, a jej wydawcą Bandai Namco Entertainment. Platformy Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Twin Mirror Download pełna wersja

Twin Mirror pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Po wydaniu Vampyra deweloper DONTNOD od razu wziął się do pracy nad nowym tytułem. I wszystko wskazuje na to, że nowa produkcja powali wszystkich na kolana. W swojej stylistyce gra wyraźnie nawiązuje do Life is Strange, co działa na jej plus. Gra zaczyna się w niezwykle tajemniczy sposób. Gracz wciela się w postać 33-letniego Sama, który w smutnych okolicznościach odwiedza swą rodzinną miejscowość. Wybiera się bowiem na pogrzeb swojego najlepszego i najbliższego przyjaciela. Dzień po pogrzebie budzi się jednak w pokoju hotelowym. Jest zupełnie zdezorientowany, bo nie pamięta, jak się tam znalazł. Konsternację pogłębia fakt, że nasz bohater odnajduje w swoim pokoju zakrwawioną koszulę. Tak zaczyna się śledztwo, jakie prowadzi Sam, którego celem jest odkrycie tego, co robił w ostatnich kilkunastu godzinach przed obudzeniem się w hotelu. Brzmi ciekawie? I to bardzo! Jeśli chcesz wziąć udział w tej nietuzinkowej przygodzie, wyszukaj na steam frazy pobierz grę Twin Mirror PC download i rozwikłaj tę dziwną tajemnicę. Twoje decyzje podjęte w grze będą wpływać na dalsze losy bohatera, możliwe więc jest rozegranie Twin Mirror według kilku scenariuszy. Ten psychologiczny thriller z całą pewnością wciągnie Cię na kilka godzin, dając naprawdę wiele pierwszorzędnej rozrywki. To gra, która zapada w pamięć na dłużej.

Gra zostanie wypuszczona na takie platformy jak PC, PS4  oraz Xbox One. Warto też wspomnieć, iż DONTNOD to wręcz ekspert w opowiadaniu historii w grach. Znając wcześniejsze projekty tego dewelopera, możemy być pewni, że Twin Mirror będzie naprawdę ciekawe i warte uwagi. Jeśli więc lubisz narracyjne przygodówki, ściągnij Twin Mirror free download, a na pewno się nie zawiedziesz. Większość gry polega na eksplorowaniu ciekawej lokacji, rozmawianiu z innymi bohaterami gry i podejmowaniu decyzji, które mają doprowadzić nas do celu – rozwikłania zagadki kilkunastu godzin po pogrzebie.

Ciekawe jest również to, że akcja gry nie ogranicza się jedynie do fizycznej lokacji, w której znajduje się Sam. Gracz w trakcie rozgrywki będzie również miał wgląd we wnętrze umysłu głównego bohatera, co wydaje się być naprawdę ciekawą opcją. Bolesne wspomnienia Sama są istotną częścią całej rozgrywki – pozwalają zrozumieć bohatera i stają się ważnymi wskazówkami w trakcie podejmowania decyzji. Nieliniowość fabuły, podejmowanie decyzji, ciekawa narracja – to główne, acz nie jedyne zalety tej produkcji. Wielu graczy na pewno będzie zachwyconych możliwościami, jakie otwiera przed nimi Twin Mirror. Gra posiada również warstwę filozoficzno-refleksyjną. Gracz otrzymuje więc nie tylko ciekawą fabułę, ale i płaszczyznę do wielu rozmyśla na temat samoakceptacji oraz emocji, jakie będą mu towarzyszyć, gdy wcieli się w Sama.

Twin Mirror Pobierz pełna wersja

Twin Mirror download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam Twin Mirror Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Twin Mirror Crack Exsite
  • Chomikuj Twin Mirror Do pobrania Prophet
  • CODEX Twin Mirror Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *