Minecraft Story Mode Download

Minercraft to gra, którą bez wątpienia można już nazwać kultową. Powstała wiele lat temu i na pewno nie była gra, która zachwyciła od początku. Grafika, budowanie świata z klocków w czasie, gdy inne gry były dużo ładniejsze, bogatsze graficznie i pasjonujące, trochę zastanawiało, a nawet powodowało uśmiech politowania. Szybko jednak się okazało, że dobra grafika to nie wszystko, liczy się pomysł na grę a w tym przypadku był on po prostu świetny. Przez lata istnienia zdobyła miliony fanów na całym świecie. To gra, która można nazwać dość nietypową. Niezbyt doskonała grafika i świat, który buduje się z klocków, tylko pozornie nie może zainteresować. Każdy, kto zagrał w Minecraft, z zaskoczeniem odkrył, że gra (TPP) jest naprawdę fascynująca i – co ważne – niezwykle wciągająca. Nie bez znaczenia jest dużo opcji. To grający wybiera, co chce robić w grze, a od jego decyzji zależy bardzo wiele. Data premiery gry komputerowej twórcy Stephena McManusa odbyła się dnia 13 października 2015. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Android, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita, iOS, Wii U, Nintendo Switch.

Zainstaluj Minecraft Story Mode Download PC

download Minecraft Story Mode

Pobierz za Darmo!

Minecraft Story Mode jest gra fantasy stworzona we współpracy z twórcami Minercrafta, grupy Mojang AB. Fabuła gry humorystycznej osadzona jest oczywiście w świecie legendarnego Minercrafta, a gracz, który zdecyduje się w nią zagrać, będzie mieć ważną misję do wykonania. Jaką? Kliknij Minecraft Story Mode download i przekonaj się osobiście lub czytaj dalej. Cała historia zaczyna się w chwili, gdy świat Minercrafta staje w obliczu bardzo realnego zagrożenia. Aby go uratować, musimy poprosić o pomoc legendarne bractwo, znane jako Zakon Kamienia. Niestety na początek trzeba je odnaleźć, co – jak to w takich grach bywa – nie jest łatwe, staje się poważnym problemem do zrealizowania. W grze point-and-click wcielamy się w bohatera Jesse, który musi wykonać właśnie to zadanie. Zadanie ważne, a jednocześnie trudne. Pasjonujące i niewątpliwie niezmiernie ryzykowne.

Minecraft Story Mode PS4, PC, XONE stworzone przez Telltale Games jest przygodówką, bardzo jednak nawiązującą do kultowego Minercrafta. Podobnie jak w nim i tutaj bardzo istotne znaczenie ma system konsekwencji. Kroki poczynione w grze, wybór określonej drogi, czy podjęta decyzja, w znaczący sposób mogą wpływać na dalszą grę, co więcej, mogą wpływać również na jej możliwe zakończenie, dlatego do wyborów w grze należy przywiązywać sporą uwagę. Sprawdź to, klikając Minecraft Story Mode Pobierz. Nowością, pojawiająca się w Minecraft Story Mode jest możliwość dostosowania indywidualnych cech postaci, którą sterujemy. Możemy wybierać sporo spośród różnych cech. Jeśli chcemy, możemy zmienić nawet płeć postaci, w tej sytuacji oczywiście nadal będzie nazywać się Jesse – imię bowiem pasuje do postaci płci męskiej jak i do postaci płci żeńskiej.

Minecraft Story Mode PS4, XONE, PC trailer

Ci, którzy znają Minercraft, z pewnością nie będą zawiedzeni. Klikając Minecraft Story Mode download, przeniosą się w świat, który znają z oryginalnego Minercrafta. Podobny, a jednak inny. Plusem tej wersji gry jest nie tylko nawiązanie do kultowej serii, ale i zadanie, jaki mamy do wykonania. W przypadku Minercrafta, gracz miał większą możliwość wyboru formy gry, tu jest inaczej – jest coś, co należy zrobić, można jednak określić to wyłącznie jako plus. Zadanie do wykonania nie oznacza jednak, że gracz nie ma szans decydować o tym,. co robi w grze. Może, a nawet powinien, wybór gracza zaś zaprocentuje – pozytywnie lub negatywnie – w dalszej części tej ciekawej gry. Jeśli jesteście fanami tej gry, kliknijcie Minecraft Story Mode download i przenieście się w świat, który doskonale znacie. Realizujcie misje i dobrze się bawcie. Jeśli nie znacie – tym bardziej warto to zrobić i przekonać się, że gra Minecraft Story Mode jest warta zainteresowania. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Telltale Tool.

Pobierz Minecraft Story Mode pełną wersję PL

Minecraft Story Mode pc

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i3-3240 3.4GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GT 640 v3.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 3 GB HDD.
 • System: Windows 7 (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Minecraft Story Mode Download Free Reloaded
 • Pobierz Minecraft Story Mode Chomikuj
 • Free Download Minecraft Story Mode Torrent
 • Minecraft Story Mode Pobierz za darmo
 • Exsite Minecraft Story Mode Free Download

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *