Albion Online Download

Każdy z fanów gier typu Massive Multiplayer Online RPG powinien poznać tytuł Albion Online. Dzieło twórców z pod znaku Sandbox Interactive proponuje nam świat fantasy kreowany bezpośrednio przez samych graczy. Pobierz grę Albion Online Download i wpływaj na rzeczywistość. Za jej sprawą możesz przenieść się w pełną ciekawych wyzwań rzeczywistość i mierz się z innymi zawodnikami. Data premiery: 17 lipca 2017. Gra MMORPG dostępna jest na platformy Android, iOS oraz Microsoft Windows.

Albion Online Download PC

Albion Online Pobierz

Pobierz za Darmo!

Interakcja z każdym użytkownikiem

Model gry Albion Online to MMORPG darmowe z dostępnymi mikropłatnościami. Zgodnie ze swoim przeznaczeniem ma pozwolić na interakcję i wspólną grę nawet pomiędzy graczami posługującymi się różnymi platformami. Warto się jej uważnie przyjrzeć, ponieważ jest debiutancką publikacją, która wyszła spod znaku Sandbox Interactive, niemieckiego producenta. Wypróbuj nasz instalator ze strony oraz downloaduj!

Albion Online zdjęcia


Rzeczywistość fantasy

Sandbox przenosi nas w świat fantasy łudząco podobny do tych dobrze znanych z innych produkcji komputerowych czy też filmowych. Jest to zatem po prostu świat Europy w okresie średniowiecza, wzbogacony o elementy ponadnaturalne i magiczne. Zresztą, trzeba przyznać, że całkiem przyjemny i zręcznie stworzony. Jednak tym, co jest najważniejsze dla wszystkich fanów MMORPG to fakt, że rozwój świata, poszczególne wydarzenia, czy też powstające budynki są tworzone tylko i wyłącznie przez graczy. Jeśli Ty też chcesz mieć taką możliwość po prostu pobierz Albion Online Download i doświadcz wyjątkowych możliwości jakie daje gra. Jest ona też możliwością przypomnienia sobie klasyki, do której jasno się odwołuje swoją oldscoolową szatą. Mowa tu przede wszystkim rzucie izometrycznym oraz pastelowej oprawie graficznej. Nie ma tu też żadnych instancji ani serwerów, a wszyscy gracze znajdują się na tej samej mapie. W grze użyto silnika Unity który był już wykorzystywany w grze Hearthstone. Spróbuj swoich sił grając na smartfonach z systemem AND, iOS lub PC.

Zdobywaj surowce

Oczywiście nasze możliwości kreatorskie są zależne od dostępnych nam środków, naszego bogactwa opierającego się przede wszystkim na posiadanych surowcach. Bardziej doświadczeni, a przez to i bogatsi gracze, są w stanie tworzyć nawet całe wioski i miasta. Jest też możliwość korzystania z tzw. mikropłatności. Chodzi tu o korzystanie z wirtualnego sklepu, czegoś na kształt banku, gdzie można dokonywać między użytkownikami wymiany handlowej i walutowej. Handel jest kluczowym elementem gry, w której nie ma czegoś takiego jak klasy postaci.

Albion Online trailer

Możliwości potyczek

Wszystko brzmi bardzo zachęcająco, ale można by zapytać, o co tak właściwie chodzi? Oczywiście o zwiększanie swoich wpływów, walkę z innymi i eliminowanie konkurencji. Albion Online Download to osiemset ziem podbijanych przez graczy w celu zdobycia lokalnych surowców, wybudowania wioski i miasta. Są też one podstawowym źródłem konfliktów zbrojnych. Walka ma miejsce zawsze w czasie rzeczywistym. Na szczęście nie ma możliwości zaatakowania swojego rywala pod jego nieobecność ze względu na chroniące terytorium pole magiczne. Decydując się na pobranie i grę w Albion Online Download masz niepowtarzalną okazję zmierzenia się z innymi użytkownikami, a także z licznymi potworami i demonami. Sprawdź jak wiele możesz zyskać i stracić żyjąc w fantastycznym świecie. Wspomniane potwory i demony mogą nękać i niszczyć nasze wioski. Włości trzeba koniecznie chronić, ponieważ po śmierci odzyskanie ich nie jest niemożliwe, ale niejednokrotnie jest bardzo trudnym zadaniem. Jednocześnie tym bardziej trzeba uważać, żeby niepotrzebnie nie zginąć w jakiejś nieplanowanej potyczce. Grając w nią lepiej uważaj, bo łatwo możesz stracić wszystko. Aby móc zagrać w grę za darmo musisz mieć połączenie z internetem. Cena na steam: ‎19,76 USD.

Albion Online Pobierz w pełnej wersji

Albion Online Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E4400 2.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
  • System: Windows 10.
  • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: https://albiononline.com/pl/home.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *