BattleTech Download

Pełne wersje gier w polskiej wersji językowej tylko u Nas. Recenzja BattleTech gry to unowocześniona odsłona popularnego cyklu gier z lat osiemdziesiątych, opracowanych przez studio Westwood. Produkcja również jest taktyczną grą cRPG, a jej przygotowaniem zajęło się studio Harebrained Scheme, mające w swoim portfolio chociażby Shadowrun Returns. Jeżeli jesteś fanem taktycznych gier cRPG, do pobrania BattleTech PC i wciągnij się w niezwykłą zabawę. Wydawcą gry jest Paradox Interactive. Data premiery 24.04.2018 (24 kwietnia 2018 roku na steam). Platformy: Microsoft Windows PC.

BattleTech Pełna Wersja PC

BattleTech pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze

BattleTech to nazwa uniwersum, w którym osadzona została akcja gry. Świat ten zamieszkiwany jest przez krwawych orz bezlitosnych najemników. Historia przedstawiona w grze ma miejsce w 3025 roku, kiedy to nastała era szczególnych sukcesów wojennych. Coraz większa liczba domów szlacheckich nie ma możliwości zatrudniania Battlemechów, czyli gigantycznych bojowych pojazdów sterowanych przez jednostki Mechwarriorów. Walki o przejęcie kontroli nad Wewnętrzną Sferą okazały się na tyle intensywne i wyniszczające, że doprowadziły do technologicznej regresji. Wewnętrzna Sfrea to obszar w kosmosie, który rozciąga się kilkaset lat świetlnych od Ziemi we wszystkie strony. Przestrzeń ta podzielona została na pięć stanów, powiązanych z własnym domem szlacheckim oraz czterema mniejszymi krajami. Każde z głównych krajów graniczy z planetą, rozszerzając ją od zewnątrz, Mniejsze państwa zlokalizowane są na niedużych obszarach zewnętrznej krawędzi mapy. Jeżeli chcesz zostać jednym z ostatnich najemników, pobierz za darmo BattleTech Download i poznaj dalszą historię tego futurystycznego świata.

Mechanika

Z uwagi na niewielką ilość aktywnych mechów, są one bardzo istotne dla poszczególnych domów szlacheckich. Zadaniem gracza jest współpraca z jednym z nich. Jeżeli chcesz przyłączyć się do wybranego stanu, ściągnij BattleTech PC Download i weź udział w brutalnych walkach międzygwiezdnych. Tytuł oferuje rozbudowana kampanię fabularną, uzupełnioną innowacyjnym systemem walki turowej. Gracze mogą wziąć udział w trzech różnych wariantach rozgrywki, zarówno w trybie jedno- jaki wieloosobowym. Jeżeli chcesz zostać kosmicznym wojownikiem, pobierz grę i wykaż się skutecznością w każdej walce. Podczas zmagań istotne znaczenie okazuje się mieć także zarządzanie własnym statkiem, z którego pokładu gracz przyjmuje kolejne misje. W ten sam sposób możliwe jest również zarządzanie załogą oraz naprawianie sprzętu. Recenzowana gra produkcji wydawcy Paradox Interactive korzysta z silnika Unity. Podobna gra Left Alive.

Rozgrywka w grze

Jednym z najbardziej istotnym elementów walki podczas zmagań w BattleTech jest korzystanie ze specyfiki otoczenia. Gracze mogą w ten sposób wyprowadzać bardziej efektywne ataki, a także zdobywać nowe rodzaje osłon. Należy zachować uwagę, aby podczas pozyskiwania elementów wyposażenia pokonanego przeciwnika nie doprowadzić do ich zniszczenia. Aby stale rozwijać swoje umiejętności, pobierz grę BattleTech free Download i weź udział w intensywnych starciach. Rozbudowie i modyfikacji podlegają także Battlemechy, którym zapewnić można na przykład zupełnie nowy pancerz. Stan uzbrojenia ma kluczowe znaczenie, ponieważ poza walką dystansową, niezbędne jest wyprowadzanie ciosów wręcz.

BattleTech Download grę na PC

BattleTech download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3105 3.1 GHz / AMD Phenom II X3 720 GHz 2.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 560 Ti / Radeon HD 5870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz BattleTech Crack Chomikuj
  • Free Download BattleTech Torrent Pebx
  • Exsite BattleTech Pobierz za darmo
  • SKIDROW BattleTech Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *