Asylum Pobierz na PC

Pełne wersje gier w darmowej wersji tylko u Nas. Asylum PC jest to pierwszoosobowa gra przygodowa, która zawiera między innymi ciekawe elementy horroru. Cała akcja została ulokowana w przerażającym szpitalu psychiatrycznym Hanwella. Z całą pewnością można powiedzieć, że jest to mrożąca krew w żyłach przygoda, która zajrzy w ciemne zakamarki umysłu gracza.

Asylum gra PC do pobrania

Asylum pc gra

Pobierz za Darmo!

Za produkcję tejże gry odpowiada studio Senscape, które jest także odpowiedzialne za wydanie Asylum na platformy PC Windows. Jest to przede wszystkim niezależne studio argentyńskie, które na swoim koncie posiada również, takie tytuły jak, na przykład: Serena oraz H. P. Lovecraft’s The Case of Charles Dexter Ward.

Zdjęcia gry

Gra jest doskonałym połączeniem strasznego horroru z bardzo ciekawym survivalem. Gracz ma możliwość przenieść się do mrocznej lokacji, która skrywa naprawdę wiele tajemnic oraz niebezpieczeństw. Jeżeli chcesz rozwiązać ciekawe zagadki – pobierz za darmo Asylum Download i ciesz się z wielu godzin interesującej rozgrywki. W grę można grać na komputerach osobistych.

Asylum trailer

Producenci skupili się na tym, aby zaprojektować kilkupiętrowy szpital psychiatryczny, który wygląda tak jak prawdziwy szpital tego typu, aczkolwiek trzeba przyznać, że jest on o wiele bardziej mroczny i przerażający. Podczas rozgrywki gracz może poruszać się po całym obiekcie. Może przemieszczać się nie tylko po celach i salach zabiegowych, ale również po pralniach, jadalniach czy biurach pracowników.

Gracz, który przemieszcza się po danych pomieszczeniach, na swojej drodze może spotkać przerażające postacie, takie jak, na przykład – strażników, pielęgniarki, lekarzy, a nawet samych pacjentów. Każdy z pacjentów ma wiele ciekawych informacji do przekazania naszemu bohaterowi. Jeżeli chcesz wysłuchać co mają do powiedzenia wszyscy pacjenci – ściągnij grę Asylum Pobierz i rozwiąż wszystkie zagadki.

Trzeba przyznać, że fabuła gry jest nie tylko bardzo ciekawa, ale również na każdym etapie jest pełna zwrotów akcji. Dzięki czemu gracz zupełnie nie nudzi się podczas wielogodzinnej rozgrywki. Osoba, która zdecyduje się na zagranie w grę z całą pewnością będzie odczuwać czekające na niego zagrożenia. Atmosfera w grze jest naprawdę niesamowicie przerażająca.

Autorzy tworząc grę zadbali o każdy szczegół – właśnie dlatego szpital psychiatryczny jest tak strasznym i mrocznym miejscem. Klimat zapewniony jest dzięki fantastycznej oprawie muzycznej, która została zainspirowana starodawnymi produkcjami horroru. Mrok w tej rozgrywce obecny jest przez cały czas. Odkryj ciekawe miejsca oraz znajdź drogę ucieczki w mrocznej grze – Asylum na PC.

Asylum Download pełna wersja

Asylum Senscape

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 3.2 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GT 630.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • crack Asylum chomikuj pobierz
  • torrent Asylum free download
  • codex Asylum ściągnij na PC
  • skidrow Asylum gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.