This Land Is My Land Download za darmo

Ściągnij This Land Is My Land to gra akcji TPP z elementami przygodowymi. Akcja toczy się na Dzikim Zachodzie. Twórcy położyli duży nacisk na skradanie, czyli unikanie starcia z przeciwnikiem. Nie powinniśmy narażać się na zagrożenia, jeśli możemy ich uniknąć. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio Game-Labs. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na platformę PC.

This Land Is My Land Pobierz za darmo

This Land Is My Land download

Download!

Indiański wojownik

Masz ochotę wcielić się w skórę indiańskiego wojownika? Pobierz This Land Is My Land Download i przenieś się na Dziki Zachód. Warto jest podkreślić, że opisywana gra nie jest typową produkcją westernową. Musimy wziąć udział w walkach zwaśnionych plemion. Naszym głównym celem jest ochrona wioski i pozostałych członków ludu. Musimy liczyć się z wieloma zagrożeniami.

Najeźdźcy będą próbować przejąć nasze ziemie, a także zgładzić plemię. Nie możemy do tego dopuścić. Sporym atutem jest fakt, że otoczenie ma charakter otwarty. Dzięki temu możemy swobodnie przemierzać lokacje. Jest to gra TPP, a więc świat możemy obserwować dzięki kamerze znajdującej się za plecami głównego bohatera.

This Land Is My Land do pobrania można zaliczyć do grupy skradanek. Wynika to z faktu, że podczas przemierzania rozległych terenów musimy zachować dużą ostrożność. Ważne jest to, aby pozostać niezauważonym. Warto jest atakować przeciwników z ukrycia. Sprawi to, że nie będą oni mieli czasu na kontratak. Oczywiście cicha eliminacja wroga nie zawsze jest możliwa. Gry darmowe zapewniają nam dynamicznie zmieniającą się akcję.

https://www.youtube.com/watch?v=p5xQ4y6_jYg

Walka za pomocą łuków

Kierowany przez nas wojownik nie dysponuje szerokim arsenałem broni, co stanowi spore utrudnienie. Trzeba wspomnieć, że wrogie plemię dysponuje o wiele lepszym sprzętem. Właśnie dlatego nie mamy większych szans podczas bezpośrednich starć. Nasz bohater posiada jednak spore doświadczenie. Walka odbywa się głównie dzięki zastosowaniu łuków. Ważne jest to, aby każdy strzał precyzyjnie wymierzyć.

Plusem łuków jest fakt, że nie generują one zbyt dużego hałasu. Dzięki temu istnieje mniejsze prawdopodobieństwo zauważenia przez wroga. Nie należy również zapominać o możliwości budowy różnego typu pułapek. Wiele zależy od naszej kreatywności. Twórcy nie narzucają konkretnego stylu walki. To od naszych decyzji zależy to, jak potoczą się dalsze losy kierowanej postaci. Inną grą która przenosi nas na dziki zachód jest Desperados 3 download.

Jazda konno w This Land Is My Land

Na przebieg akcji ogromny wpływ ma posiadany przez nas wierzchowiec. To koń stanowi główny środek transportu. Dzięki niemu możemy nie tylko sprawnie eksplorować lokacje, ale również uciekać przez przeciwnikiem. Ponadto strzały z łuku możemy oddawać również będąc na grzbiecie konia. Wraz z upływem czasu umiejętności naszego wojownika ulegną rozwinięciu, a zatem jego potencjał bojowy wzrośnie.

Trzeba także wspomnieć o systemie craftingu, który jest dość zaawansowany. Możemy samodzielnie wytwarzać różnego typu przedmioty, które z pewnością okażą się przydatne podczas walki. Zebrane materiały pozwalają nam stworzyć broń, czy też amunicję. Brak tych elementów stanowi dla nas spore zagrożenie. Dostępny jest wyłącznie tryb single player.

This Land Is My Land Download – Pełna Wersja PC

This Land Is My Land pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 2.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 950
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit
 

  • Free Download Land Is My Land Crack darkw
  • Pobierz na komputer Torrent chomikuj
  • Gdzie pobrać This Land Is My Land? Łatwa instalacja gry.
  • Skidrow Land Is My Land free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *