Max Payne 3 Download

Max Payne 3 Pełna Wersja

Najnowsza część niesamowitej gry Pobierz Max Payne 3 Download oraz zainstaluj pełną wersję już teraz. Wersja na PC w języku polskim dla fanów tej świetnej gry. Seria Max Payne została zapoczątkowana przez studio Remedy i szybko zyskała sobie uznanie na całym świecie. Teraz do rak graczy trafia trzecia jej odsłona, a za jej produkcję odpowiada jeden z oddziałów firmy Rockstar.

Max Payne 3 Pobierz Pełną Wersję

Pobierz za Darmo!

Nowe przygody policjanta mają miejsce kilka lat po wydarzeniach, które można było śledzić w czasie poprzednich gier. Max nie zajmuje się niczym ambitnym, można więc spotkać go przede wszystkim w okolicznych barach obserwując jego wysiłki ukierunkowane przede wszystkim na unikanie kłopotów. Nietrudno się jednak domyślić, że tych ostatnich po raz kolejny nie powinno mu brakować. Payne jest zmuszony do złożenia wizyty w Sao Paulo, gdzie staje się ochroniarzem bardzo bogatej rodziny. Brzmi mało stresująco? Być może, szybko jednak okazuje się, że przetrwanie w Brazylii stanie się możliwe jedynie wówczas, gdy Max odwoła się do wszystkich posiadanych przez siebie umiejętności.

Nie wiesz w co zagrać tej nocy? Pobierz Max Payne 3 Download i poczuj się jak tytułowy bohater. Uwagę przyciąga sam sposób przedstawienia fabuły. Tym razem odkrywają nam ją bardzo dynamiczne scenki, nadal jednak silne są w nich nawiązania do komiksowych wstawek tak charakterystycznych dla poprzednich części gry. Sama gra bazuje zresztą nie tylko na aktualnych zdarzeniach rozgrywających się w Sao Paulo, ale i na wspomnieniach Maxa z okresu, w którym mieszkał w Nowym Jorku. Dzięki temu gra odwzorowuje klimat gier tworzonych przez Remedy, a jednocześnie jest w stanie proponować graczom zupełnie nowe środowisko, Sao Paulo to bowiem miasto, w którym nie tylko przestępczość, ale również korupcja znajdują się na porządku dziennym. Max musi liczyć się z tym, że na jego drodze pojawią się nie tylko lokalne gangi, ale i organizacje paramilitarne.

Gra to także zdecydowanie wyższa jakość technologii wykorzystywanych do tej pory przez Rockstar, dzięki czemu gracz może obserwować naprawdę wierne odwzorowanie strzelanin. Postacie, które uczestniczą w walce reagują wyjątkowo dynamicznie i realistycznie, co jest bez nie bez znaczenia zważywszy na to, że rozgrywka bazuje na trybie bullet-time, a więc wyjątkowym spowolnieniu czasu, co daje graczowi sporą przewagę w najtrudniejszych momentach. Ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość chowania się za zasłonami, a przecież nie jest to wcale jedyna innowacja, która zasługuje na uwagę.

Najbardziej charakterystycznym trybem gry pozostaje kampania dla pojedynczego gracza, warto jednak zwrócić uwagę również na rozbudowany tryb multiplayer. W jednej z jego opcji gracze mogą stworzyć nawet kilkuosobowy gang. Być może nie mamy tu do czynienia z rewolucją graficzną, trudno jednak nie zgodzić się z tym, że dokładne animacje i duża dbałość o detale robią bardzo przyjemne znaczenie. Samemu Maxowi głosu użyczył James McCaffrey.

Max Payne 3 Download PC

Max Payne 3 Download

Pobierz za Darmo!

  • Max Payne 3 Pobierz za darmo
  • Max Payne 3 Pełna Wersja
  • Max Payne Pobierz
  • Max Payne 3 Download
  • Pobierz Max Payne 3
  • Max Payne 3 Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *