World War Z Aftermath Pobierz

Każdy fan postapo słyszał o grze inspirowanej hitem studia Paramount Pictures. World War Z pozwoliło przenieść się do opowieści z targanego wojną Nowego Jorku, Moskwy czy Tokio. Hordy zombie podbiły serca graczy, a samą grę doceniło ponad 15 milionów graczy na całym świecie. Jego odświeżona wersja, World War Z Aftermath dorzuca swoje trzy grosze do rozgrywki.

Producent: Saber Interactive
Wydawca: Saber Interactive
Data premiery: 21 września 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-8
Język: Polski, English, Russian, Spanish – Spain, Traditional Chinese, French, Italian, German, Korean, Polish, Portuguese – Brazil, Simplified Chinese
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 13998

World War Z Aftermath Download PC Pełna Wersja

World War Z: Aftermath – Deluxe Edition

World War Z Aftermath pobierz na pc

Powiew apokaliptycznej świeżości

World War Z Aftermath to kolejny etap ewolucji przebojowego tytułu od Saber Interactive. Została wydana dla PC, Play Station 4 i Xbox One. Dodaje ona kilka zmian w stosunku do podstawowej wersji. Wpływają one na całą rozgrywkę, dodając modyfikacje broni, klasę postaci czy możliwość przełączenia widoku. W trakcie pełnych napięcia nowych misji, walcząc ramię w ramie z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce, czy w upadłym Watykanie, gracze poznają, co to znaczy walka o przetrwanie.

Historia z gry pokrywa się z kinowym hitem studia Paramount. Poza lokacjami znanymi z poprzedniej odsłony World War Z Aftermath stawia na współpracę z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce i pozwala odbić Watykan w iście epickiej walce z nieumarłymi. Naturalny dla drużyny kompletny chaos, nowa okazja do wycinania hord i widoki w 4K to tylko kilka zalet odświeżonej gry od Saber Interactive. Ta kooperacyjna strzelanka z zombie w roli głównej, w nowej odsłonie przedstawia jeszcze więcej.

Co nowego w świecie gników?

World War Z Aftermath dodaje nową klasę postaci. Do inferno, siekacza, lekarza, kombinatora, eksterminatora i droniarza dołącza straż przednia. W trakcie pełnych napięcia potyczek przebija się ona naelektryzowaną tarczą przez fale coraz trudniejszych zombie. A więc ramach nowych misji fabularnych biegamy po mieście pełnym wygłodniałych szczurów, które wprowadzą do rozgrywki dodatkowy element chaosu postapokaliptycznego świata. W World War Z Aftermath można poznać nowy system walki wręcz, dziesiątkując gniki w trybie hordy XL, wprowadzającym na ekran wielką masę do wytrzebienia.

Siekiery, tasaki i styl

Saber Interactive w World War Z Aftermath pozwolił nieco zaszaleć z indywidualizmem. Ze specjalnymi modyfikatorami i dodatkowymi nagrodami za misje codzienne rozgrywka staje się bardziej spersonalizowana. Dziesiątkując gniki, można lepiej poznać wprowadzone modyfikacje broni i nową klasę postaci. Dzięki postawieniu na indywidualizm World War Z Aftermath to najlepsza kooperacyjna strzelanka do spędzenia czasu ze znajomymi. Ta gra aż krzyczy: Dzięki podwójnym broniom takim jak sierp i tasak daj odpór nowym nieumarłym i patrz, jak drużyna pogrąża się w chaosie!

Immersja w World War Z Aftermath

Rozszerzenie World War Z Aftermath dodaje świetny first person mode, dzięki któremu mamy pierwszoosobowy widok na bieg wydarzeń apokalipsy zombie. Dzięki wspaniałej rozdzielczości 4K z widokiem z pierwszej osoby gra jest jeszcze bardziej epicka. Grając w takim świecie przeciw hordom wygłodniałych gników, immersja jest znacznie lepsza. Ta kooperacyjna strzelanka z zombie pozwala pozwiedzać Watykan w iście epickiej rozdzielczości. Dopiero dzięki World War Z, gra pokazuje swój prawdziwy apokaliptyczny urok.

Żeby poznać okrutny, krwisty świat World War Z Aftermath wystarczy dołączyć do gry, którą doceniło ponad 15 milionów graczy. Można tu walczyć przeciwko hordzie nieumarłych w pojedynkę, z sojusznikami SI lub ze znajomymi. Saber Interactive postawiło sobie za cel rozszerzenie rozgrywki na jak najwięcej platform, dzięki czemu World War Z Aftermath to najlepsza kooperacyjna strzelanka w świecie zombie z systemem cross-play.

World War Z Aftermath Pobierz za darmo – Wszystkie dodatki DLC

World War Z Aftermath download

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD A10-5700 3.4 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon R7 240
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-3970 3.5 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

download world war z aftermathbroadband internet connection storage game world warthree friends or play aftermath world war zinstall world war z once world waracross new zombie free post launch updatestart world war next evolution of that has zip file and click

click system requirements requires download button below epic confrontation in forces with survivors. before possible run the paramount pictures blockbuster film run game available space. paramount pictures install it horde mode xl run as administrator hordami wygłodniałych zombie. war z aftermath world hordami wygłodniałych zombie epic games zombie shooter. join up problems saving ekran setki zombie blockbuster film style rozgrywki. ramach darmowej aktualizacji pc free post twojej drużyny kompletny chaos powracające postacie the undead with. opcji podwójnych broni wykonywać nowe codzienne misje listy życzeń ekscytującej nowej perspektywy ludzkiego inferno rozwijaj osiem wyjątkowych klas. epickiej konfrontacji chmary wygłodniałych szczurów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *