GTFO do pobrania na PC

Gry w pełnej wersji pobierzesz tylko u Nas! GTFO na PC to świetna gra kooperacyjna, która nastawiona jest przede wszystkim na akcję. Strzelanka FPP stworzona z myślą o graczach, którzy dobrze czują się w klimacie horroru. Zarówno za produkcję, jak i za wydanie produkcji odpowiada 10 Chambers Collective. Głównym projektantem okazał się zaś Ulf Andersson. Wczesny dostęp na platformie Microsoft Windows: 2019 rok. Gra połączy założenia Payday, Killing Floor oraz Alien.

GTFO Download pełna wersja gry

GTFO PC crack

Pobierz za Darmo!

Produkcja została wydana przede wszystkim na platformę PC. Utrzymana w klimacie horroru strzelanka przeznaczona jest dla czteroosobowej drużyny. Gracze wcielają się w pewnych siebie osobników, którzy muszą dojść do podziemnej bazy. Miejsce to niestety zostało opanowane przez straszne, krwiożercze potwory.

Zdjęcia gry GTFO PC


Wszystkie wydarzenia, które mają miejsce w grze przygodowej – gracz widzi oczami swojej postaci. Rozgrywka skupia się przede wszystkim na szybkiej, dynamicznej akcji. Jeżeli dobrze czujesz się w strzelankach tego typu, koniecznie ściągnij na komputer GTFO download i ciesz się z wielu godzin akcji.

Przetrwanie w grze może okazać się sporym wyzwaniem – właśnie dlatego trzeba współpracować ze swoją drużyną. Podczas rozgrywki trzeba się również skupić na zbieraniu wszelkich przedmiotów, które mogą się okazać naprawdę bardzo potrzebne. Mogą być one również odpowiedzialne za poprawienie jakości broni.

W grze dostępne jest urozmaicenie, które nazywa się – Reżyser Ekspedycji. System ten skupia się przede wszystkim na analizowaniu gry oraz ocenieniu naszej postaci. Ma to na celu urozmaicić rozgrywkę. Grać można ze swoimi przyjaciółmi – razem z nimi można odkryć naprawdę straszne zakamarki świata gry.

Trailer gry GTFO


Jeżeli chcesz znaleźć się na niebezpiecznych, strasznych terenach – pobierz grę GTFO pełna wersja i spraw, aby Twoja drużyna przetrwała ten ciężki czas. Jeżeli chcesz przetrwać grę, musisz skupić się na każdym szczególe. Używaj narzędzi, a także planuj ze swoją drużyną każdy krok.

Tryb Kierownika Ekspedycji GTFO zapewni Ci kontrolę nad wieloma parametrami, które znajdują się w produkcji. Tryb ten odpowiada również za coraz to nowe wyzwania, które mogą urozmaicić każdą rozgrywkę. Ta ciężka atmosfera podkreślona jest przez muzyka uznanego kompozytora Simona Vinklunda.

Ta gra może zawierać treści nieodpowiednie dla graczy poniżej osiemnastego roku życia. Producenci jednak zadbali o każdy szczegół. Gracze z pewnością docenią świetną grafikę opartą na silniku Unity, która sprawi, że rozgrywka będzie dużo przyjemniejsza. Omawiany wyżej silnik został wykorzystywany również przy grze Wasteland 2. Oprócz tego gra jest urozmaicona poprzez dodanie do niej wielu, ciekawych zagadek oraz intensywnej walki. Gracz, który lubi gry akcji – na pewno odnajdzie się w tej produkcji.

GTFO Pobierz na PC

GTFO pelna wersja gry

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-6600 3.3GHz.
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB GeForce GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
  • System: Windows 7 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack GTFO chomikuj pobierz
  • torrent GTFO free download
  • codex GTFO ściągnij na PC
  • skidrow GTFO codemasters gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *