Bastion Download

Bastion, to pierwszy niezależny projekt studia Supergiant Games, które powstało po rozpadzie jednego z należących do Electronic Arts studiów producenckich. Bastion, to klasyczna gra akcji, utrzymana w konwencji RPG. Data premiery gry twórcy Amira Rao odbyła się 16 sierpnia 2011. Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, iOS, Xbox 360, PlayStation Vita.

Bastion Download PC

Bastion patch

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Wyobraźcie sobie, że pewnego wieczoru zasypiacie w swoim wygodnym łóżku, by za kilka godzin zbudzić się w zniszczonym świecie. Co wtedy zrobicie? Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, koniecznie pobierz na swój komputer grę Bastion Download, która właśnie o tym traktuje.

W Bastion, wcielamy się w rolę chłopca, który budzi się w czymś, co przypomina resztki znanego mu wcześniej świata. Od tego momentu, nasz bohater musi radzić sobie sam. Jego zadaniem, będzie odnalezienie innych rozbitków a następnie uratowanie ich. Jak on tego dokona w świecie, który został dotknięty przez pewne ogromne nieszczęście? Na to pytanie, znajdziecie odpowiedź w grze fantasy…

Mechanika gry recenzja

Mimo to, w Bastion nie ograniczamy się wyłącznie do ochrony rozbitków. Wręcz przeciwnie, naszym zadaniem będzie walka z naszymi przeciwnikami i słabościami a także – pokonywanie zagadek logicznych, które niejednokrotnie są bardzo skomplikowane i wymagają maksymalnego wytężenia uwagi.

Wcielając się w postać głównego bohatera, będziemy również odpowiedzialni za stworzenie schronienia, które pomieści i zabezpieczy wszystkich rozbitków. Pozyskanie materiałów na tą inwestycję wcale nie będzie takie proste. Jak już wspomnieliśmy, naszego bohatera będzie w Bastion czekać mnóstwo niedogodności. Czasami pokonanie niektórych z nich, może okazać się na pierwszy rzut oka niemożliwe.

To, co wyróżnia Bastion na tle innych produkcji, to z pewnością wprowadzenie narratora, który dokładnie komentuje każde nasze posunięcie w grze hack’and’slash. Dzięki temu, gracz ma wrażenie, jakby bezpośrednio uczestniczył w rozgrywce. Jeśli również i Ty chcesz poczuć to samo, koniecznie pobierz na swój komputer Bastion Download. Przekonasz się, że wprowadzenie nowego narratora, znacznie uatrakcyjnia grę. Dowodem na wyjątkowość gry jest wyróżnienie w postaci Nagrody VGX: Najlepsza piosenka z gry.

Grafika gry

Bastion, to również bardzo interesująca grafika. Z jednej strony, jest ona bezpośrednio poprowadzona w rzucie izometrycznym, dzięki czemu przypomina produkcje znane z początku wieku. Z drugiej strony, wszystkie pojawiające się w grze elementy interfejsu, są malowane ręcznie, co jeszcze bardziej podkreśla niebagatelny wyraz grafiki gry. Wszystkie wady i zalety tych rozwiązań to zasługa silnika XNA.

Warto dodać, że pojawiające się elementy świata gry, są bardzo plastyczne. Co to oznacza? W wielkim skrócie, może ona bardzo szybko się zmieniać, w zależności od wydarzeń mających wpływ na główną postać i otaczający ją świat. Spróbuj swoich sił grając na najnowszych konsolach XONE, PS4 bądź komputerach PC.

Wysoką jakość gry, podkreśla szereg wyróżnień, jakie otrzymała ona od krytyków. Jedną z nich, jest nagroda dla „Najlepszego nowego projektu” podczas targów Penny Arcade Expo w 2010 roku. Jeśli na własną rękę chcesz przekonać się, czy Bastion faktycznie prezentuje aż tak wysoki poziom, koniecznie Bastion pobierz na dysk twardy swojego komputera. Gwarantujemy Ci, że zabawa będzie przednia!

Podsumowanie

Bastion, to z pewnością gra ciekawa, o dość niecodziennej fabule. Smaczku produkcji nadaje charakterystycznie poprowadzony interfejs jak również – wprowadzenie narratora. Niestety, Bastion to pozycja dostępna jak na razie wyłącznie w trybie single player. Nie zanosi się na to, by miało się to w najbliższym czasie zmienić. Cena na steam: 14,99 USD.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Core 2 Duo 1.7 GHz,
  • pamięć operacyjna – 2 GB RAM,
  • karta grafiki – 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku = 1.6 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP/Vista/7

Bastion Pobierz pełna wersja zainstaluj

Bastion download

Pobierz za Darmo!

Oficjalna strona: https://www.supergiantgames.com/games/bastion/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *