Środziemie Cień Mordoru Download

Środziemie Cień Mordoru Download – Pobierz pełną wersję najnowszej część tej serii. Miłośnicy gier akcji osadzonych w świecie znanym z Władcy Pierścieni mogą liczyć na kolejny dobry tytuł. Mowa tu o grze Śródziemie: Cień Mordoru (TPP) wyprodukowanej przez studio Monolith Productions odpowiedzialne już choćby za dwie pierwsze odsłony cyklu F.E.A.R. Data premiery gry hack’and’slash w której scenarzystą jest Christian Cantamessa odbyła się dnia 30 września 2014. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360. Wydawcą recenzowanej gry jest Warner Bros. Interactive Entertainment.

Głównym bohaterem rozgrywki w Środziemie Cień Mordoru do pobrania jest Talion – doświadczony zwiadowca, który stracił rodzinę zamordowaną przez siły służące Sauronowi. Zaraz po rodzinnej tragedii z życiem żegna się i sam Talion, okazuje się jednak, że jego historia wcale nie kończy się w tym momencie. Prastary Duch Zemsty decyduje się na jego wskrzeszenie, Talion otrzymuje przy tym moce Upiora pomocne przy realizacji czekającego na niego zadania. Talion ma bowiem udać się do Mordoru i wyeliminować każdego, kto doprowadził do tragedii, jaka stała się jego udziałem. Kampania to również okazja do tego, aby poznać bliżej samego Ducha Zemsty oraz opowieść o tym, jak powstawał Pierścień Władzy. Duży nacisk kładzie się tu właśnie na fabułę, a ciekawe postaci niezależne są w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających fanów. Sama opowieść o Talionie została nam przedstawiona w dwudziestu rozbudowanych misjach. W 2014 roku recenzowana gra otrzymała kilka wyróżnień m.in. The Game Award: Najlepsza gra akcji/przygodowa i Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepszy projekt gry. Fani tej serii powinni być zainteresowani kolejną częścią Middle-earth: Shadow of War.

W grze akcji rozgrywające się wydarzenia możemy śledzić dzięki kamerze, która została umieszczona za plecami naszej postaci. Koncentrujemy się przede wszystkim na bitwach z kolejnymi przeciwnikami, na uwagę zasługuje więc dość rozbudowana mechanika walk. Możemy nie tylko wyprowadzać bardzo efektywne ciosy podczas walki wręcz, ale również decydować się na bardziej złożone kombinacje. Mocną stroną rozgrywki są też ciosy specjalne takie, jak choćby ataki obszarowe. Łuk lub nóż pozwala nam też na atakowanie wrogów z pewnej odległości, możemy przy tym przejmować kontrolę zarówno nad karagorami, jak i graugami sprawiając, że dzikie bestie na jakiś czas stają się naszymi sojusznikami.

Środziemie Cień Mordoru Pobierz i analizuj najmocniejsze strony projektu nie możemy nie docenić sztucznej inteligencji. Nasz bohater musi przy tym uważać nie tylko na klasyczne potwory, ale i na orki, które wchodzą w skład regularnej armii Saurona. Tu zarówno każdy kapitan, jak i wódz to odrębna postać, która posiada nie tylko własne imię, ale również osobowość, a także mocne oraz słabsze strony. Oryginalny system odpowiedzialny za sztuczną inteligencję śledzi zresztą wszystkie podejmowane przez nas decyzje i analizuje toczone przez nas potyczki, a ich przebieg wpływa na stosunek przeciwników do gracza. Co więcej, gdy kampania się rozwija, rozwijają się również nasi wrogowie. Uczą się naszych taktyk, a niekiedy pałają do nas nienawiścią tak czystą, że starają się przede wszystkim zemścić się na nas. Ciekawym faktem jest to, że grafika i soundtrack to zasługa silnika LithTech.

Przygodowa gra akcji daje nam pełną swobodę poznawania jej świata. Nie musimy zatem koncentrować się wyłącznie na głównych misjach, nic nie stoi bowiem na przeszkodzie temu, abyśmy zdecydowali się na realizację któregoś z dodatkowych zadań polegających na ratowaniu cywilów albo wykazywaniu się mistrzowskimi umiejętnościami bojowymi. W każdej chwili możemy też poświęcić się zbieraniu sekretu i zaliczaniu opcjonalnych wyzwań. Fani marki z pewnością docenią też to, że gra komputerowa powstała dzięki współpracy z licznymi znawcami tego, co może nam zaoferować Śródziemie, mamy więc do czynienia ze światem bliskim koncepcjom samego Tolkiena oraz wizerunkowi stworzonemu przez sagę kinową.

Środziemie Cień Mordoru Download PL

Śródziemie Cień Mordoru Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i7 3.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 670.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.

Middle-earth Shadow of Mordor Download “Trailer”

Środziemie Cień Mordoru Download

 • Wybierz “Pobierz” na naszej stronie
 • Wypakuj pliki
 • Uruchom instalator i postępuj zgodnie z wskazówkami

Middle-earth Shadow of Mordor DownloadŚrodziemie Cień Mordoru Download

 • Darmowe Pobieranie
 • Bezpieczeństwo
 • Masz problem? Zapytaj – odpowiemy na każde pytanie.
 • Środziemie Cień Mordoru Download
 • Środziemie Cień Mordoru Pobierz
 • Middle-earth Shadow of Mordor Download
 • Middle-earth Shadow of Mordor Pobierz

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *