Arise: A Simple Story gra do pobrania

Pobierz Arise: A Simple Story to przygodowa gra TPP, w której nie brakuje elementów zręcznościowych. Należy wspomnieć, że opisywana produkcja stanowi również pewną formę wyrazu artystycznego. Nasza postać przemierza zaświaty, które stanowią jednocześnie metaforę życia. Opisywany tytuł został wydany na PC, PS4, a także XONE. Producentem jest studio Piccolo Studio, a wydawcą Techland.

Arise: A Simple Story Download – Pełna Wersja PC

Arise: A Simple Story pobierz

Pobierz za Darmo!

Pogrzeb głównego bohatera

Poszukujesz niesztampowej gry platformowej z elementami przygodowymi? Pobierz Arise: A Simple Story Download i zapoznaj się z ciekawą fabułą. Zabawa rozpoczyna się nietypowo. Główny bohater umiera, a my poznajemy go w dzień pogrzebu. Bezpośrednio po tym wydarzeniu rozpoczyna on życie pośmiertne. Budzi się on w zaświatach – musi rozpocząć podróż do wiecznego szczęścia.

Nieopodal znajduje się tajemnicza góra, której szczyt roztacza złoty blask. To właśnie tam pragnie dotrzeć nasza postać. Pamiętajmy, że nie będzie to łatwe zadanie. Do celu nie dotrzemy zbyt szybko. Najpierw musimy przemierzyć szereg rozległych lokacji. Pozwoli nam to zbliżyć się do upragnionego szczytu.

Warto wspomnieć, że odwiedzane przez nas lokacje stanowią metaforę życia kierowanej postaci. To właśnie dlatego są one wyjątkowo zróżnicowane. Wiadomym jest, że nasz bohater przeżywał nie tylko szczęśliwe chwile, ale również porażki. Otaczał się dobrem oraz złem. Wszystko to posiada swoje odbicie w świecie, w którym będziemy musieli się znaleźć. W innym przypadku nie popchniemy akcji do przodu.

Podróż do przeszłości

Gry darmowe stawiają przed nami wiele wyzwań. Jedną z nich jest zmierzenie się z trudną przeszłością. Dla naszego bohatera w Arise: A Simple Story do pobrania wspomnienie przykrych wydarzeń nie jest łatwe. Musi jednak się z tym zmierzyć, gdyż tylko wtedy uda mu się uzyskać spokój i szczęście po śmierci. Przemierzane tereny posiadają różny klimat. Niektóre z nich wzbudzają pozytywne skojarzenia, inne zaś są mroczne i ponure.

Należy dodać, że otoczenie możemy obserwować z różnej perspektywy, a więc nie przeoczymy żadnych szczegółów. Nie zapominajmy również o przeszkodach, które pojawią się na naszej drodze. Wszystko zależy od tego, w jakiej lokacji aktualnie się znajdujemy. Właśnie dlatego tak istotne jest to, aby zachować czujność.

Przeszkody terenowe Arise: A Simple Story

Największe zagrożenie stanowią dla nas przeszkody terenowe. Będziemy poruszać się zarówno po górskich terenach, jak i niebezpiecznych lasach. Priorytetem jest to, aby uniknąć pułapek. Możemy je przeskakiwać, czy też omijać. Podczas zabawy będziemy wspinać się po klifach, czy też ośnieżonych szczytach. Twórcy zadbali o różnorodność, co stanowi sporą zaletę. Tutaj nie ma ani chwili na nudę.

Nie można również zapomnieć o łamigłówkach, które wymagają logicznego myślenia. Rozwikłanie niektórych zagadek może okazać się sporym wyzwaniem. Najczęściej jednak przyjdzie nam się zmierzyć z czasem. Musimy manipulować nim w taki sposób, aby zrealizować powierzone zadanie. Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to jest ona utrzymana w bajkowej stylistyce. Dostępny jest zarówno tryb single, jak i multiplayer.

Arise: A Simple Story Pobierz za darmo

Arise: A Simple Story download

Download free

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit
 

  • Pełna Wersja Arise: A Simple Story torrent Chomikuj
  • free Download Arise: A Simple Story Crack darkw
  • pobierz grę Arise na komputer exsite
  • codex Arise: A Simple Story free download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *