Resident Evil Village Download

Resident Evil Village to nie lada gratka dla fanów serii. Czy jesteś gotów na powrót ulubionych bohaterów?

Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Wydawca PL: Cenega S.A.
Data premiery PC: 7 maj 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Język: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Arabski, Tajski

Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 21744

Resident Evil Village Deluxe Edition Pobierz – Pełna Wersja PC

Resident Evil VIII / Resident Evil 8 / RE8 (2021)

Resident Evil Village

Dane podstawowe

Stworzony przez Capcom Resident Evil Village jest ósmą częścią główną serii Resident Evil. Należy do gatunku action horror. Podobnie jak w poprzednich tytułach, fabuła toczy się w trybie jednoosobowym. Do zakupionej gry otrzymujemy gratis – Resident Evil RE: Verse, będący odrębną grą w trybie multiplayer. Jest to dostępny dla sześciu osób shooter, w którym wcielamy się w główne postacie z poprzednich odsłon serii.

Dostępność gry

W przypadku konsoli w Resident Evil Village możesz zagrać zarówno na PlayStation 4 i 5 oraz na XboX One i XboX series X/S. Gra dostępna jest również na PC na Steam. Wersja na PlayStation 5 oferuje bonus na wyłączność w postaci demo „Maiden”. Wcielasz się w nim w tytułową Maiden zamkniętą w lochu, zaś twoim zadaniem będzie odnaleźć drogę wyjścia.

Fabuła RE8 2021

W Resident Evil Village wcielisz się w postać Ethana Wintersa, znanego z siódmej części gry. Po przerażających wydarzeniach z Resident Evil 7 biohazard Ethan wraz z rodziną postanawia zacząć nowe życie, zapominając o swoich koszmarach. Niestety nie trwa to długo, gdyż jego córka zostaje porwana, w wyniku czego trafiasz do tytułowej wioski ukrytej gdzieś w Europie Wschodniej i rozpoczynasz poszukiwania. Pobierz grę za darmo i sprawdź, czy podołasz temu zadaniu.

Gameplay

W Resident Evil Village gra odbywa się w trybie widoku z perspektywy pierwszej osoby. W walce poza typową bronią jak pistolet czy nóż, możesz wykorzystywać ręce do osłony przed ciosami oraz nogi, aby po obronie odepchnąć atakującego cię potwora. Nie wszystkie monstra pokonasz w ten sam sposób – wykorzystuj elementy otoczenia, jak np. beczki z benzyną czy prochem.

Lokacje

Gra toczy się w dwóch miejscach – w wiosce oraz w zamku, który owa osada okala. Obie lokacje są obszerne i ich eksploracja zajmie Ci długie godziny. Zwłaszcza, że na drodze spotkasz wiele pułapek czy łamigłówek. Ponadto wykorzystując ręce lub nóż możesz otworzyć, rozbić lub zniszczyć niejeden przedmiot jak wazon, szafka czy skrzynka i znaleźć coś co pomoże Ci w przetrwaniu.

Resident Evil Village Download za darmo 2021

Resident Evil Village Pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

 • Procesor: Intel Core i5-7500 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 560
 • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

 • Procesor: Intel Core i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz
 • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX 5700
 • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB SSD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Ultra: (4K + ray tracing / 60 fps)

 • Procesor: Intel Core i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz
 • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce RTX 3070 / 16 GB Radeon RX 6900 XT
 • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB SSD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

 

biohazard ps4 ps5 survival horror resident evil 7 playstation 4 chris redfield demo game from the winters, akcja gameplay ps5 ethan winters resident evil 7 xbox series x ethan winters ps5 biohazard their, resident evil village akcja playstation 5 evil village resident evil ps5 may game not, this steam gameplay chris redfield re engine evil village resident evil survival horror ps5 from the ps4 survival and online, not akcja are for play you steam język ltd all rights reserved 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.