Hitman 2 Download

Druga część Hitman 2 to bezpośrednia kontynuacja hitowej gry akcji z 2016 roku, a zarazem kolejna część popularnej serii tworzonej przez zespół IO-Interactive. Po uzyskaniu niezależności studia od firmy Square Enix, produkcja została wydana przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Jeżeli jesteś fanem popularnego cyklu gier akcji, pobierz Hitman 2 Download i ponownie wciel się w cichego zabójcę. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Data premiery: 13.11.2018.

Hitman 2 Pobierz grę na PC 2018

Hitman 2 download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Hitman 2 PS4, PC, XONE ma miejsce po wydarzeniach rozegranych we wcześniejszej odsłonie cyklu. Gracz ponownie wciela się w Agenta 47, a jego nowym zadaniem jest wyeliminowanie tajemniczego klienta oraz rozbicie jego siatki przestępczej. Po odkryciu tożsamości wyznaczonego celu, sprawy zaczynają się komplikować. Poznaj dalszą część tej wciągającej historii i pobierz grę Hitman 2 PC Download, aby zadecydować o poczynaniach Agenta 47. Podczas zabawy graczowi przyjdzie odwiedzić najróżniejsze zakątki globu, włącznie ze słonecznym miastem Miami czy gęstymi lasami tropikalnymi. Wyrusz w podróż aby stać się płatnym zabójcą do wynajęcia.

Mechanika

Tak samo jak w innych odsłonach popularnego cyklu, akcja w Hitman 2 obserwowana jest przez gracza z perspektywy trzecioosobowej. Głównym celem rozgrywki ponownie jest przyjmowanie zleceń na zabójstwa oraz eliminowanie wyznaczonych przez innych celów. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych gier z serii, poszczególne zlecenia wykonywać można na różne sposoby. Agent 47 może wdać się z przeciwnikami w otwartą walkę, jednak najwyżej punktowanym sposobem rozgrywki jest niezdradzanie własnej tożsamości i zabijanie z ukrycia. Wykaż się umiejętnościami skrytego zabójcy i ściągnij Hitman 2 free Download, aby wyeliminować każdy cel i wypełnić wszystkie zlecenia.

Rozgrywka

Subtelniejszą eliminację celów ułatwia korzystanie z dostępnych przebrań, skradanie się za plecami przeciwników czy pozorowanie nieszczęśliwych wypadków. Zamaskuj swoje działania przestępcze i pobierz za darmo Hitman 2 crack Download, wykorzystując do tego celu dostępne możliwości. Gracz ma do dyspozycji również rozmaite rodzaje broni, począwszy od pistoletów z tłumikiem i karabiny snajperskie, a skończywszy na truciznach. Wyeliminuj wszystkie cele aby poznać dalszą część opowieści o Agencie 47.

Tryby i kwestie techniczne

Hitman 2 to pierwsza odsłona cyklu, w której poza kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza obecny jest również multiplayer. Tryb ten nazwany został Sniper Assasin i opiera się przede wszystkim na współpracy między graczami, którzy mogą wspólnie eliminować wyznaczone cele. Zaproś do zabawy znajomego i razem podejmijcie się najtrudniejszych wyzwań w trybie kooperacji. Produkcja wydana na komputery osobiste z systemem Windows opracowana została przy użyciu silnika Glacier 2. Autorska technologia oferuje grafię trójwymiarową dobrej jakości. Oprawa wizualna Hitman 2 prezentuje poziom zbliżony o poprzedniej gry z serii.

Hitman 2 Download – Pełna Wersja gry PC

Hitman 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • SKIDROW Hitman 2 Free Download
  • Pobierz Hitman 2 Cracked Chomikuj
  • Free Download Hitman 2 Torrent Pebx
  • CODEX Hitman 2 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *