The Evil Within Download

Grając w The Evil Whitin trudno nie oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia ze swego rodzaju hybrydą gatunkową, jak bowiem inaczej określić połączenie gry akcji obserwowanej z perspektywy trzeciej osoby z survival horrorem? Tytuł jest rozwiązaniem przygotowanym przez studio Tango Gameworks, którego producentowi – Shinjo Mikamiemu zawdzięczamy takie gry, jak choćby Onimusha. Już teraz za darmo do pobrania The Evil Within Download na komputery PC. To właśnie o tym deweloperze mówi się zresztą często jako o twórcy survival horroru jako niezależnego gatunku w grach komputerowych, najbardziej znaną produkcją Mikamiego jest bowiem kultowy już Resident Evil. Wydawcą recenzowanej gry jest Bethesda Softworks. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360. Data premiery odbyła się dnia 14 października 2014.

Zwiastun The Evil Within Download

W centrum fabuły znajduje się detektyw o imieniu Sebastian, który, razem z dwójką partnerów, udaje się do dość ponurego miasteczka poproszony o zbadanie zbrodni, do której doszło w szpitalu psychiatrycznym. Sytuacja komplikuje się już na samym początku. Dobrze byłoby porozmawiać z kimś na temat zbrodni, trudno jednak ucinać sobie pogawędki, gdy w okolicy nie ma żywej duszy. Za bramą szpitala czeka kolejna niemiła niespodzianka, na detektywów czekają bowiem zmasakrowane ciała. Sam Sebastian również nie radzi sobie najlepiej, zostaje bowiem nieoczekiwanie zaatakowany na tyle skutecznie, że traci przytomność. Gdy ją odzyskuje, na jego oczach ginie policjant, który mu towarzyszył. Nietrudno się domyślić, że dalej może być już tylko gorzej. Pobierz The Evil Within Download na PC i odkryj zagadkę.

Gra (TPP) nie charakteryzuje się żadnymi dramatycznymi zwrotami akcji. Nie jest to jednak potrzebne, skoro fabuła bazuje przede wszystkim na dwóch przeplatających się motywach – tajemnicy oraz szaleństwa, Graczowi towarzyszy atmosfera zaszczucia i przygnębienia, a na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Przerażające miasteczko skrywa zresztą niejedną ponurą tajemnicę.

Sama akcja prowadzona jest zazwyczaj liniowo, na uwagę zasługują przy tym również klaustrofobiczne lokacje. Na otwartych przestrzeniach, które pojawiają się wraz z rozwojem akcji, można liczyć na znacznie więcej swobody, nadal należy mieć jednak świadomość tego, że bezpieczeństwo gracza jest uzależnione od wielu czynników. Gra TPS jest zresztą dość brutalna i nie jest skierowana do osób, które mdleją na widok krwi. Pełna wersja gry The Evil Within Download dostępna za darmo. Grafika i soundtrack to zasługa silnika id Tech 5 ten sam co w kolejnej części The Evil Within 2.

Do minimum ograniczony jest też interfejs informujący nas wyłącznie o pasku życia oraz o tym, jaka broń jest przez nas aktualnie używana i ile pozostało nam nabojów. Nie możemy przy tym liczyć, że w rozwikłaniu tajemnicy pomoże nam wyłącznie celność strzałów, niekiedy bowiem musimy przede wszystkim skradać się, a nawet odwracać uwagę żywych trupów wykorzystując w tym celu określone przedmioty. Mrożące krew w żyłach wydarzenia nie pozostają przy tym bez wpływu na psychikę Sebastiana, który musi radzić sobie i z tym problemem, jeśli chce przeżyć. Cena na steam: $19.99.

The Evil Within Download PC

The Evil Within Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i7 3.5 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 670.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • The Evil Within Download Torrent
 • Free Download The Evil Within Chomikuj
 • poradnik The Evil Within Pobierz za Darmo
 • Pobierz The Evil Within Exsite
 • The Evil Within PC Download
 • Pebx The Evil Within Free Download

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *