Minecraft Story Mode Download

Minercraft to gra, którą bez wątpienia można już nazwać kultową. Powstała wiele lat temu i na pewno nie była gra, która zachwyciła od początku. Grafika, budowanie świata z klocków w czasie, gdy inne gry były dużo ładniejsze, bogatsze graficznie i pasjonujące, trochę zastanawiało, a nawet powodowało uśmiech politowania. Szybko jednak się okazało, że dobra grafika to nie wszystko, liczy się pomysł na grę a w tym przypadku był on po prostu świetny. Przez lata istnienia zdobyła miliony fanów na całym świecie. To gra, która można nazwać dość nietypową. Niezbyt doskonała grafika i świat, który buduje się z klocków, tylko pozornie nie może zainteresować. Każdy, kto zagrał w Minercraft, z zaskoczeniem odkrył, że gra jest naprawdę fascynująca i – co ważne – niezwykle wciągająca. Nie bez znaczenia jest dużo opcji. To grający wybiera, co chce robić w grze, a od jego decyzji zależy bardzo wiele.

Zainstaluj Minecraft Story Mode Download PC

download Minecraft Story Mode

Pobierz za Darmo!

Minecraft Story Mode jest gra stworzona we współpracy z twórcami Minercrafta, grupy Mojang AB. Fabuła gry osadzona jest oczywiście w świecie legendarnego Minercrafta, a gracz, który zdecyduje się w nią zagrać, będzie mieć ważną misję do wykonania. Jaką? Kliknij Minecraft Story Mode download i przekonaj się osobiście lub czytaj dalej. Cała historia zaczyna się w chwili, gdy świat Minercrafta staje w obliczu bardzo realnego zagrożenia. Aby go uratować, musimy poprosić o pomoc legendarne bractwo, znane jako Zakon Kamienia. Niestety na początek trzeba je odnaleźć, co – jak to w takich grach bywa – nie jest łatwe, staje się poważnym problemem do zrealizowania. W grze wcielamy się w bohatera Jesse, który musi wykonać właśnie to zadanie. Zadanie ważne, a jednocześnie trudne. Pasjonujące i niewątpliwie niezmiernie ryzykowne.

Minecraft Story Mode stworzone przez Telltale Games jest przygodówką, bardzo jednak nawiązującą do kultowego Minercrafta. Podobnie jak w nim i tutaj bardzo istotne znaczenie ma system konsekwencji. Kroki poczynione w grze, wybór określonej drogi, czy podjęta decyzja, w znaczący sposób mogą wpływać na dalszą grę, co więcej, mogą wpływać również na jej możliwe zakończenie, dlatego do wyborów w grze należy przywiązywać sporą uwagę. Sprawdź to, klikając Minecraft Story Mode Pobierz. Nowością, pojawiająca się w Minecraft Story Mode jest możliwość dostosowania indywidualnych cech postaci, którą sterujemy. Możemy wybierać sporo spośród różnych cech. Jeśli chcemy, możemy zmienić nawet płeć postaci, w tej sytuacji oczywiście nadal będzie nazywać się Jesse – imię bowiem pasuje do postaci płci męskiej jak i do postaci płci żeńskiej.

Minecraft Story Mode trailer

Ci, którzy znają Minercraft, z pewnością nie będą zawiedzeni. Klikając Minecraft Story Mode download, przeniosą się w świat, który znają z oryginalnego Minercrafta. Podobny, a jednak inny. Plusem tej wersji gry jest nie tylko nawiązanie do kultowej serii, ale i zadanie, jaki mamy do wykonania. W przypadku Minercrafta, gracz miał większą możliwość wyboru formy gry, tu jest inaczej – jest coś, co należy zrobić, można jednak określić to wyłącznie jako plus. Zadanie do wykonania nie oznacza jednak, że gracz nie ma szans decydować o tym,. co robi w grze. Może, a nawet powinien, wybór gracza zaś zaprocentuje – pozytywnie lub negatywnie – w dalszej części tej ciekawej gry. Jeśli jesteście fanami tej gry, kliknijcie Minecraft Story Mode download i przenieście się w świat, który doskonale znacie. Realizujcie misje i dobrze się bawcie. Jeśli nie znacie – tym bardziej warto to zrobić i przekonać się, że gra Minecraft Story Mode jest warta zainteresowania.

Pobierz Minecraft Story Mode pełną wersję PL

Minecraft Story Mode pc

Pobierz za Darmo!

  • Minecraft Story Mode Download Free Reloaded
  • Pobierz Minecraft Story Mode Chomikuj
  • Free Download Minecraft Story Mode Torrent
  • Minecraft Story Mode Pobierz za darmo
  • Exsite Minecraft Story Mode Free Download

One Response to “Minecraft Story Mode Download”

  • maro

    dzięki wielkie w końcu działająca wersja 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *