Hitman 2 Download

Druga część Hitman 2 to bezpośrednia kontynuacja hitowej gry akcji z 2016 roku, a zarazem kolejna część popularnej serii tworzonej przez zespół IO-Interactive. Po uzyskaniu niezależności studia od firmy Square Enix, produkcja została wydana przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Jeżeli jesteś fanem popularnego cyklu gier akcji, pobierz Hitman 2 Download i ponownie wciel się w cichego zabójcę. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Data premiery: 13.11.2018.

Hitman 2 Pobierz grę na PC 2018

Hitman 2 download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Hitman 2 PS4, PC, XONE ma miejsce po wydarzeniach rozegranych we wcześniejszej odsłonie cyklu. Gracz ponownie wciela się w Agenta 47, a jego nowym zadaniem jest wyeliminowanie tajemniczego klienta oraz rozbicie jego siatki przestępczej. Po odkryciu tożsamości wyznaczonego celu, sprawy zaczynają się komplikować. Poznaj dalszą część tej wciągającej historii i pobierz grę Hitman 2 PC Download, aby zadecydować o poczynaniach Agenta 47. Podczas zabawy graczowi przyjdzie odwiedzić najróżniejsze zakątki globu, włącznie ze słonecznym miastem Miami czy gęstymi lasami tropikalnymi. Wyrusz w podróż aby stać się płatnym zabójcą do wynajęcia.

Mechanika

Tak samo jak w innych odsłonach popularnego cyklu, akcja w Hitman 2 obserwowana jest przez gracza z perspektywy trzecioosobowej. Głównym celem rozgrywki ponownie jest przyjmowanie zleceń na zabójstwa oraz eliminowanie wyznaczonych przez innych celów. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych gier z serii, poszczególne zlecenia wykonywać można na różne sposoby. Agent 47 może wdać się z przeciwnikami w otwartą walkę, jednak najwyżej punktowanym sposobem rozgrywki jest niezdradzanie własnej tożsamości i zabijanie z ukrycia. Wykaż się umiejętnościami skrytego zabójcy i ściągnij Hitman 2 free Download, aby wyeliminować każdy cel i wypełnić wszystkie zlecenia.

Rozgrywka

Subtelniejszą eliminację celów ułatwia korzystanie z dostępnych przebrań, skradanie się za plecami przeciwników czy pozorowanie nieszczęśliwych wypadków. Zamaskuj swoje działania przestępcze i pobierz za darmo Hitman 2 crack Download, wykorzystując do tego celu dostępne możliwości. Gracz ma do dyspozycji również rozmaite rodzaje broni, począwszy od pistoletów z tłumikiem i karabiny snajperskie, a skończywszy na truciznach. Wyeliminuj wszystkie cele aby poznać dalszą część opowieści o Agencie 47.

Tryby i kwestie techniczne

Hitman 2 to pierwsza odsłona cyklu, w której poza kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza obecny jest również multiplayer. Tryb ten nazwany został Sniper Assasin i opiera się przede wszystkim na współpracy między graczami, którzy mogą wspólnie eliminować wyznaczone cele. Zaproś do zabawy znajomego i razem podejmijcie się najtrudniejszych wyzwań w trybie kooperacji. Produkcja wydana na komputery osobiste z systemem Windows opracowana została przy użyciu silnika Glacier 2. Autorska technologia oferuje grafię trójwymiarową dobrej jakości. Oprawa wizualna Hitman 2 prezentuje poziom zbliżony o poprzedniej gry z serii.

Hitman 2 Download – Pełna Wersja gry PC

Hitman 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • SKIDROW Hitman 2 Free Download
  • Pobierz Hitman 2 Cracked Chomikuj
  • Free Download Hitman 2 Torrent Pebx
  • CODEX Hitman 2 Pobierz za darmo

Podobne Darmowe Gry

Samorost 3 pobierz

Samorost 3 Download

Samorost 3 pełna wersja, to trzecia odsłona gry przygodowej, stworzonej przez czeskie studio Amanita Design. Produkcja jest jednocześnie pierwszą edycją gry komputerowej, która pojawiła się nie tylko na standardowych blaszakach, ale też na urządzeniach mobilnych. Data premiery gry twórcy Jakuba […]

Smalland pobierz gre

Smalland Download

Pełna wersja gry Smalland, to dość oryginalna gra survivalowa, stworzona przez niezależne, tureckie studio Embu Games. W grze wcielamy się w postać bohatera, który uległ znaczącemu zmniejszeniu w bliżej nieznanych okolicznościach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *