Back 4 Blood Pobierz

Back 4 Blood należy do gatunku gier kooperacyjnych strzelanek. Za jego wyprodukowanie odpowiedzialny jest zespół Turtle Rock Studios, a za wydanie odpowiada Warner Bros Games. Interactive Entertainment. Post-apokaliptyczna strzelanka dostępna będzie na komputery wyposażone w system Windows oraz konsole: PlayStation – PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Producent: Turtle Rock Studios
Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
Data premiery: 12 października 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-8
Język: Polski, English, French, Italian, German, Spanish – Spain, Arabic, Japanese, Korean, Polish, Portuguese – Brazil, Russian, Simplified Chinese, Spanish – Latin America, Traditional Chinese, Turkish
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 14522

B4B / Back 4 Blood Download PC Pełna Wersja

Back 4 Blood Ultimate – Wszystkie dodatki DLC

Back 4 Blood pobierz za darmo

Na rynku dostępne będą trzy wersje gry: Back 4 Blood Edycja Standardowa, Back 4 Blood Edycja Deluxe oraz Back 4 Blood Edycja Ostateczna. W wersji Deluxe i Ostatecznej możemy zyskać 4-dniowy wcześniejszy dostęp oraz roczną przepustkę. Producent daje możliwość rozgrywania kampanii w pojedynkę lub zdecydowania się na tryb wieloosobowy. Zapewni możliwość rozegrania kampanii w towarzystwie innych graczy.

Fabuła Back 4 Blood

Akcja Back 4 Blood przedstawia wydarzenia, rozgrywające się po wybuchu pandemii, wywołanym przez nowo odkryty szczep pasożyta. Większa część ludzkości została zainfekowana i przemieniona w Ridden – nosicieli pasożyta, przerażające stworzenia, które dążą do pożarcia tego, co pozostało ze znanego ludzkości świata.

Gra wrzuca nas do kooperacyjnej kampanii, w której znajdziemy się w towarzystwie swojej wieloosobowej drużyny stworzonej z ocalałych Czyścicieli. Naszym zadaniem będzie stawienie czoła wygłodniałym zombie oraz ocalenie tego, co zostało z chylącej się ku zagładzie cywilizacji.

Mechanika gry

Turtle Rock Studios oferuje nam pierwszoosobową strzelankę (FPP). W której głównym elementem rozgrywki staje się oczyszczanie kolejnych lokacji z wygłodniałych zombie i wypełniania zadań.

Back 4 Blood oferuje nam do wyboru jedną z ośmiu postaci ocalałych, których gracz ma możliwość wybrać do wykonania poszczególnych misji. Każdy z Czyścicieli ma do swojej dyspozycji specjalne umiejętności oraz otrzymuje wyjątkowe wyposażenie – zestaw przedmiotów związanych z poszczególnymi postaciami. Również rodzaj otrzymywanej broni jest ściśle związany z wyborem poszczególnych ocalałych. Wybranie postaci oznacza przeniesienie graczy do rozgrywki, na mapę rojącą się od zombie.

Tryby gry Back 4 Blood

Dzięki staraniom twórców gry otrzymujemy sporą różnorodność w trakcie gry. Back 4 Blood umożliwia nam rozgrywanie kampanii na kilka różnych wariantów. Możemy bawić się w pojedynkę oraz zdecydować się na tryb współpracy albo tryb player vs player, w którym to inny gracz staje się twoim wrogiem. Wersja kooperacyjna gry oferuje tworzenie drużyny, składającej się maksymalnie z 4 osób, natomiast tryb PvP sprawia, że w grę może zaangażować się 8 graczy.

Co więcej, jeśli wolisz samotną rozgrywkę, do wyboru pozostaje tryb kampania fabularna, w której członkowie drużyny sterowani są przez sztuczną inteligencję. Tytuł sprawdzi się więc zarówno jeśli lubisz cieszyć się rozgrywką, grając z innymi ludźmi. A także kiedy satysfakcją napawa Cię samotne doświadczenie akcji oferowanej przez twórców gry.

Podczas gry nie można będzie narzekać na monotonię w kwestii przeciwników. Gracze atakowani będą zarówno przez zwykłych zarażonych oraz takich, którzy posiadać będą umiejętności specjalne czy niespotykane formy. Jeśli lubisz gry o tematyce zombie polecam również Resident Evil Village do pobrania na PC.

Nowy system kart

W Back 4 Blood za każdym razem przed rozpoczęciem poziomu będziecie musieli dokonać wyboru niestandardowych talii kart, które dodatkowo urozmaicą grę. Wybrane karty będą miały wpływ na poziom zdrowia, zadawane obrażenia oraz wytrzymałość postaci. Każdy gracz ma do wykorzystania trzy aktywne karty, pozwalające na wykorzystanie umiejętności specjalnych i talentów. Natomiast Corruption cards to rodzaj kart, które pozwalają na manipulowanie warunkami pogodowymi. Jak również wywieranie wpływu na kategorie wrogów, z jakimi gracze będą musieli się mierzyć.

A ty jaką strategię obierzesz, by w trybie współpracy ocalić świat?

PL Back 4 Blood Pobierz za darmo na PC

Back 4 Blood download pc

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 570
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHz
  • Pamięć: 12 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / 8 GB Radeon RX 590
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

war against the ridden from the creatorsback 4 blood and reclaim the worldtake the fight throughout the worldthe line the enemy entertainment inceradicate the ridden trybie pvp games logoyou and your friends warner bros turtle rock

with humanity's extinction person shooter turtle rock studios wb shield. niepowtarzalna rozgrywka tryb wieloosobowy graj razem pierwszej osoby. tworzeniem niestandardowych talii wyjątkową różnorodność rozgrywki it's up edycja ostateczna. reżyser gry stanach zjednoczonych trybie współpracy zmień stronę wyjątkowe bronie back 4 blood is możesz modyfikować. terrifying creatures bent zapewnia ekscytujące walki data wydania otrzymasz kontrolę mocniejsze hordy. możesz poprowadzić swoją drużynę grywalnymi postaciami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *