Immortal: Unchained Download

Zagraj w mroczną grę akcji! Immortal: Unchained to RPG w stylu kultowej serii Dark Souls. Produkcja opracowana została przez studio Toadman Interactive, mające na swoim koncie popularną grę kooperacyjną Bloodsports TV. Jeżeli lubisz gry z gatunku soulslike, pobierz Immortal: Unchained Download i wciągnij się w kolejną mroczną historię. Wydawcą gry jest Game Odyssey Limited. Data premiery: 07.09.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Immortal Unchained Download Reloaded

Immortal: Unchained pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Opowieść przedstawiona w grze Immortal: Unchained PS4, XONE, PC kręci się wokół przygód istoty podobnej do człowieka, zamkniętej niegdyś w wiecznym więzieniu. Postać miała przebywać w izolacji aż po kres czasu. Jednak w związku z nadciągającą kosmiczną katastrofą, główny bohater okazuje się ostatnią szansą na powstrzymanie zagłady świata spowodowanej nadchodzącym kataklizmem. Aby poznać dalszą część tej historii, pobierz za darmo Immortal: Unchained Download i wciel się w tajemniczego wojownika. Fabuła opracowana została przez Anne Toole oraz Adriana Vershinina, autorów pracujących niegdyś nad takimi produkcjami jak Battlefield 1, Killzone: Shadow Fall czy Horizon: Zero Dawn. Jeżeli jesteś fanem tych produkcji poznaj następny fascynujący świat.

Mechanika

Zasady rozgrywki Immortal: Unchained zbliżone są do tych znanych z cyklu Dark Souls. Gracz poznaje historię dzięki eksploracji oraz rozmowach z napotykanymi istotami. Podobnie jak wspomniana seria, tytuł jest wymagającą grą RPG. Aby spróbować swoich sił w tym gatunku, ściągnij Immortal: Unchained PC Download i stań do walki. Główny nacisk położony został jednak na korzystaniu z broni palnej, a nie bezpośrednie starcia przy użyciu toporów oraz mieczy. Gracze mogą walczyć zarówno na średnim, jak i krótkim dystansie. Na efektywność poczynań wpływa przede wszystkim pozycja i mobilność bohatera, który musi dokładnie wymierzać wszystkie uniki. Produkcja wymaga niemałej zręczności, ale daleko jej od strzelanin TPP w stylu serii Max Payne. Jeżeli lubisz wymagające gry RPG – spróbuj swoich sił w efektownych starciach.

Rozgrywka

Kolejną cechą upodabniającą Immortal: Unchained do cyklu Dark Souls jest częstotliwość zgonów. Podczas zabawy gracz ginie wielokrotnie, jednak konsekwencje tych porażek są w pewien sposób łagodzone.  Z każdą kolejną śmiercią bohater nabywa nowe umiejętności, dzięki czemu wszystkie następne podejścia są znacznie łatwiejsze. Gracz lepiej radzi sobie z poszczególnymi przeciwnikami, poznając ich zachowania oraz sprawniej wyprzedzając ataki. Utracone po śmierci łupy także można odzyskać, jeżeli po drodze do miejsca zgonu bohater ponownie nie zostanie pokonany. Immortal: Unchained przypomina Dark Souls także pod względem kreacji świata. Akcja gry ma miejsce w uniwersum fantasy, które podzielone zostało na kilka różnorodnych lokacji. Cały świat łączy się jednak w kompletną sieć, nazywaną Stream. Aby wkroczyć do fantastycznego uniwersum, pobierz grę Immortal: Unchained free Download i poznaj wszystkie sekrety ukryte w stylowo zaprojektowanych lokacjach.

Immortal: Unchained Pobierz Skidrow

Immortal: Unchained download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q9500 2.83 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Immortal: Unchained Torrent Pebx
  • Free Download Immortal: Unchained Crack Exsite
  • Chomikuj Immortal: Unchained Free download
  • CODEX Immortal: Unchained Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *