Yakuza 0 Download

Pecetowa Yakuza 0 jest kolejną częścią hitowego cyklu gier akcji, nazywanych często japońskim odpowiednikiem serii Grand Theft Auto. Pierwsza odsłona marki miała premierę w 2006 roku na konsoli PlayStation 2. Produkcja jest dziełem koncernu SEGA, podobnie jak wszystkie poprzednie części oraz jej liczne spin-offy. Jeżeli jesteś miłośnikiem tej przebojowej serii, pobierz Yakuza 0 download i poznaj kolejny rozdział opowieści o japońskiej mafii. Producent: Ryu ga Gotoku Studio. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Playstation 3. Data premiery PC: 01.08.2018.

Yakuza 0 PC Download gra do pobrania

Yakuza 0 pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Yakuza 0 PS4, PC, PS3 jest fabularnym prequelem całej serii. Akcja opowieści rozgrywa się w 1988 roku, kiedy to mają miejsce wydarzenia poprzedzające o siedem lat wątki znane z pierwszej odsłony cyklu. Zapoznaj się z fabułą prequela i wyszukaj na steam frazy pobierz grę Yakuza 0 free Download, aby odkryć powiązania pomiędzy poszczególnymi produkcjami. Bohaterami gry są Tojo Kazuma Kiryu oraz Majima Goro. Pierwszy jest członkiem tytułowego klanu, a drugi biznesmenem. Protagoniści znacząco się od siebie różnią. Tojo nie posiada doświadczenia i stawia dopiero pierwsze kroki w tokijskim świecie przestępczym, podczas gdy Majima stara się powrócić do kryminalnej działalności pod przykrywką legalnego biznesu. Podczas zabawy gracz ma okazję pokierowania dwójką bohaterów, których losy splatają się ze sobą podczas starć klanów o odzyskanie władzy nad jedną z miejskich dzielnic.

Mechanika

Pod względem mechaniki, produkcja nie odbiega znacząco od rozwiązań znanych z poprzednich odsłon cyklu. Yakuza 0 opiera się na sprawdzonym modelu rozgrywki, znanym chociażby z bestsellerowej serii gier akcji Grand Theft Auto. Jeżeli jesteś fanem GTA, ściągnij Yakuza 0 PC Download i zagraj w kolejną efektowną produkcję osadzoną w otwartym świecie. Zabawa urozmaicona została rozbudowanym systemem walki, a także charakterystycznym japońskim klimatem. Produkcja oferuje wiele spokojniejszych fragmentów rozgrywki, kiedy to gracz zmuszony jest do rozważnego i dyskretnego działania. W grze nie brakuje oczywiście etapów bardziej dynamicznych. Zabawa pozwala na udział zarówno w widowiskowych strzelaninach, jak i rozmaitych bijatykach przy użyciu wschodnich sztuk walki. Poczuj się jak członek mafijnego klanu, aby podjąć się każdego wyzwania.

Rozgrywka

Zabawa w Yakuza 0 opiera się przede wszystkim na aktywnym eksplorowaniu rozległego miasta. Gracz może nawiązywać interakcje z poszczególnymi napotkanymi postaciami oraz wykonywać zróżnicowane misje fabularne. Wybierz się w podróż po Tokio i pobierz za darmo Yakuza 0, aby zrealizować wszystkie zlecenia. Świat gry jest otwarty, dzięki czemu twórcy zawarli w nim wiele elementów charakterystycznych dla produkcji sandboksowych. Gracz może podejmować się różnych aktywności dodatkowych oraz korzystać z mnigier. Pokieruj swoimi bohaterami i pobierz Yakuza 0 Download, aby zadecydować o przebiegu rozgrywki. Oprawa graficzna jest bardzo kolorowa i klimatyczna, dzięki czemu produkcja wizualnie przypomina poprzednie odsłony serii oraz przebojową grę Sleeping Dogs.

Yakuza 0 Pobierz pełna wersja

Yakuza 0 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 6870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit
  • Steam Yakuza 0 Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Yakuza 0 Crack Exsite
  • Chomikuj Yakuza 0 Do pobrania Prophet
  • CODEX Yakuza 0 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *